Homoseksualnost in posvojitev otrok

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. maj 2007 18:28

hihi, nike, ni problema, to je bilo samo zato, da se ne bi dezinformacije naprej širile, potem bi pa mene haklali, kaj sem okoli trosila:) Se pa strinjam s tabo, kar pa itak veš;) frina, a ti to resno? Kolegica ti ne dovoli jest sladoleda? Mislim, svašta! No, pa sem mislila, da sem odprte glave, ampak tega se nikoli ne bi spomnila, da je možno! NO, le privošči si sladoled, še enega zame, bi mi prav pasala ena lučka:) Sicer pa - si ga grem kar naredit! Veri

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

31. maj 2007 18:56

Ne dovoli ji ga LIZATi, je ga lahko, kot jaz razumem ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

31. maj 2007 19:11

jernej, hehe... mislim, svašta - kje vse ljudje ne vidijo težav in problemov. velikokrat sem presenečena - pa ko že mislim, da ne morem več bit sploh :) veri - veš, da vem, da ni panike. da sva zelo podobnega mišljenja, sem pa itak že velikokrat opazila :) nike

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

31. maj 2007 21:55

ežoj je napisal/a:

Escada,

dejstvo pa je, da večina moških, ki kuha, kuha iz ljubezni do kuhanja, večina ženskih, ki kuha , kuha ker je mus. S tem se lahko tolažimo.  

ežoj
Dejstvo je tudi da tisti moški / ženske ki seksajo med sabo (istospolno mislim)- seksajo iz ljubezni do seksa ali do osebe s katero seksajo. In tudi tu se lahko tolažimo s tem, da tega niso sami izbrali. Escada

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

1. jun 2007 0:31

Nena - se strinjam, potrebujemo debate o seksu.... Parangal - hvala za vse prispevke Frina - Kar se pa tice tistega lizanja sladoleda, mislim, da tvoja sestrična vidi za tem več kot vsi ostali. Očitno se bori sama s svojimi željami, potrebami. Naj jih raje zaupa možu pa bo lažje živela in si kdaj tudi sama privoščila sladoled... Lp, veverica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. jun 2007 6:17

O.K. oddam se! Uvidel sem, da sem prekratek za vas " strpne ". Izpade, da so vsi, ki zagovarjajo vrednote, zadrteži, nazadnjaki, vsi ki so v manjšini s napredni.  Ugotovil sem tudi, da ne poznam pomena besed, mislil sem, da vem kaj pomeni beseda seks, sedaj izpade, da je seks " opletanje tičem po dreku ". Iz parangalovih pamfletov tudi izpade da so itak vsi moški pedri ( SSKJ  str.828 ). Če lepo priznajo, so normalni pedri, če zanikajo, to je zato ker skrivajo da so, če trdno zanikajo, to je zato ker jih je sram, če so oženjeni, to je zato, da se kamuflirajo........... ežoj

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. jun 2007 7:23

Ežoj, ti nisi, ker bi sicer napisal smo Anamarija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. jun 2007 9:42

jernej je napisal/a:
Ne dovoli ji ga LIZATi, je ga lahko, kot jaz razumem ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jernej, pravzaprav ga lahko ližem, vendar mora biti poleg še vsaj ena oseba.

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

1. jun 2007 10:04

Ežoj, samo majcen popravek: seks ni (samo) opletanje stičem po dreku, ampak TUDI to...to namreč, kot je rekel escada: kakor komu paše. In jevse v redu, dokler ni prisile. Samo za to gre.

 

Anamarija 1 - ne rabiš mi verjet. Ampak sama se bolje poznam, kot me poznaš ti, zato me ne imet za osebo, ki govorim eno, mislim, pa drugo samo zato, ker si ti drugačnega mnenja. Jaz tvoje drugačno mnenje akceptiuram in ti ne rečem, da ti neverjamem oziroma da ti na te reči drugače gledaš kot jaz, ravnala pa bi drugače, kot govoriš. Ali pač?

 

Sem pa izjemno presnečena nad visoko ravnijo naše debate. POkazali smo, da zmoremo zagovarjati naša stališča na strpen način, kajti sama niti ene same na primer ežojeve besede nisem vzela za žaljivo, pa čeprav sva očitno dimatralno nasprotnega mnenja in ežoj noče in noče razmeti (ne akceptirati) nekaterih dejstev.

 

Pa parangal - hvala z atvoj prispevek!

 

Mamamia

mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. jun 2007 10:15

Mamamia, ti bi bila SREČNA, da tvoj sin ima fanta in hči punco? KAPO DOL. lp Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti