Prestavljanje menstruacije

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jun 2008 16:16

Vasilij Cerar je en velik štoser.... Vendelina jr.

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

2. jun 2008 19:17

Nekaj časa nisem pokukala na kulinariko.Hvala za odgovore.Nisem več v tistih letih ko bi se šla s fantom "sex on the beach",se že moja hčerka približuje tistim letom,ko bo javkala ker bo ravno na morju "priteklo" in bom razmišljala če nebi šla nemara v nakup moon cup skodelicePač mi že malo preseda ker imam skoraj vsako leto "srečo" z rdečko na dopustu.Sicer tako ali tako takrat vedno uporabljam tampone,ampak je vseeno nekako bolj sproščeno,brez "šraufanja" po trebuhu,glavobola,pa iskanja wcja po plaži,pa sitnobe prvi dan....Imam pač v tistih dneh nekaj težav,ki jih skušam sicer odmisliti,apak so žal tu, hočešnočeš. Mislim,da bom vseeno vprašala zdravnico za tiste Primolut Nor tablete. Kristina

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

2. jun 2008 19:59

Enkrat sprobala s temi Primout Nor tablete pa mi niso prijele. In to menda sploh ni tako redko. Kar se tiče pa tiste skodelice, pa sploh ni slaba, samo navadit se jo moraš. Se jo pa manj čuti kot tampone, na manj časa jo je potrebno menjat, pa še manj izsušuje sluznico. Je pa smotano, če nimaš umivalnika zraven wcja, tako da je za na morje precej nerodna. Sprobala sem jo pa zato, ker mi tamponi očitno bolj škodijo kot koristijo... Aja, glede cene... Tud tamponi so dragi, in tukaj se pač enkrat plača, če se pa redno uproablja je pa konec koncev ceneje, kot tamponi. Sicer me pa ne moti "ta rdeča" niti na morju niti nikjer drugje. Pač še ena naravna zadeva, na katero je se potrebno navadit.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jun 2008 21:24

Mamamia, mamma mia!!!!!!

Lp

cervus

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jun 2008 21:38

Ok, REEES dolgo se že nisem tako režala ob branju tega foruma :) zakon ste. Tisto skodelico bom pa jaz tudi probala, me firbec matra. RadaJem

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. jun 2008 7:37

Ne, saj sama skodelica ni draga, jaz sem zraven kupila še dezinfekcijske robčke, pa milo za umivanje le-te, pa poštnina....pa je naneslo krepko čez 50 EUR. Ampak pade pa ne ven, to se ne bat, le zoprno je, ker leze dol....po moje se je treba nekak navadit. Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 03. jun 2008 07:38:14

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2008 8:11

Jaz sem definitivno ZA kroglice! (mamamia, pa tudi te nič ne lezejo ven...)

lidka

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

3. jun 2008 8:28

Ja, tudi jaz sem se odločala za ali proti skodelici, pa bom zahvaljujoč mamamii raje kupila japonske kroglice... Se režim že celo jutro.....pa še se bom. Bravo, mamamia helenag

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. jun 2008 8:32

Hčerka je letos kupila to skodelico in je nad njo zelo navdušena. Najprej je vse o njej prebrala  na forumih, da je vedela, kaj lahko pričakuje, potem jo je kupila in skrbno prebrala navodila. Če je prave velikosti  in pravilno  vstavljena nič ne leze, ker jo po njenih besedah vakuum drži na mestu. Tistim, ki leze, imajo verjetno premajhno (skodelico, da ne bo pomote ). Pri pravilni vstavitvi sploh ne veš, da jo imaš.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti