Gremo na irsko?

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. dec 2005 16:43

Vsekakor se bom prilagodila tistim, ki imajo težjo nalogo in se morajo odločiti zaradi razno raznih drugih obveznosti. lp Vesna Vesna Milek Recko

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

15. dec 2005 17:03

Joj. Zadnje čase vas zelo malo berem, še manj pa pišem. Ko pa uspem za pet minut sem, vidim to debato. Me vzamete s sabo, čeprav se zadnje čase malo oglašam? Na srečanje mi doslej še ni uspelo prit, to pa bi si rezervila zaprav. Suzana

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

15. dec 2005 18:33

Trenutno mi ustrezata drugi in četrti termin. Služba, pač.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. dec 2005 19:39

Zame prvi termin zelo verjetno ne pride v poštev (se obeta eno drugo potovanje, a še malo v zraku visi),med ostalimi bi se najbrž lahko pridružila množici na poti na Irsko. Bi pa seveda zelo rada šla. Kako si pa potem predstavljate Irce pri nas? Ko smo pa posejane (in posejani) po celi Slovenji? Vsekakor pa lahko nudim prostor. rimljanka

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

16. dec 2005 10:08

Jaz mislim, da imamo časa dovolj, da večina si bo lahko rezervirala tiste dneve, če je volja se marsikaj da, jaz se bom prilagodila ni problema! lp Mateja mperhaj

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

16. dec 2005 10:13

Zame prideta v poštev 1., 2. in 4.-ti termin. Ker nisem učiteljica, grem lahko izven počitnic, glavno, da jim dam plače, pa je vse o.k. Drugače se bom prilagodila, moj pa tudi, upam, ne bo imel težav, če kakšen dan podaljšamo. Sicer pa morava še letošnji dopust izkoristi, drugače bo šel za zamorčke. lp Irena

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

16. dec 2005 10:17

Rimljanka, domnevam, da ti bodo Irci vsec in se bos sama dogovorila, ce bodo hoteli v Slo. Ne bodo prisli skupinsko,ampak samo na povabilo gostitelja, zato ni pomembno, kje kdo stanuje (mislim v Sloveniji). Tam, kjer boste prenocevali (vsi boste v enem kraju,le pri razlicnih druzinah) boste verjetno spletali prijateljstva in tako naprej... lp julia

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

16. dec 2005 11:40

zdravo, jaz se prilagajam, ok bo katerkoli termin, le da vem nekaj dni prej. Tudi jaz bom z veseljem gostila Irce, ki bi prišli na obisk v SLO. meglen pozdrav Taja

marjanap  

član od: 12.8.2003

sporočila: 40

16. dec 2005 13:45

Pozdravljene, jaz pa msilim, da bi tudi Irci lahko prisli organizirano, saj pa je SLO tako majhna in tako hitro prevozna v vse smeri, da res ni problema jih pobrat in razvozit vsak na svoj domek. Tudi ni slaba ideja, da jih gre največ pač tja, kjer je največ članov in članic iz enega mesta. To pa je itak Maribor :)) Tako se jim bomo lahko vsaj oddolzili, ker posamezno...kaj vem noo, organizirano se vsaj gre, posamezno pa ze bolj tezko. Moje mnenje.

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

17. jan 2006 20:20

Kot sem obljubila, mesec je naokrog in dolžna sem vam pojasnilo glede priprav na srečanje Kulinarike, ki smo ga pripravljali pri naši kolegici iz Irske. Žal vam moram sporočiti, da se mi od 3.januarja pa vse do danes Julia ni oglasila, kljub mailom in klicem na mobitel. Tako sva se z mamamio odločile, da tokrat prepustiva organizacijo 2. srečanja Kulinarike tistim, ki bi želeli organizirati to srečanje v Sloveniji, saj sva prišle do zaključka, da bi moralo biti srečanje dosegljivo za vsakega, potovanje na Irsko pa predstavlja kar velik strošek. Po prvih dobljenih informacijah sva prišle do zaključka, da bi nas to srečanje stalo nekje okrog 500 eurov, za dve nočitvi, prevoz in oglede, da o hrani in ostalih izdatkih ne govorimo. Brez Julijine pomoči pa tako ne moremo nikamor, gremo lahko le v lastni režiji, kar pa pomeni, da se potem stroški povišajo. Vseeno mislim, da si 2. srečanje Kulinarike organiziramo v Sloveniji, kjer imamo vsi možnost udeležbe. Upam, da se bo katera opogumila in bo organizacijo vzela v svoje roke, tako, kot sva to storile midve z mamamio lani oktobra. Tudi glede Irske sva se zelo trudile, le Julije ne moreva priklicati. Upamo samo lahko, da se ni kaj zgodilo oz. zalomilo, ker se letos še ni oglasila niti na Kulinariki. Sprejmite moje iskreno opravičilo, namen je bil dober, žal pa ni bilo vse odvisno od naju z mamamio. LP! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti