Pomagajmo bobiju

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

30. apr 2006 21:10

O križana gora. In jaz sem te v ZS spraševala kako Bejbi. Sem šele zdajle prebrala tale post. Kar v trebuhu me je začrvičilo. Saj ne morem verjet. Uboga mucica. Upam, da se hitro vrne v varno zavetje doma. Menda se ji ni kaj hudega zgodilo. Fric drži tačke za Bejbi, mi ostali pa pesti. So vsi družinski člani seznanjeni z zgodbo o tvojih mucah. Hitro nam sporoči dobro novico. Julija

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

30. apr 2006 23:56

Sem šla še pred spanjem pogledat, če si jo že našla, tako me skrbi. Sem našemu Tomeku pripovedovala, dober poslušalec je . . . Z vsem s strinja, karkoli rečem. Naj se tvoja nova Bejbi čimprej pojavi riba-ribica

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

1. maj 2006 11:18

Še nič.... Sem šla že en krog... Vrana PS: Pa še na radio sem dala: val 202, RGL in radio ognjišče, vsi iščemo Bejbi.... Sporočilo je spremenil(a) Vrana dne 01. maj 2006 15:53:39

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

1. maj 2006 20:23

Vrana, še na R HIT daj prošnjo. Upam, da se kmalu od nekogd pojavi. Kar stiska me, ko pomislim, da se ji je kaj zgodilo..... Julija

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

1. maj 2006 20:42

Vse življenje že živim z mački in vem, da tudi, če ji pri nas nebi bilo všeč, kar je malo verjetno, bi vsaj po hrano hodila... Kar zelena sem od skrbi. Zdaj imamo potrebščine zanjo še na balkonu in v kurilnici, kamor bi lahko prišla skozi okno... Bobi to večkrat naredi. Ko se je sosedom izgubil muc, so ga našli po 14 dneh - tri hiše stran! Ljudje, ki so medtem skrbeli zanj, so menili, da je pač potepuški... Ko pa so slišali na radiu, so se končno zrajtali, da je res malo preveč rejen in čeden... Pa je prišel lepo nazaj domov. Ko ga je Lastnica nesla po ulici, ga je tako močno objemala, da je bil čisto ploščat, Lastnik, ki jima je sledil, pa je izgledal takole . Zdajle bom na vrt odnesla boks, ki ga pozna; morda se bo jutri smukala okrog njega, če je res kje zunaj... Res, samo, da se ji ni kaj zgodilo... Na R HIT bom pa takoj zjutraj klicala, hvala Julya! Vrana

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

2. maj 2006 12:10

Vrana je že kaj novic o vaši muci zinka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

2. maj 2006 14:03

O muci, žal, nič novega. Sem poizvedovala pri sosedih, ki sem jih ujela zunaj, pa je nihče ni videl. Samo čakam še lahko, pa kakšen krog naredim po okolici... Vrana

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

3. maj 2006 13:40

Ohjoj Vrana... sem šele sedaj prebrala tole "novico" o Bejbi, ko sem prišla v službo. Tudi jaz ti sporočam, da močno držim pesti zanjo. Dvomim da bi se odpravila nazaj k staremu lastniku, saj tudi živalica ve kje ji je lepo in kje ne. Velika verjetnost je, da je odšla samo na sprehod. Mački imajo zelo močno razvit instinkt. Pred leti mi je pred veterinarsko ambulanto popihal muc in se po dveh dneh vrnil sam nazaj domov (cca. 2 km). Poti ni poznal, saj sem ga k veterinarju vozila v zaprti košari v avtu. Tako da obstaja upanje tudi za tvojo Bejbi, sem močno prepričana. S tabo smo! MissLady

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

4. maj 2006 9:55

Vrana kaj še zmeraj nobene spremembe držim pesti za najboljšo rešitev lp zinka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. maj 2006 10:01

Če bi Bejbi lahko vse to prebrala, bi se gotovo že vrnila v topli dom. riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti