Starost

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. jan 2017 18:06

Dragička je napisal/a:

Minilo je 7 let, 8 mesecev in 25 dni od zadnjega oglašanja v tej temi. Smo še prisotni, še živi..., se nam je EMŠO kaj spremenil?           

 

Pozdravček!

 emšo ne, le število let, ki se je obrnilo ...

Še živi in prisotni, nekaj sprememb za menoj. Ženska, potem pa malo mama, malo soproga, predvsem pa sama svoja!

mamamia

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

30. jan 2017 18:12

mamamia  to si dobro napisala-PREVSEM SAMA SVOJA!-

čebulka

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

30. jan 2017 20:18

Naor, iste smo generacije, le jaz sem rojena jeseni. Imam moza,hcerko in vnukinjo.

Amelia

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

30. jan 2017 20:55

Midve s hčerko pa sva v letu 2016 obe praznovali 36 let, pred nekaj leti pa sva obe praznovali 25 let.. Zdaj pa bom naslednja leta pač morala po pravici povedati svoj EMŠO, ampak saj se ne sramujem svojih let, jih prav nič ne skrivam, saj se prav dobro počutim. Sicer pa imam hčerko in sina, vsak od njiju ima tudi sina in hčerko, poleg partnerjev seveda, po možu pa imam priimek skoraj 41 let, na 4 leta podlage. Mi je pa zdaj v življenju prav lepo in ga uživam, kot rada rečem, 100/uro.

kača

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. jan 2017 21:48

Sama mladina!.  

Do 100 jih ne bom več štela, ko bom preko, se spet oglasim v tejle temi    .

Cila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. jan 2017 4:58

Moj emšo ni od rojstva, ker jih takrat še nismo poznali.

Mene včasih totalno preseneti, da me telo ne uboga, kot si jaz mislim, da bi me moralo: grem se kotalkat z "mini me" (mi gre precej dobro) , en mulc se zaleti vame 100 na uro in me spodnese, padem na tazadnjo in me nato boli ključnica (že 2 tedna, pa še ni konec) WTF? Ekskjuz maj lenguič. Nato me moji opomnijo, da sicer dober izgledam, ampak da 30 pa nisem več. Resno, nisem???? Kaj se je zgodilo in kdaj? 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. jan 2017 10:00

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Moj emšo ni od rojstva, ker jih takrat še nismo poznali.

Mene včasih totalno preseneti, da me telo ne uboga, kot si jaz mislim, da bi me moralo: grem se kotalkat z "mini me" (mi gre precej dobro) , en mulc se zaleti vame 100 na uro in me spodnese, padem na tazadnjo in me nato boli ključnica (že 2 tedna, pa še ni konec) WTF? Ekskjuz maj lenguič. Nato me moji opomnijo, da sicer dober izgledam, ampak da 30 pa nisem več. Resno, nisem???? Kaj se je zgodilo in kdaj? 

Vanja

 Nič posebnega, nekaj (let) je prišlo naokoli in ostala so ...

mamamia

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

31. jan 2017 11:04

Vanja tvoj  lenguič zastopmo Imamo v sorodu slovensko avstralko ki se trudi slovensko. Ampak slišimo in

p

reberemo včasih posrečene stavke.....

Anemiilat

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

31. jan 2017 11:05

Tud moje pisanje je šit!

 

Anemiilat

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. jan 2017 12:40

Vanja, to si pa tako dobro napisala. Ja kdaj se je to zgodilo? Uf, včasih sem govorila, da se bom znala starati, ja ziher. Ampak dokler sem živa kot sem, da me še vse zanima, da se mi še veliko da, da mi ni nič težko narediti, da sem vesela, ko sonce vzide in me navduši, ko zaide, toliko časa bom mlada, pa naj pomeni, kar pač pomeni.

Amelia, me veseli, da sva generacija. A veš, da je ta letnik "baby boom" generacija? Pet let po vojni se je življenje že nekako utirilo, vsak dan je šlo na bolje. In smo prihajali na ta lepi svet. Zato upam, da bodo tisti, ki se zdaj rojevajo, nekoč lahko rekli, ta naš lepi svet. Zdaj me je pa že zaneslo, to ni več tema.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti