Hemoroidi ali ??????

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jul 2016 8:04

cotkan je napisal/a:
Hvala vsem za nasvete seveda sem takoj danes obiskal zdravnika, ki me je potolažil, da od tega še nihče ni umrl. Dal mi je napotnico za proktologa. V bolnici pa  hladen tuš, prijazna sestra me obvesti da bom pismeno obveščen za pregled, ki bo približno čez tri mesece. Torej če na kratko povzamemo je uradna medicina dala mene in moje težave, brez vsakega pregleda, brez vsakih zdravil za tri mesece na stranski tir bog ve če bom zdržal tako dolgo.

cotkan

Žal mi je, ampak da hitreje prideš do pregleda, bo treba po samoplačniški poti. Vso srečo

 

Vendelina jr.

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

1. jul 2016 8:10

Žal je tako v našem zdravstvu. Jaz sem takrat šla na prvi pregled samoplačniško (in sem bila na vrsti v tednu ali dveh), kontrola pa je bila na napotnico.

trac

cotkan  

član od: 7.6.2016

sporočila: 26

1. jul 2016 12:10

Dragi dekleti to o samoplačništvu sta tako lepo napisali, da so mi solze stopile v oči.

cotkan

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. jul 2016 12:22

Predvidevam, da od hudega, ker se boš poslovil od par deset evrov, če boš stopil na samoplačniško pot.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti