Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. mar 2008 11:53

Zaradi tiste pol urce zvečer pa pomladi ja ne bomo zamudili...V petkih zvečer, ko je oddaja, pa itak likam (da imam za vikend mir...) in mi je to sprostitev za zraven, hitro mine, hehe. Sem bolj "piflarski tip" in rada vem, kaj se dogaja. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 17. mar 2008 11:55:35

grox  

član od: 16.4.2007

sporočila: 38

17. mar 2008 11:57

ja če vam je tko brezveze pa ni treba gledat...naživce mi gre folk ki totalno pljuva čez bb, kolk je brezvezna oddaja pa še slabša voditeljica...na koncu pa poznajo vsako podrobnost iz oddaje! lp grox

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

17. mar 2008 12:52

točno tako, grox Tudi sama ne spreminjam svojega urnika, da bi gledala, med tednom mi je zdaj pomladi ob 8. uri zvečer itak prezgodaj, na kavč mi uspe priti tam nekje okrog pol desete. Za vikend bom pa gotovo malo poškilila, kaj se je čez teden dogajalo. Kar se pa Nine tiče, res preveč vpije na čase, ampak priznajmo ji, da v principu čisto dobro fura oddajo, sploh včeraj, ko je bila umirjena, se je lepo pogovarjala z Branetom Kastelicem. Nekateri ji pač zavidajo dober izgled in geštel, potem pa kar ne morejo mimo tega, da bi jo kritizirali za vsako malenkost. Pustite folku, naj živi, kot hoče, pa ne kritizirajte vsakega takoj, ko se malo narobe obrne, za božjo voljo. marjeta65 Sporočilo je spremenil(a) marjeta65 dne 17. mar 2008 12:53:18

macica  

član od: 22.2.2008

sporočila: 23

17. mar 2008 13:30

marjeta65 se popolnoma strinjam s tabo. Vsak po svoje, saj smo vendar različni hvala bogu in ne trobimo vsi v isti rog. Jaz BB skoraj redno spremljam, so stvari, ki so mi všeč in stvari, ki so neokusne. Tako kot v realnem življenju - ni vse popolno. Lep pozdravček, macica macica

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

17. mar 2008 14:55

Sicer se sprva sploh nisem nameravala oglasiti, ker pa se bo očitno spet vse vrtelo okrog BB pa sem se namenila napisati sicer čisto moje osebno mnenje, kaj si o takšnih in podobnih šovih mislim. Sem istega mnenja kot amy, prejšnjega BB sem gledala vsega skupaj parkrat po par minut (že zaradi hčere, ker me je zanimalo kaj sploh to je in zakaj se sploh gre) in ugotovila, da sama iz sebe delam idiota, ker to bulim. Voditeljica, sicer dobro izgleda in je luštna, to je pa tudi konec njenih dobrih lastnosti in dokler bodo ljudje pripravljeni gledat takšne "cenene"šove, toliko časa bodo takšne šove predvajali. Osebno pa se mi zdi škoda časa,da bi sedela pred tv in si sprostitev najdem v kakem bolj koristnem "delu" (knjiga, telovadba....) sicer pa vsem lep pozdrav tako tistim, ki ste nad BB navdušenim, kakor tudi tistim, ki ga ne marate. s.marinka4

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

17. mar 2008 16:08

Se strinjam, dokler bojo gledalci, se bojo take stvari predvajale. Jaz npr. ne gledam onega šova, kjer odpirajo škatle - zmago batina, ne gledam slovenskih nadaljevank, ki so ob sobotah zvečer (niti ne vem, če so še), mariota sploh nisem gledala, te nove nedeljske oddaje pa sploh ne. Če sem iskrena, sem tudi Desetko gledala samo enkrat, pa mi nekako ni sedla - veliko pompa za čisto enostavne in vsakdanje jedi. To jaz kuham, ne da meni en mojster razlaga, kako se naredi... Ampak vseeno ne pišem tukaj, da je nekaj narobe s temi, ki te stvari gledajo in ki so jim te oddaje celo všeč. Pa da je nekaj narobe s temi, ki te oddaje delajo in v njih nastopajo. Pa da ne govorim o voditeljih... Čisto normalno je, da imamo ljudje različne navade, poglede, zanimanja... in da nekdo gleda film na kanalu a, nekdo zmaga batino, tretji bere, nekdo gre spat, spet drugi pa visi na čveku na kulinariki npr. In kdo sem jaz, da bom sodila, kdo od teh ima najbolj prav?? matilda

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

17. mar 2008 18:58

ja matilda, zeeeeeelo prav imaš.

jasna

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

17. mar 2008 19:40

Edino kar bi povedala, za tak denar naj jih kar "navijejo" kolikor se da. Pecenka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

22. mar 2008 8:30

Včeraj sem spremljala skoraj celo oddajo in veliko je povedala o ljudeh

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti