Lidl

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

20. jun 2008 14:55

Jaz nakupujem v Lidlu(ne redno) v Italiji-Stara Gorica in moram reči da sem bolj zadovoljna kot z Lidlom pri nas.Se pa spomnim da sem pred pripližno 10 leti že kupovala njihove izdelke in se mi je marsikatera gospodinja posmehovala češ da kupujem "škart" robo posebno jogurte in mleko.Na dopustih v kampu pa sem videla da nemci pijejo enako mleko -iz Lidla namreč,bili so 100 let pred nami v Evropi pa tudi njihovi "živilski" standardi so precej višji kot naši.Marsikdo je trdil da je naše mleko -slo mleko-bolj kakovostno dokler ni prišlo v javnost da je pravzaprav mešano z mađarskim. Še vedno se veliko ljudi odloča za nakup glede na ceno in mislim da bo vedno več takih glede na cene hrane ki so iz dneva v dan višje.Kakovost je pa že drugo vprašanjePregovor "nisem tako bogat da bi kupoval poceni " ne velja več-gre za preživetje. Moje osebno mnenje. anemona

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

20. jun 2008 15:22

Anaeva - vse pripombe, predloge, graje,... jim lahko poveš na njihovo info številko, ki je napisana na plakatu pri izhodu. Jaz sem recimo klicala zaradi mleka - po vsej sili so blagajničarke (v Sl.Konjicah) vztrajale, da zložim vse veze (ponavadi kupim po dve vezi - 2x12 kom) na trak in ne samo 1 lit od vsakega mleka. V nobeni drugi trgovini to ne zahtevajo, v A Lidlu mi celo blagajničarke same rečejo da to ni potrebno, samo v tem Lidlu so to zahtevale. Po tretjem kreganju sem povprašala komu naj se pritožim in sem dobila to telefonsko - sem klicala in sedaj problemov več ni. Tako da v kolikor želiš, lahko svojo pripombo sporočiš, morda bodo to upoštevali pri navodilih, ki jih dobijo trgovke. LP gordana

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. jun 2008 16:10

Pri kolegih so bili lani na dopustu sorodniki iz ene zahodnoevropske države...ob pogledu v hladilnik so se namrdnili in rekli, o tu bomo pa Lidl jedli...To je za njih nekako pod nivojem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

20. jun 2008 16:34

Marna je napisal/a:
Jaz sem tudi navajena, da so trgovke v Hoferju in Lidlu hitre. Ampak v Lidlu sem mi zdijo manj hektične kot v Hoferju. Tistim v Hoferju kar žile na vratu izstopijo, ko se zalaufajo. V MB je že ena taka - če pa ni za blagajno, pa kot zmešana polni police. Res nenormalno. Ti delodajalci se meni zdijo totalno nečloveški, da forsirajo take delovne pogoje oz. nepogoje. V Sparu so solidne (kar mislim, lahko zložim v rečko ostalo v voziček), v Mercatorju pa bi še polž hitreje opravil zadevo ... Bi pa tudi mene zagrelo, če bi mi trgovka vrgla konzervo na solato! Marna
zanimivo da imava podobno mnenje: v lidlu in hoferju so hitre, v sparu solidne, v mercatorju pa groza. verjetno je veliko odvisno od delodajalca. v lidlu in hoferju pritiskajo na njih da opravijo čim hitreje, v sparu se mi zdijo bolj pod strahom tiste ki polnijo police, v mercatorju pa očitno nihče nič ne reče. ampak ravno zaradi tega sploh ne maram iti v mercator. saj je lepo in prav da je trgovka domača, da te nima zgolj za številko ampak kar je preveč je preveč. sama tudi delam v trgovini in tudi na blagajni. ko ni gužve imam normalen tempo, ko je gužva pospešim. ampak v mercatorju to očitno ne velja. in zadnjič sem čakala na kasi ker so se trije zaposleni mercatorja pogovarjali o povsem domačih stvareh, vpričo naju ki sva čakala, vsi trije so naju videli pa nič. potem pa sem nekaj komentirala pa so se komaj zganili. jaz si v službi ne morem privoščit pogovora pred stranko o osebnih stvareh in niti se mi ne zdi to primerno in potrebno. drugače je meni lidl všeč ampak hofer mi je pa najbolj domač. nektarina

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

20. jun 2008 17:26

Anemona, katere živilske standarde pa imaš v mislih? Predvsem me zanima, glede česa naj bi bili na zahodu višji oz. zahtevnejši? robida

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

20. jun 2008 17:54

vedno kadar kupim mleko ali pijačo, ne vsamem samo ene vezi temveč zraven še eno flašo/tetrapak. tako ne rabim dvigovat iz vozička in ne raztrgat veza. klavdija

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

18. feb 2009 16:46

Pozdravljeni! Mene pa samo zanima, če ima mogoče še kdo reklamo od lidla. Zanimajo me podatki za nihajno vbodno žago, ki je v katalogu. Akcija zanjo se začne ju3. Pa bi rada malo primerjala s Hoferjevo, ki je tudi v akciji od jutri dalje. Sem gledala na www.lidl.si ampak je nisem našla :S Hvala in lp. Petya

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

18. feb 2009 16:59

Petya, a ni to v Hofrovem katalogu? Vem da je tudi neka vbodna žaga... tole si mislila? http://hofer.si/si/html/offers/58_10063.htm Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 18. feb 2009 17:00:13

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

18. feb 2009 17:02

v hoferju je, v lidlu je in v merkurju :D hihi ... ampak ona v merkurju je švoh. Pa bi rada hoferjevo in lidlovo primerjala... ampak kot zgleda bom šla kr v hofer :) hvala majamarko vseeno :) Petya

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

18. feb 2009 17:12

V Lidlu te žage ne dobijo jutri, ampak so jo začeli prodajati že dva tedna nazaj. Bila je 33€.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti