Štajersko srečanje

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. feb 2007 15:35

Bi se že ponovitev prilegla, kajne, elaphus? Ognjič

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. feb 2007 15:37

Si nisem upala nazaj pogledat, ko sem ravno na pretepanje Gašperja naletela. Hvala elaphus.. LP juhica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. feb 2007 18:05

Gašper, ali si trma ali pa ne znaš brat. Nismo se zbrali, da bi ocenjevali in hvalili lokal, ampak da bi se družili. Tako da je debata o ponudbi gostilne in oceni v tem primeru odveč; s svojo pripombo nisi nikomur stopil na žulj, ker nam ocenjevanje hrane sploh ni bilo v mislih in ni imelo povezave z našim druženjem. Ločeno od tega pa je ocenjevanje gostilne seveda povsem druga in sprejemljiva zadeva. Mimogrede - povsod po Evropi in tudi v ZDA najdeš "svaštarnice", vsaj jaz sem bila v njih (izjema je večinoma le v tem, da v tujini v takih lokalih nimajo pic, vse ostalo pa). In tudi v čisto specializiranih gostilnah. Se načeloma strinjam z oceno, da v gostilnah, ki ponujajo vse mogoče, ne moreš pričakovati vrhunske kvalitete, ampak potemtakem niti greš tja. Vsaj jaz se ravnam tako - lokal izberem v skladu s priložnostjo, ob kateri grem ven. Pozdrav, mamamia mamamia

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

2. feb 2007 18:54

No Gašper - je pa vseeno za pohvalit, da si se vsaj malo razpisal. Kot vidim, si član KUL SLO že od novembra 2001 - pa si se do danes oglasil samo 19 x - OD TEGA V TEJ TEMI ŽE 2 X - čestitam - le postani bolj zgovoren! V tem pogledu te pa me čveklice v živo zelo zelo prekašamo! Natanko ob tem času pred tednom dni je bilo pa tako veselo .................... Se beremo! Veronika

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

2. feb 2007 19:24

Vredno je ujeti trenutke sreče in prijateljstva v srce in dušo ter obogatiti smisel svojega življenja. Vsaj delček tistega, kar čutimo, ostaja zaklad naših sanj. HVALA vsem udeležencem štajerskega srečanja, da spoznali smo obraze, ki jim imena dala so pomen.

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

2. feb 2007 20:46

[citat=--Gašper--]Joj, joj, nehajte prosim, to je pa že skoraj lavni linč. Pokorno javljam, da nisem mislil nič hudega, le tako se mi je zadelo ob prebianju ocene in svoje pomeilske vrgel na svetlo. To pa po mojem še ni greh, ne? Pravite, da sem dreznil v osir, usekal mimo, ... Sedaj sem še bolj v dvomih, kaj pa če velja tista: če mački na rep stopiš ... Sploh ni bil moj namen raztgati korgakoli, še najmanj gostilne, ki je ne poznam. SKUPAJ SMO SLOŽNI GAŠPER http://www.youtube.com/v/cFLod6kgAvQ">

Gašper  

član od: 23.11.2001

sporočila: 29

3. feb 2007 16:49

Res je, da se oglasim bolj poredko, vendar brez skrbi, na portalu sem redni obiskovalec, malo bolj v valovih sicer, ker sem precej na poti. S posebnim zanimanjem sem spremljal priprave na prvo srečanje in nato poročila s srečanja, predvsem pa sem z radovednostjo pregledal galerijo, da sem sopoznal tudi konkretne obraze. Glede poslanih sporočl pa sploh nisem bil pozoren in sem celo sam presenečen, da jih je samo 19. Mislim, da tu nekaj ne "štima", če se prav spomnom so takrat ob prenavljanju portala števec sploh odstranili ali kako je že bilo. No pa saj nima veze, v tej temi si bom torej, kot praviš, precej dvignil povprečje. Moram reči da, se mi to iskrenje zdi že kar zabavno. lep vikend T. Gašper

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

3. feb 2007 16:57

Gašper, imam predlog. Pojdi najprej v to gostilno. Ker te ne poznajo, ne bodo pristranski, pa se prepričaj, potem pa kuri. Ni hude zime, zato ne rabimo takšnega hudega kurjača. Ko boš pa še ti ocenil to gostilno, potem se pa splača debatirat. Pa lep dan še naprej, Gobica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. feb 2007 16:58

Gašper, pa saj ti si že stara sablja...., član kul slo od samega začetka, bi se lahko reklo. Bi se pa skoraj spodobilo, da prideš na naslednji miting kul slo, boš videl, da sploh nismo takšne ose, kot se na prvi pogled zdi Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. feb 2007 19:39

Gašper, glede na to, da sva včlanjena v kulslo približno isto časa, močno dvomim v brisanje števcev, glede na število mojih prispevkov. Aja, pa Kača je punca. In to prav fajn. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti