Prestavljanje menstruacije

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jun 2008 14:14

Ampak so tile Finci prebrisani...naredijo nekaj, kar je nekje med silikonskim pekačem, diafragmo in kondomom.....in prodajajo. In vržejo ženske na finto, da stvar ne leze nikamor...(ja, pa ja....) Če se pa ne bo obneslo na trgu, potem je pa še zmeraj uporabno za amortizirati špranje v osem-krat-osem oklepnikih finskega izvora.... Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. jun 2008 14:31

Niso vsega krivi Finci, no :))) ima toga puno!:))) Current brands include "Mooncup" (manufactured in the UK), "DivaCup" (manufactured in Canada), "Keeper" (manufactured in the USA), "LadyCup" (manufactured in the Czech Republic), "Lunette" (manufactured in Finland), "Femmecup" (manufactured in the Far East using silicone produced in the UK), and "Moon Cup" (manufactured in the USA). Mene je najbolj pretresla tista, da lahko z vodo, v kateri smo prali mooncup, zalivamo roze...:)))))))))) (mislim, krneki..:)))))))) lp, proxima

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

2. jun 2008 14:32

Ni dolgo nazaj sem prebrala tole.... "...Kontracepcijske tabletke so ene izmed zdravil za prestavljanje menstruacije. Drugo zdravilo, ki ga lahko dobite na zdravniški recept (zeleni ali beli recepturni obrazec), se imenuje Primolut nor. Primolut nor pa za razliko od kontracepcijske tabletke ne preprečuje zanositve, zato mora biti možnost zanositve izključena (druga metoda kontracepcije). Svetovala je: Klavdija Mlaker mag.farm. iz Lekarne Rogaška Slatina" gordana

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. jun 2008 14:46

Ups, tole je bil pa verjetno marsikomu dobrodošel podatek ;-) lp, vanjatajnsek

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2008 15:25

Basti je napisal/a:

Oooooooooo Mamamia, vem da gre tudi po naravni poti, samo jaz tega ne bi rada (vsaj še kakšno leto ne)! Imamo z enim preveč dela zaenkrat. Zato Mirena, ne zaradi menstruacije, to je le stranski učinek.

lp Saša

 

Se mi zdi, da se nisva razumeli....mislila sem, ko leta prinesejo svoje... ni ga lepšega kot vedeti, da je ne bo več blizu....Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2008 15:29

proxima je napisal/a:
Niso vsega krivi Finci, no :))) ima toga puno!:))) Current brands include "Mooncup" (manufactured in the UK), "DivaCup" (manufactured in Canada), "Keeper" (manufactured in the USA), "LadyCup" (manufactured in the Czech Republic), "Lunette" (manufactured in Finland), "Femmecup" (manufactured in the Far East using silicone produced in the UK), and "Moon Cup" (manufactured in the USA). Mene je najbolj pretresla tista, da lahko z vodo, v kateri smo prali mooncup, zalivamo roze...:)))))))))) (mislim, krneki..:)))))))) lp, proxima
In da si z roko štofirim (brkljam) po oni stvari, pa to gumiplastiko ven vlačim, pa se mi vse obrne in se zlije po tleh, pa da nekaj mečkam med nogami. Pa  premalo mišice stisneš (z leti postanejo malce ohlapne, kaj veš) in ti sredi poletja reč tresne po tleh, po možnosti ob popoldanski gneči v mestu...bljak.

 

Če že kaj, si dam not raje japonske kroglice!!! Če mi te po tleh padejo, bodo vsaj vsi vedeli, zakaj sem se še tik pred tem blaženo smehljala....

 

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jun 2008 15:30

proxima je napisal/a:
Mene je najbolj pretresla tista, da lahko z vodo, v kateri smo prali mooncup, zalivamo roze...:)))))))))) (mislim, krneki..:)))))))) lp, proxima
Mislim, pa to je reciklaža, ti pa tud nč ne štekaš... Dokler ne bo kje pisalo, da če v vodo pljuneš in jo potem vržeš preko ramen in da ti to odnese vse uroke črne magije proč - je še vse v redu... Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jun 2008 15:34

mamamia je napisal/a:

 

Če že kaj, si dam not raje japonske kroglice!!! Če mi te po tleh padejo, bodo vsaj vsi vedeli, zakaj sem se še tik pred tem blaženo smehljala....

 

Mamamia

mamamia
Darling, I could not put it better myself. Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. jun 2008 15:39

Vendelina jr. je napisal/a:
Mislim, pa to je reciklaža, ti pa tud nč ne štekaš... Dokler ne bo kje pisalo, da če v vodo pljuneš in jo potem vržeš preko ramen in da ti to odnese vse uroke črne magije proč - je še vse v redu... Vendelina jr.
Reciklaza indeed..:)))))) tako bizarnega stosa se nisem slisala, odkar nam je Vasilij Cerar na predavanjih pripovedoval, kako je njega dni spraseval porodnice, ce jih je po porodu kaj mikalo jest placento (kar je v navadi pri vecini sesalcev), potem se je pa pritozeval, da so ga nekam cudno gledale...:)))))))))) lp, proxima

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. jun 2008 15:41

mamamia je napisal/a:

proxima je napisal/a:
Niso vsega krivi Finci, no :))) ima toga puno!:))) Current brands include "Mooncup" (manufactured in the UK), "DivaCup" (manufactured in Canada), "Keeper" (manufactured in the USA), "LadyCup" (manufactured in the Czech Republic), "Lunette" (manufactured in Finland), "Femmecup" (manufactured in the Far East using silicone produced in the UK), and "Moon Cup" (manufactured in the USA). Mene je najbolj pretresla tista, da lahko z vodo, v kateri smo prali mooncup, zalivamo roze...:)))))))))) (mislim, krneki..:)))))))) lp, proxima
In da si z roko štofirim (brkljam) po oni stvari, pa to gumiplastiko ven vlačim, pa se mi vse obrne in se zlije po tleh, pa da nekaj mečkam med nogami. Pa  premalo mišice stisneš (z leti postanejo malce ohlapne, kaj veš) in ti sredi poletja reč tresne po tleh, po možnosti ob popoldanski gneči v mestu...bljak.

 

Če že kaj, si dam not raje japonske kroglice!!! Če mi te po tleh padejo, bodo vsaj vsi vedeli, zakaj sem se še tik pred tem blaženo smehljala....

 

Mamamia

mamamia
Mamamia, ti si faca! Joj, kako se smejem zdajle. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti