Lidl

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

20. jun 2008 11:53

Ja baje jim merijo čas postrežbe posamezne stranke, kako hitro spravijo izdelke skoz skener. mišika

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. jun 2008 12:11

Tudi mene to moti - pa rešim zadevo tako, da pač sama lepo počasi zlagam v voziček in ko blagajničarka nima več kam zlagat se pač mora umirit. Mislim, da jim to pravzaprav paše - saj jim ne more biti povšeči, da morajo tak noro hitet. lp, vanjatajnsek

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

20. jun 2008 12:21

No, meni pa grejo na živce tisti, ki vsako stvar v roki 3x obrnejo, preden jo položijo v voziček (ali vrečko ali kamor pač že). In mi ta hitri način pri blagajni ustreza. Na trak zložim tako, da so krhke stvari na koncu in ni bojazni, da bi se solata pomečkala zaradi kakšne konzerve, ki bi še lahko padla nanjo v vozičku. Pri Lidlu imajo za blagajnami polico, s katero si lahko pomagaš pri zlaganju, če si pa z avtom, pa zložiš pri avtu. sara

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. jun 2008 12:25

mene pač moti,ker stvari plačam jaz in ja tudi jaz dajem krhke stvari na koncu,vendar me moti odnos do stvari,ki jih plačam kot potrošnik,... če nebo potrošnika bo posledično tudi blagajničarka brez dela v dnevih kot so bili bi stvari težko prelagala na dežju in tudi se mi neumno zdi trikrat preložiti stvari,če jih lahko dvakrat anaeva

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. jun 2008 12:42

mišika je napisal/a:
Ja baje jim merijo čas postrežbe posamezne stranke, kako hitro spravijo izdelke skoz skener. mišika
no tole sem hotela vedeti, anaeva

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

20. jun 2008 12:57

Ta hitrost je v Hoferju ista. In ker jaz veliko kupujem po teh trgovinah, sem se tega navadila. Tako sem šla zadnjič v Špar, kjer se mi je zdelo, da bo trgovka zdaj zdaj zaspala na svojem stolu. Sem ratala skoraj malo živčna, ker je bila tako polževo počasna, pa nisem bila edina v vrsti. Jelenckova

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

20. jun 2008 13:04

Tudi meni so v Merkatorju in Sparu trgovke prepočasne. Vsa čast trgovkam v Lidlu in Hoferju, meni je hitrost pri blagajni všeč, ker sem je navajena že iz Avstrije. Peca

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

20. jun 2008 13:11

Jaz sem tudi navajena, da so trgovke v Hoferju in Lidlu hitre. Ampak v Lidlu sem mi zdijo manj hektične kot v Hoferju. Tistim v Hoferju kar žile na vratu izstopijo, ko se zalaufajo. V MB je že ena taka - če pa ni za blagajno, pa kot zmešana polni police. Res nenormalno. Ti delodajalci se meni zdijo totalno nečloveški, da forsirajo take delovne pogoje oz. nepogoje. V Sparu so solidne (kar mislim, lahko zložim v rečko ostalo v voziček), v Mercatorju pa bi še polž hitreje opravil zadevo ... Bi pa tudi mene zagrelo, če bi mi trgovka vrgla konzervo na solato! Marna

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. jun 2008 13:12

Nimam nič proti hitrosti, če je gneča. Tisto pa tudi meni malo hecno zgleda, ko sem edina za blagajno, trgovina prazna, ona pa nori na blagajni. Če jim pa to merijo, pa se verjetno ne upošteva dejstva, ali je gneča ali ne...potem jih razumem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

20. jun 2008 13:16

ja, dejansko one morajo tako hitro delati, tudi če je samo ena strranka na blagajni. ŽAL. klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti