Pomoč pri "dešifriranju"...

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

10. dec 2007 18:43

Mogoče pa je ta Baby du muca ena taka mehka muca z mladički (take čisto mini, ki jih zdaj punčke zbirajo) Najboljše, da pelješ otroka s sabo v trgovino in tako bolj po ovinkih izveš, kaj mu je res všeč. ela

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

10. dec 2007 20:44

Baby du je muca, konj ali pes. Cena je 41.90, imajo jih pa v Direndaju. Tudi jaz sem jo iskala, ker reklame pač naredijo svoje. Pa tudi v Tušu sem jo videla po isti ceni. A mogoče kdo od vas ve, kje se dobi neki strojček iz katerega padajo medvedki???????? NUJNO! Pa lep pozdrav in obilico dobre volje pri iskanju daril! tarčica

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

10. dec 2007 20:47

Tarčica, ne vem, če je to pravo... V Intersparu imajo tako napravo, s katero v bistvu "nafilaš" priložene figurice z neko peno (mogoče je kak puh, ne vem) in potem nastanejo taki luštni medvedki, ki jih lahko potem tudi oblečeš. Priložena je tudi ena obleka. ela

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

10. dec 2007 21:08

tarčica, mogoče pa je to tisti "vulkan", ki "bruha" neke male lutke (verjetno medvedke), potem pa jih je treba z mrežo ujeti.. je pa zadeva kar velika, mislim, da nekaj čez meter mora imeti v višino (sem videla reklamo). Lahko pa v soboto zjutraj vklopite TV in gledate reklame (pop tv ali pa kanal a, ne vem, točno)... do 8 ali 9 ure zjutraj, pred programom so reklame za igrače ;) s0ncek*

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

10. dec 2007 21:08

Hej Ela, hvala lepa: to je to. Nikakor nismo mogli ugotoviti kje to imajo. Bom kar prepovedala gledanje reklam! Sicer pa, če po pravici povem, mislim, da skoraj bolj uživam v teh praznikih kot moji otroci. tarčica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. dec 2007 23:04

Moja dva praznujeta rojstne dneve tik pred prazniki. Hčerka (4 leta) je dobila kup ogromnih daril za rojstni dan. Ko jo je pa ena gospa nekaj dni pozneje vprašala, kaj je dobila za rojstni dan, je rekla: "Lopatko, v kateri so bili bomboni". Torej v množici daril je bila tista majhna lopatka darilo, ki si ga je zapomnila. Toliko o materializmu. Atina

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

10. dec 2007 23:08

ja, Atina, kako je otroški nedolžen pogled na stvari povsem drugačen od obremenjenega pogleda odraslih, kajne? Pa kako težko je nekaterim odraslim to dopovedati.... lp veverica cak

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. dec 2007 11:10

Pri nas so nam starši pomagali pisat pisma dedku Mrazu. Mislim, so na koncu šli čez, če je vse prav napisano, da bo bogi dedej razumel - če ni bilo jasno, sta rekla, je revež že star in ne ve, kaj so te zadeve, da moramo malo bolj razložit:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti