Lidl

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

15. dec 2011 14:19

Jaz bi se pa vprašala, kaj za vraga so mu primešali, da je lepo kremast kar takoj

rrr

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

16. dec 2011 9:57

Če ni voden in je dovolj kremast, po moje niti ne more zmrzniti tako zelo, da bi bil zelo trd.

Sicer pa sem dovolj patriotska, da vseeno cenim kakšno Planico ali Piran ali tistega rjavega, roza in rumenega, skratka od Ljubljanskih mlekarn. So pa včasih kar nemarno dragi, tako malo zamižim in pozabim na patriotska čustva....pa grem v Hofer ali Lidl.  

kara

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

16. dec 2011 10:07

Saj Hoferjev Grandessa Bicolor/Tricolor je slovenski :)))

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

16. dec 2011 10:41

zverinica je napisal/a:

ampak ko sem prvič poskusila Lidlov kremni sladoled (Eisstern) z okusom tiramisuja http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/SID-C0470649-B58, karamele, maskarponeja in jabolka s cimetom, pa prisegam samo še na tega. Tisto, kar proizvajajo Ljubljanske mlekarne zame ni sladoled, ampak bolj kot ne led.

zverinica

 

Jaz sem ta sladoled iskala letošnje celo poletje, pa ga v Lidlu nikoli več niso imeli!! Res je eden boljših sladoledov, kar sem jih kdaj jedla ... sploh tiramisu!

tunna http://titabota.blogspot.com/

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

16. dec 2011 10:56

imajo, imajo, zdaj ga eno leto ni bilo (sem jim pisala mejl in so mi odgovorili, da zaradi težav z dobaviteljem), od letos je pa spet - v okusih, ki sem jih naštela samo letos je embalaža spremenjena v tolikšni meri, da ima čez plastično banjico še moder kartonast ovitek

zverinica

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

16. dec 2011 16:31

Ma kaj govort, sladoled iz Lidla je super dober. Jaz sicer kupim tudi sladoled od Leone, ker ga imam pred nosom in je v njihovi trgovini kar poceni. Sploh pa imajo vedno kake akcije in dobiš lučke in kornete po par centov...

181604

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

17. dec 2011 8:59

Meni so zelo všeč lučke iz lidla - čokoladne in mandljeve Pa všeč so mi tudi tiste majhne, ki so zelo primerne za otroke ali za tiste, ki se "nazaj držijo"

JJ

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

14. feb 2012 16:20

v današnji lidlovi reklami sem videla reklamo za digitalno satelitsko anteno. Ali kdo mogoče ve, katere programe lovi? Zaenkrat imamo nemško satelitsko, bi bili pa zelo veseli, če bi ta lovila angleške programe.

 

lep dan vam želim

kleo

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

17. feb 2012 20:19

Jaz v Lidlu kupujem predvsem zelenjavo in sadje. Bučke imajo božanske. Kupim tudi sladoled ( orehov )...zares dober. Navadni jogurti in sadni ( pakirani skupaj po 10 kom ) so dobri. Pri sladkarijah pa žitne ploščice z lešniki, in Giooto , pa Kinder bueno in duplo :)

Ah..še olive...zelene in čne...oboje so dobre. Pa še bi se kaj našlo :)

Pri kozmetiki pa vlažilni otroški robčki v rdeči embalaži z liki iz risank...so tud super .

 

Ko grem po nakupih, grem v Špar, Hofer in LIdl.  Vse tri imam na kupu... in iz vsake odnesem nekaj :)

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti