Big brother se je začel

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

16. mar 2008 13:45

če imajo jaj.. da grejo v šov,naj zmaga najboljši,saj bo pošteno zaslužil svojo ceno.sejni rečeno da so sami lenuhi.moraš bit nekaj posebnega,da sploh not prideš.zdej bom pa še nekaj povedala čist mimo teme. smo bili enkrat na enem koncertu,pa sta bili dve striptizeti,kao presenečenje.stojim sredi gužve,vsi stegujemo glave,da bomo kej vidli,pred mano pa stujita dve ženski-40let pb,pa se ful na prste dvigujeta da bi ja čim več vidli.ampak ne moreš verjet,medtem ko sta poskušali čim več videt,sta z grozo komentirali:o pras...kaku morjo ,da jih ni sram,pras...grde....itd.Kaj so pa sploh delale gužvo če se jim je tako gravžalo.Isto je Z velikim bratom ,kdor hoče gledat naj, kdor pa ne,saj je danes dovolj velik izbor programa,tako da..Imam pa tudi tak občutek,da kdor ne gleda ima mnenje da to gledajo sami neintelektualci. Pa ni treba zdej en plaz besed name vsut.. mesni

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

16. mar 2008 15:10

Kanya, moje razmišljanje je podobno vašemu. Uživajte v prihajajoči pomladi in lepo pozdravljeni. fuksija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. mar 2008 16:21

Če sem z navdušenjem gledala Kmetijo, nisem gledala ne BB1 in ne bom gledala niti BB2.

No, ni čisto res, nekega večera sem gledala videostrani na POPTV, ki je imela v okencu direktni prenos iz hiše BB1. V tisem trenutku sta dva v resnici seksala in meni so skorak oči padle iz jamic. To je tudi edino, kar sem videla.

Mene ne moti način promocije in način zabave, ki ga za nekatere predstavlja BB. V resnici se mi zdijo podobne kot slabi pevski nastopi, kot številni izbori "meso neke miss". Vzame, tisti, ki jim je všeč, zavrne tisti, ki nam ni všeč.

Producenti bodo delali stvari, ki jih tržijo. Gladiatorstvo pa se je vedno prodajalo za med. In dokler bodo imeli gledalce, bodo kamere v človeških življenjih.

Meni pač ni všeč, drugi pa - kot vam je drago.

 

 

F r i n a

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

16. mar 2008 17:23

..... Frina, točno tako! Accuracy of aim televizijskega zadetka očitno ne..... ***amy***

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. mar 2008 17:52

Pomlad je tu, kooooooliko lepših in boljših reči kot BB je okoli nas! Vsaj po moje!

rimljanka - zasebno mnenje

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

16. mar 2008 18:07

Zgleda, da bo treba spet odpreti temo: Big brother za tiste, ki ga gledate (oz. gledamo). barby

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

16. mar 2008 18:54

Ja, Barb, ne bi bilo slabo. Takšne debate kot je ta, se odprejo na začetku vsakega resničnostnega šova, na vsakem forumu. No, ker sem se pa že ravno oglasila...ne gledam BB in ga nikoli ne bom. Ravno toliko sem pokukala in slišala dovolj komentarjev, da vem da to ni zame. Mimogrede - tudi filma experiment nisem in ne bom gledala. A ja, pa "španskih limonad" tudi ne gledam Pokukala pa sem v "Kmetijo" . In mi je bilo še kar gledljivo - dokler so se mestne srajčke učile kmečkih opravil in se z veseljem spopadal z novimi izzivi. Kasneje, ko so se začele spletke in metanje polen pod noge, me je minilo. Upam da tisti otroci, ki jih omenjate tukaj gor in ki naj bi gledali BB, niso mlajši od 16 let! Če so, se mi zdi to povsem neprimerno. Kaj bom počela namesto gledanja BB, ne bom razlagala, vsekakor pa imam kar velik spekter dejavnosti, ki mi bojo nedvomno v večje zadovoljstvo

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

16. mar 2008 19:16

rimljanka je napisal/a:

Pomlad je tu, kooooooliko lepših in boljših reči kot BB je okoli nas! Vsaj po moje!

.....genau so! Pomladna ***amy***

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

17. mar 2008 11:26

Hja, spet nekatere pretirano skrbi za one, ki bojo gledali BB. V pomladi bom uživala na polno, zvečer bom pa tudi tv pogledala, če ne bo ničesar pametnejšega, mogoče tudi BB... Upam, da preživim... matilda

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

17. mar 2008 11:33

Raje preberem kakšno dobro knjigo!

 

stara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti