Nega nohtov

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. mar 2009 15:08

eeeehhh, brez veze si je k srcu jemat preveč, če perje frči... Saj veš, 100 ljudi, 100 čudi, pa še vreme, luna, slab seks, paradajz je prehitro zrastel in je pretegnjen, solata ni ven prišla, dedec je pustil drobtine na pultu... Res nima smisla... Boljše se je malo pohecat (če imaš srečo in naletiš na inteligentno osebo, ki se zna hecat), čez ramo špuknit in sanjat npr. MORJE....

Ognjič

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

4. mar 2009 15:12

JAZ SE NE SEKIRAM ZA NIČ -mi preprosto dol visi za to kaj si kdo misli ,kaj pa nohteki harmonika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. mar 2009 15:23

Ognjič, nisi razumela. Saj nobeden ne potrebije HVALE, samo kritike tako "počez" tudi ne... Pa vemo in priznamo same sebi, da so tudi nam všeč ženske, ki so urejene, govorim o političarkah, zdravnicah, igralkah ipd. Pa si rečemo: poglej kako je fejst pri teh letih, uuuu... Lej, imamo temo, kar par tem o hujšanju. (izpostavim to temo, ker je bolj delikatna.) Pa se iz dotičnih oseb nihče ne norčuje v smislu, kaj je pa to treba, moj mene prosi, da ne shujšam, sem mu taka všeč. Recesija je, ve pa še zapravljate za razne jedilnike. A ni vsaj korektno, da se ljudi, podobnomisleče in s podobno idejo pusti pri miru, če že sami nismo za stvar? Ali pa to povemo na nek olikan način. Jaz pohvalim, če mi je kaj všeč, če vem, da je nekdo vložil veliko truda v nekaj in podobno. Prav tako se mi zdi korektno, da ljudem, ki jih dobro poznam povem, če kaj ne štima. Pred dvemi dnevi sem frizerki skritizirala frizuro, se mi je zdelo fer, poznam jo že ene 8 let, tako da. Zamerila itak ni. Pa ni samo ta tema, ki bode nekatere. Je bila una o cunjicah tudi. In ravno tam je ena omenila, kako da je možu full všeč nenaličena, in oh in sploh, DA PA so njemu všeč neke mladenke z malo šmira na sebi (sem dobila asociacijo na plakate iz koledarjev in podobnega okrasja v moških garažah). Torej, naredim povzetek, če moški ne mara mejk apa, kar je pravica vsakega posameznika, jasno, potem tudi gleda nenaličene ženske? Vedno, povsod? V mestu recimo, se obrne za nenaličeno? Ker ČE SE, potem je to super in je iskren. (pa lets fejs it, vsi kdaj pogledamo za kom, jaz za ženskami, ker so lepo oblečene in naličene, moški imajo v prvem planu kaj drugega.) Da ne bo katera zdej rekla: moj pa nikol ne gleda okrog, ker potem padem s stola od smeha. Jaz vedno občudujem tiste, ki so boljši od mene in v tem iščem navdih. Meni so une mame, ki so stare 80, imajo lepo frizuro, kakšno šminko gor, maskaro ali senčilo, ogrlico oz biserov, lep plašč, še vedno za dol past. Pa se pri nas tudi najde kdaj kakšna... lidka [sonce]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. mar 2009 15:25

Pa da ne začnemo s kregom spet. Ognjič, JA, sanjat o dopustu, morju, : ) to si dobr povedala... Opala... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. mar 2009 15:25:42

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

4. mar 2009 16:06

Ja, morje ... Kako bi pasalo - že kar zdaj. Kaj pa na morju, se posvečate nohtom enako kot doma? sara

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

4. mar 2009 16:19

še bolj ,pa takrat postanejo vsaj meni se zdi še bolj trdni in lepši harmonika

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. mar 2009 16:19

sara.vidmar je napisal/a:
Ja, morje ... Kako bi pasalo - že kar zdaj.Kaj pa na morju, se posvečate nohtom enako kot doma?sara

 

Seveda se nohtom in negi vsega osatlega posvečam tudi na dopustu povsem enako kot doma. Le da si nohtov  na nogah nikdar ne lakiram. In tudi vedno grem sveže postrižena na morje, nič ne razmišljam v smislu "za dopust je pa sve dobro, se bom potem raje urejala".

MAmamia

mamamia

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. mar 2009 19:13

nohte ne nogah negujem vedno, pozimi in poleti enako. Edino kar imam poleti zelo rada, so polakirani nohti na nogah. To pa zato, ker so mi poleti na nogah bolj mehki. Verjetno od prčkanja v vodi, hehe

Tudi na rokah imam rada urejne nohte, ki jih očasno (po trenutnem navdihu) nalakiram.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti