Nove trgovine in trgovske verige

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. apr 2007 0:46

Ja Karmina, se čisto strinjam s tabo. V našem kraju je kar nekaj trgovin in najdaljša je oddaljena 3500 m. Se mi splača vsepovsod pogledat. Da pa bi se vozila 20 km, mi pa še na misel ne pride. LP! fakin712

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. apr 2007 7:13

Tudi v našem kraju so trgovine na kupu. Najdaljša razdalja pa je, če grem k najboljšemu sosedu, pa še to je samo 1km. Imamo pač to srečo, da je vse v okolici nakupovalnega centra. Sicer pa grem v trgovino samo 1x na 14 dni, vse nakupim in imam potem mir. Sveži kruh in pa kakšen jogurt pa imam itak za ovinkom, kakšnih 20m stran od doma. Naj še naštejem, kaj je pri nas na kupu: Interspar, Hardi, Hofer, Lidl, za ovinkom Evrospin in malo dalje Mercator.Čez cesto od doma pa imam Tuš. Kyara

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. apr 2007 10:01

saj ne morem verjet, v našem kraju premoremo pa samo dve sosedovi trgovini...pa nas ni tako malo matilda

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

1. apr 2007 10:15

V našem kraji pa mamo 38955 tušof. tumpika

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

1. apr 2007 10:42

Matilda o tem smo pri nas doma že velikokrat debatirali, kako nekateri predeli Slovenije preprosto niso dovolj zanimivi za velike trgovce - razlog pa je verejetno eden sam in edini - slaba infrastruktura - se pravi ceste, po katerih potrebuješ celo večnost, da prideš na Idrijski, tolminski in še kateri konec. rrr

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2007 12:33

A to veste, da bodo vse male Mercatorje po Ljubljani ukinili, ki nimajo vsaj 2000 obiskovalcev dnevno? Mercator bi rad prepričal tudi stare in onemogle, da bi hodili v Megamarket. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. apr 2007 12:50

jernej je napisal/a:
A to veste, da bodo vse male Mercatorje po Ljubljani ukinili, ki nimajo vsaj 2000 obiskovalcev dnevno? Mercator bi rad prepričal tudi stare in onemogle, da bi hodili v Megamarket. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

Tam te bodo pa varnostniki ven vrgli, če ne boš zapravil vsaj 50 € .

Cila Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 01. apr 2007 12:51:47

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. apr 2007 13:22

Danes ne verjamem, da bodo ukinili merkatorjeve trgovine po Ljubljani, ker je prvi april. To nam povej jutri Jernej. LP! fakin712

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. apr 2007 13:55

Sem šla malo pofirbcat v Lidla, ki so ga odprli v četrtek. Ljudi je bilo kar precej, ker je bila sobota. Varnostnikov pa toliko, kot bi bil v kaki trgovini z diamanti. Na vsakem prehodu eden, potem en, ki je nadzoroval blagajne in dva zunaj pri košu ob izhodu iz trgovine... In pa šef (no, najbrž je bil, ker je govoril nemško), ki je moril poslovodjo v pričo strank in je po kake pol ure (toliko sem potrebovala za pregled trgovine) diskusijo preselil v skladišče. Kaj ekstra me stvar ni navdušila, razen cene korenja in pa, če bodo mačke hotele to hrano iz Lidla (Coshida bo zgleda še nekak, Pepito pa smrdi, kot tista stvar iz Hardija). Mi je bolj všeč Hofer, kjer je varnostnikov občutno manj in si upam spregovoriti kakšno besedo s trgovko. Spar je tudi nekak, čeprav ima skupaj z Merkurjem in Interšparom eno šibko točko in sicer to, da zelo težko najdeš kakšnega trgovca, da ti pomaga pri iskanju, kakšne določene stvari. Kupujem stvari, ki jih poznam, ki so v akciji in pa predvsem tam, kjer se dobro počutim. LP juhica

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. apr 2007 14:22

ribaracarak je napisal/a:
Matilda o tem smo pri nas doma že velikokrat debatirali, kako nekateri predeli Slovenije preprosto niso dovolj zanimivi za velike trgovce - razlog pa je verejetno eden sam in edini - slaba infrastruktura - se pravi ceste, po katerih potrebuješ celo večnost, da prideš na Idrijski, tolminski in še kateri konec. rrr
saj to jaz verjamem in je res, ampak tisti, ki bo prvi od konkurence odprl trgovino tu, bo obogatel. Vsi mamo že poln kufer soseda... matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti