Kam letos na morje? :)

Muni  

član od: 3.3.2007

sporočila: 1

21. maj 2007 21:19

NA HRVASKO - NE HVALA Muni

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. maj 2007 21:21

Muni, saj te nihče ne sili,.....................pa nikar ne vpij, lepo prosim. rimljanka

Elli  

član od: 26.12.2006

sporočila: 10

22. maj 2007 0:27

Priporočam ti Biograd na moru, zelo lepo urejeno mesto z lepimi plažami, pa še Kornati so v bližini. Zelo lep izlet so tudi slapovi Krke. Morje je pa I. kvalitete, kar se čistosti tiče (preverjeno) Elli

Irena54  

član od: 16.4.2007

sporočila: 97

22. maj 2007 7:33

Hojla, letos grem na otok Rodos z bratom, njegovo družino in prijatelji. Malo me je strah, ker sem pravi zelenec, kar se tiče potovanja z avionom. Ko pridem domov, vam poročam kako je potekalo letenje in vse ostalo. LP Irena Irena54

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

22. maj 2007 7:44

Mi gremo letos na morje na Hvar, tako kot lansko leto. Zelo ugodno v primerjavi z drugimi hoteli 2 odrasla in trije otroci nas pride za 14 dni 1200 EUR. Zelo ugodna varianta, zalo mi je všeč ker je do mesta pol ura hoda ob morju, tako da zvečer naredimo sprehod, potem pa pomečemo otroke spat. Imajo tudi igrala. Priporočam! beki

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

22. maj 2007 8:42

Lepo prosim, če ima kdo kakšno tel.številko za apartma na Rabu, da ima plažo zraven oz.dovolj blizu, da gremo lahko peš z dvema majnima otrokoma.Pa seveda da ni predrago. Nekaj sem že klicarila, pa je kar precej zasedeno, sploh Kampor, ki ga je priporačal-a ognjič. Dobila pa sem ponudbo za Banjol. A kdo pozna ta kraj? Sporočilo je spremenil(a) breda dne 22. maj 2007 12:28:17

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

22. maj 2007 16:38

majamarko je napisal/a:
Suzanaz, v katerem hotelu pa sta bila vidva? nama se bliža datum odhoda, greva pa v Helen Yolando - poznaš kaj stanje pri njih? p, m A sprašuješ za Samos ali Karpatos?
Suzi

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

22. maj 2007 16:41

Samos...greva čez 14 dni pa da se vem psihično pripravit na boj s predstavnikom:)

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

22. maj 2007 16:52

majamarko je napisal/a:
Suzanaz, v katerem hotelu pa sta bila vidva? nama se bliža datum odhoda, greva pa v Helen Yolando - poznaš kaj stanje pri njih? p, m
Še to. V Grčiji 2-3 zvezdice hoteli, so bili vsi poden. Obogaten kontinentalni zajtrk pomeni, da poleg kruha z marmelado dobiš kakšno vijolično salamo in če maš srečo jogurt, pa pomarančni malinovc popolnoma neužiten. Take so bile do sedaj moje izkušnje. Sem pa našla prav o tvojem hotelu pismo zadovoljnega gosta, tako da možno da bo čist ok. Ful je fino da vzameš sobo s hladilnikom. Pa še to. Če imaš kakršno koli reklamacijo ali kakršno koli pritožbo jo rešuj na licu mesta, bodi ful tečna, ker ko prideš domov je vse prepozno. Jaz ti želim dober dopust in veliko užitkov. tud če je hotel slabši je narava fenomenalna, saj koliko časa pa boš v sobi? Pozdravljeni! V torek sva se vrnila s Samosa. V hotelu Helen Yolanda v Kokkariju sva letovala že tretjič zaporedoma. Kaj je bilo letos drugače? Transfer Maribor - Brnik in nazaj je bil veliko boljši in predvsem varnejši kot prejšnji leti. Spremljevalki na avtobusu sta svoje delo opravili zelo prijazno in profesionalno. V hotelu Helen Yolanda se je marsikaj spremenilo na bolje: zajtrka več ne strežejo, ampak je bil letos bogat bife zajtrk. V sobah so namestili (proti plačilu) hladilnike. Pohvalno! Predlagava, da v katalogu za poletje 2005 vnesete popravek glede zajtrka in hladilnikov. V katalogu navajate, da ima večina sob stranski pogled na morje. Tiste sobe, ki gledajo na morje, imajo DIREKTEN pogled na morje. Hotel ima res čudovito lokacijo: nekaj sto metrov do mesteca in do plaž. Zakaj v katalogu ne navedete, da je del plaže Tsamadu namenjen nudistom? Letos ima večino sob v hotelu v zakupu turistična agencija Frosch-sportreisen iz Nemčije. Bojiva se, da bodo naslednje leto rezervirali še več sob, zato vas že sedaj prosiva, da tudi v prihodnje ponudite počitnice v tem hotelu. Glede organizacije počitnic in dela vaših predstavnkov na Samosu nimava nobenih pripomb. Vse je "štimalo". Na Samos pa spet prihodnje leto! Lep pozdrav Suzi

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

22. maj 2007 18:02

tica je napisal/a:
Mi pa že kar nekaj let v Punta križo na koncu cresa...15km oddaljen kamp od civilizacije, popolnoma v naravi, družinski, zelo lepo urejen,3/4 FKK in cenovno kar ok. Komi čakamo!! tica
Se strinjam.. katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti