Big brother se je začel

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

15. mar 2008 11:22

Jaz pa sem in še bom rada gledala BB. Ta ideja bogati in revni del hiše je pa čista kopija od letošnjega BB v Nemčiji. Sama ga redno spremljam na RTL 2. In je čist isto, sam da so tam razdeljeni na pol in jih je polovica v bogatem in polovica v revnem delu. Pol pa imajo enkrat na teden nek izziv in kdo zmaga si zasluži bivanje v bogatem in luksuznem delu. S tem so naredili tabore, včasih jih pomešajo al same ženske posebej al tipe posebej,... Izpade svetovno. Je pa res da majo tam ful bolj strogo in upam, da se bodo naši tud po tem zgledovali po njih. Pri njih ni spanja čez dan. Če kdo zaspi ima prvič kazen (da se mora prvi vstajat in dvigovat zastavo), naslednjič ga pa lepo izselijo. Tedenske naloge so po večini dokaj zahtevne, predvsem pa zanimive, peste in smešne. Razlika je velika. Upam da bo naš BB vsaj približek temu. »The scary part about human stupidity is not how dumb an average person is, but the fact that, by definition, half the population is even dumber than that!«

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

15. mar 2008 11:38

pri nas smo vsi zasvojeni stem ,tako da imamo zdaj kar problem kaj bomo gledal.na RTLje tud,pa na Novi je štala,kjerer so sdame znane osebnosti.mi potem komentiramo kako se kdo obnaša,kako ravnat....Me sploh ni sram povedat da to gledamo.Naj zmaga naš Sandi,podgurc. KA+r se pa nine tiče ,ne vem kdo jo not daje,ker je gledavcem na sploh zoprna in jih velik odbije Sporočilo je spremenil(a) mesni dne 15. mar 2008 11:39:43

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

15. mar 2008 12:38

Če bi Osenarjevo eliminirali iz oddaje, sem prepričana, da bi BB gledalo precej več ljudi. Bedna, neokusna, nezrela in nevzgojena ... mrdica

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. mar 2008 13:19

Jaz pa bolje da sploh ne začnem gledat :(.danes sem samo prečekirala kakšni so stanovalci,več pa itak ne mroem. Do sedaj sva z mami kupile in za BB1 in Kmetijo kartico pa sva si prisegli,da nobene več.Zdaj,če bova pa začeli gledat bo pa itak spet takoj -10€.Se mi zdi,da bo bolj zabavno tukaj brat. P.S:A imajo res živali? Roncolino

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. mar 2008 13:47

Upam, da ne bodo imeli živali. Mogoče kake miške ali ščurke, pa še tem ne privoščim, da bi bili tam. Jelenckova

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

15. mar 2008 14:03

Kr nej jih dajo na smetišče žvet al pa še kam k bi blo huj. Kdor podpiše, da se gre te zadeve mu čist prvoščm, nej ga ponižajo do amena. Kaj vse za slavo nekateri nardijo. Pa ko bi vsaj kej pametnega počel. Da bi jih nagnal v naravo smeti pobirat, al pa pomagat kam, tko so pa vsi tm not iz lastne koristi - za svojo slavo pa za denar. Kam je šel pošten svet, kjer si zaslužijo najbolj delavni največ, luftarji pa to kar pač luftarjem pripada. Že 100-krat prežvečeno, prebavljeno in izločeno, pa so ljudje še zmerom fascinirani nad idejo zaprtja v kletko nekaj seksualno nepotešenih ljudi, ki nimajo kam s svojim življenjem. No vsaj za kakega psihologa dobra tema za doktorat... Ljudje Božji poglejte raje kakšen dokumentarc! Urša

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

15. mar 2008 15:20

Pri nas bomo kar pogosto spremljali velikega brata. Mi je prav, da zaostrijo pogoje bivanja, tako bo za nas gledalce toliko bolj zanimivo gledati z istim namen izberejo tudi stanovalce, da so čim bolj različni po značaju, poklicu, skratka vsem, da je med njimi čim več nesoglasij in provokacij. Nagrada pa tudi ni majhna, naj si jo najboljši zasluži. tadeja 13

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. mar 2008 15:56

urssa je napisal/a:
Pa ko bi vsaj kej pametnega počel. Da bi jih nagnal v naravo smeti pobirat, al pa pomagat kam, tko so pa vsi tm not iz lastne koristi - za svojo slavo pa za denar.
Ej,iz neuradnih virov sem slišala,da bojo mogli od Kumale smeti prebirat (1 velik kontejner)...upam,da bo kaj iz tega ;) Roncolino

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

15. mar 2008 18:16

Jaz pa BigBrotherja nikoli nisem gledala, pa najverjetneje 99,9% ga tudi nikoli ne bom. Vem, zakaj se gre (da ne bo kdo rekel, kako pa vem, da je zanič, če pa ga niti ne gledam), ker pač izveš iz drugih medijev in hočeš nočeš slišiš, kaj ljudje pravijo o tem. Nevem, kakšen je smisel gledat take realšove. Zelo bi me zanimalo (pa nočem oddaljevat od prvotne teme), zakaj ga gledate (BigBrotherja namreč), kaj se vam zdi tako zanimivega na njem, da vas pritegne? Bom vsaj malo bolj poučena o tem. Ok, mejte se! ***amy***

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

15. mar 2008 18:24

urssa je napisal/a:
Kam je šel pošten svet, kjer si zaslužijo najbolj delavni največ, luftarji pa to kar pač luftarjem pripada.
Urssa, to so pa moje besede! Se popolnoma strinjam! Kako je lahko fer, da tisti firiči tam, ki ne delajo drugega ko premetavajo svoje lene riti tam po tleh, zaslužijo več ko delavni, marljivi ljudje?! No saj ne rečem, verjetno niti ne zaslužijo več, ampak že dejstvo, da za tisto lenarjenje tam SPLOH ZASLUŽIIJO! Neverjetno, saj to nikamor ne vodi.....
urssa je napisal/a:
Ljudje Božji poglejte raje kakšen dokumentarc!
..... pod tole se pa samo še podpišem! AntiBigBrothergirl, hihi ***amy***

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti