Starost

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. jan 2017 13:04

@naor, zgodilo se je točno to, kar sem napisala. Samo napačno kost sem povedala, lopatica me boli in ne ključnica.

"mini me" izraz je iz filma Austin Powers: The Spy Who Shagged Me...imam jaz eno "minnie me". Ekskjuz maj lenguč sem pa tukajle pobrala, od Tulke. Ko sem dragemu prvič en angleški stavek takole po " slovenko" napisala, sem pronto dobila odgovor z vprašanjem: v kakšnem jeziku je pa to? 

 

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. jan 2017 13:45

Tale ekskjuz maj lenguč se me je že prijel, je že v "maj memori"!

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. jan 2017 13:46

Tale ekskjuz maj lenguč se me je že prijel, je že v "maj memori"!

 

naor

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

3. feb 2017 12:30

Uh, leta, ja.....

Ta teden sem začela s fizioterapijo in ko se kobacam na iz z mize, ugotavljam, da nisem toliko mlajša od ostalih pacientov 
In potem včeraj pri okulistu, jaz si mislim: uh dečko, tebe pa jaz bi, on pa meni v roke tablico za preverjanje vida na blizu 

Problem je samo v tem, da je razlika med starostjo v glavi in starostjo telesa prevelika! Sicer pa poskušam kar najbolj uživati v zadnjem letu 30-ih 

jkd

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. feb 2017 13:08

Mogoče jaz malo zaostajam, ampak zadnjih deset let tečejo moja najlepša leta. 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. feb 2017 16:04

limnol je napisal/a:

Mogoče jaz malo zaostajam, ampak zadnjih deset let tečejo moja najlepša leta. 

Sonja

 Čeprav se nisem nikoli pritoževala in mi je bilo od 20ga leta naprej super lepo, je stanje eskaliralo na boljše cirka 15 let nazaj, kar je približno ob istih letih, kot pri tebi. 

Pred 12 leti sem imela vitalnega sodelavca, ki je bil star 72 let, sicer upokojen s part time samostojno zaposlitvijo. Še danes ne vem, če je sploh kaj zaslužil, ampak vsak dan je štrakataril naokoli in bil zelo zadovoljen. Ob vsakem rojstnem dnevu je pripomnil, da je grozno vesel, da lahko še vedno praznuje. Alternativa mu ni bila prav nič všeč. Gospod je lani umrl, ampak jaz se res velikokrat spomnim njegovih besed. 

 

Vanja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

3. feb 2017 21:27

Jaz pa vsakič  berem članke v Nedelu o skoraj 80 letnikih- ki so za svoja leta nadpovprečno dejavni na vseh športnih področjih...Res bravo vsem tem! 

Jaz zdaj ob 50 lahko rečem hvala volji, da sem zelo zgodaj začela drsat, smučat, tečt.... pa da imam  od 18 leta težo okoli 50 kg.... sedaj opažam, da moram za kondicijo garat, mogoče mena trka na vrata... Veliko več moram zase narediti kot pred 10 leti...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 04. 2017 10:26

Mygrace

sporočila: 6506

4. feb 2017 15:00

Jaz sem pa ze zelo stara....ce racunam po tem, kolikokrat v mojem zivljenju ze je bila svinjska mast zdrava in potem nezdrava, margarina zdrava in potem maslo namesto nje..pa potem olje in zdaj zadnja moda spet svinjska mast... 

Pa moda: spicaki, bulerji, spicaki, visoke petke, balerinke, debeli podplati, suhi podplati, debeli podplati...

Skratka, ura tece, nic ne rece...meni osebno je pa vsec, da ima vsako obdobje svoje nezamenljive kvalitete in da se vsak dan sproti pocutis, da je to TO  

 

 

Mygrace

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

4. feb 2017 15:22

" Jaz sem pa že tolk stara, da sem pozabila kolk sem stara 

kobra 1

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

4. feb 2017 18:58

jaz pa bom letos dopolnila 45 pomladi in upam, da bom še dooooolgo uživala z mojimi. Imam že enrga vnučka, ostale se čakam, Imamo čas.

 

lepo in radi se mejte

Malčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti