Lidl

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

2. mar 2011 11:13

Nadaljujem v tej temi:

vem, da je mako saten zelo različen po kvaliteti in zato me zanima, ker bodo imeli od jutri naprej v Lidlu v prodaji napenjalne rjuhe iz mako satena:

Ali ima kdo izkušnje ali informacije o tem mako satenu? Ali je kvaliteten?

Ali ima kdo te rjuhe iz Lidla?

 

rdkapica

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 8:53

Sedaj sem na pravem mestu, da napišem, kaj sem ugotovila, saj se tiče LIdla!

  Že leto in pol uporabljam Niveo Soft. Pred dnevi me je zanimalo, kako je kaj s to kremo in sem preko Stiftung Warentest(nemška potrošniška organizacija, katera na podlagi državnega naročila in spodbujana z davčnimi sredstvi, z ugotavljanjem blaga in storitve preiskuje različen ponudnike in jih med seboj primerja)

Našla zelo zanimive rezultate.

Torej začnimo z omenjeno kremo.

Nivea Soft Creme ocena 2.1 - Dobro

Na moje veliko presenečenje je bila testirana tudi Lidlova krema.  

Uvrščena je bila najvišje mesto, njena ocena 1.4 - Zelo dobro

 

 

sinička

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

14. dec 2011 9:26

Koga reklamiraš - Lidl ali Cien kremo?         

 

Pozdravček!

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 9:40

Kaj ne vidiš, da oboje??? Ne jezi se, očitno je, da tudi tu ne boš razumela, kakor tudi pri drugi temi nisi! Je previsoko za tebe, da sprejmeš druga mnenja???

sinička

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

14. dec 2011 9:59

OK, smao ne razumem kako da je ocena 2.1 nižja kot ocena 1.4 ? Narobe svet ali pa manjka podatek o kriteriju ocenjevanja ?

hedonist

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 10:25

Kriterij ocenjevanja pa je tak :

0,5–1,5: zelo dobro

1,6–2,5: dobro

2,6–3,5: zadovoljivo

3,6–4,5: ustrezno

4,6–5,5: nezadovoljivo

Rada imam stvari, katere so dobre (in če jih še kdo testira, je še toliko bolje) in poceni, da ne nosim denar znamkam, katere mnogokrat nimajo dovolj velike kvalitete glede na zahtevano ceno.

 

  http://www.testberichte.de/testsieger/level3_gesichtspfl

 

sinička

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

14. dec 2011 10:32

"Ne jezi se, očitno je, da tudi tu ne boš razumela, kakor tudi pri drugi temi nisi!"

 

...Prekleto dobro razumem...  

A veste, da je moja "branjevka" najboljša prodajalka zelenjave na celem planetu.  

 

Pozdravček! 

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

14. dec 2011 11:52

Hvala za informacijo Sinička. Je fajn, da se pogleda na takšne ocene. Sicer so takšne ocene tudi pri nas pri Zvezi potrošnikov. Spomnim se šoka, ko je bila pred časom objavljena ocena za Oljčna olja po trgovinah, oz. proizvajalcih. Najboljše je bilo ocenjeno olje pridelovalca iz Primorske ( ne vem več kdo), takoj na drugem mestu pa je bilo olje za 4,90 EUR, ki so ga prodajali v Tušu. Daleč zadaj pa so bila olja uglednih in dragih,  kot je recimo GEA itd.

Še poglej kaj, jaz osebno ti bom zelo hvaležna. Pa lepo se imej.

kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti