Nega nohtov

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

4. mar 2009 11:03

Vendy, lovska šibrovka = po domače šrotarca (na 2 naboja). Kaj je lupara pa ne vem Košuta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2009 11:06

Košuta, nekaj podobnega, v uporabi na Siciliji, z njo ne streljajo samo živali.... Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2009 11:19

strelka je napisal/a:
[ Predvsem pa je bil edini statement, ki sem ga želela narest, ta, da ne trapat z izjavami, da moški, ki ne opazijo mejkapa na ženski oz. ne tripajo nanj, niso omembe vredno. Takšna izjava ni vredna odrasle inteligentne osebe. strelka
Ježešna, pa a zvezde narobe stoji ali kaj ali je tule virus pomanjkanja smisla za humor ali se čisto vse razume kot izključen napad nase....in čisto vse se razume božemoj samo in zgolj dobesedno, ajajaj, nobenega safta.... Ja, midve z lidko sva se zezali po forumu in ja, jaz sem lady lidko retorično vprašala, če pozna katerega omembe vrednega moškega, ki ne opazi urejenih stopal. Bil je čisto navaden girlie talk, glede Iq-ja, pa upam, da ni padel, zlasti odkar ga ne skrivam več z blond barvanjem. In tu lahko nohte na nogah jemlješ dobesedno (kot sva se zezali, ljubi bog, a se ne prepozna zafrkancija, še smeškoti so bili zraven), v širšem pomenu pa kot metarofo za osebo, ki se tolikanj spoštuje, da se uredi. Ker iz moje perspektive je tako, da v resnicni ne poznam nobenega. In nobene. Oziroma, me dolgočasni modeli obeh spolov, ki pri zdravih očeh malo do nič opazijo, preprosto ne zanimajo in se pač z njimi ne družim. Kdor ne opazi detajla, tudi cele zgodbe ne bo zapopadel/zapopadla in je preprosto nesmiselno se ukvarjati s takimi prazninami v fizičnih telesih. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04. mar 2009 11:20:33

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. mar 2009 11:51

Čak mal, midve z Vendy sva že (očitno) vedeli, kaj naj bi pomenilo omembe vredni. Got it? In lej, spet se strenjam z njo, sorry, kaj naj naredim. Mene tudi privlačijo opazovalci sveta, : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. mar 2009 11:52:49

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

4. mar 2009 14:17

Punce, čisto možno, da ne štekam vajinih internih štosov. Interni štosi so zame bolj za ZS in mail, tole je pač javni forum, ki ga ne berem(o) od velike začetnice do pike in če nekaj tolče ven, se pač (včasih) odzovem na to. Ampak v teh vajinih odgovorih je bilo spet preveč posploševanja in predalčkanja, pa se bom tokrat vzdržala komentarja, da ne zapacamo preveč teme... strelka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. mar 2009 14:26

Kakšni interni štosi neki, saj se še poznava ne, no... sva bili takrat na isi valovni, kot se reče po domače. (Pa tudi o tem nisva razglabljali, kako hudi on oh in sploh so najini moški. Po moje ni neke strašne potrebe po tem.) Če pa kaj tolče ven, pa se meni zdi kaj je, ker imam pač dober nos za to, si tega nobena ne upa priznat. Nekje globoko deep down inside. Ker bo redkokatera pohvalila mejk ap, al pa obleko, ali pa frizuro, že vemo zakaj. Pa morda moški, tisti, ki jih omenjate tudi ne. Ampak to je že druga tema. He, he. Moj je rekel, naj odpremo temo: "kako so urejeni moški", da je on prepričan, da se kakšni tudi stuširajo NE vsak dan... V glavnem, jaz sem vsa happy s svojimi novimi barvami na nohtkih. lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. mar 2009 14:28:49

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2009 14:38

Po mojem ga ni na forumu nikogar z več kot tremi objavami, ki ni čisto nikoli naredil kakega internega štosa oziroma komu kaj med vrsticami sporočal, tako da bi bila jaz bolj previdna pri dvigovanju kamnov z namenom, da se kam mečejo. Vendelina jr.

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

4. mar 2009 14:39

točno tako je lidka ,naj mi kdo pokaže žensko ,ki bo pohvalila manikuro ,make up ,obleko skratka vse so ko vidijo tiho pol pa tekajo naokrog in iščejo podoben lak za nohte podoben kos oblačila itd... res ženske -vsaj nekatere sodijo v eno posebno skupino!!!??? lp harmonika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. mar 2009 14:54

harmonika, le kje živiš, da imaš tako čudno druščino okoli sebe?

Jaz res ne maram slinavcev, ki vedno hvalijo vsevprek od izgleda, do oblačil, hkrati pa sami vemo, da v tistem trenutku nismo v najboljši izdaji. Tudi sama nimam navade trosit komplimentov nekomu, ki je itak vsak dan urejen, pohvalim pa, če mi je kaj posebno všeč (pa naj bo to oblačilo, manikura, parfum, make up).

In mojem koruzniku je vseeno, če sem nališpana, al pa ne. Se mi zdi, da sva v kompaniji zaradi nekih čisto drugih lastnosti.

Smrduljo, ki se ne bi vsak dan tuširala, pa jaz niti slučajno ne bi imela ob sebi!

Ognjič

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

4. mar 2009 15:00

veš ognjič jaz živim v predmestju ....... in pri nas vlada velika fauš-šarija se eni prek drugega -prepirajo ,se malo skom pohecaš pa že v očeh drugih izpadeš bedak ali kaj podobnega jaz osebno moje frendice pohvalim ali podam kako pripombo glede stila ,ker mislim ,če izpovem svoje mnenje je to le moje mnenje ,kako pa bo katera sprejela pa je od nje problem ognjič samo poglej po forumih malo kaj narobe napišeš pa je ogenj v strehi a ni res 111''' harmonika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti