Podražitve...

Mygrace

sporočila: 6506

13. sep 2012 9:03

Kako pa kaj konstruktivnost?

 

                                        

 

                                                  

Mygrace

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

13. sep 2012 10:58

Vendelina jr. je napisal/a:

Maxi25, saj nekaj nas je ukapiralo, da je fazon tega topica to, da si ti največja revica ever.  Vendelina jr.

Svašta. To samo dokazuje, da niti nisi tako pametna, kot se kažeš.

 

Hvala lepa, midve sva zaključile pogovor.

Maxi25

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

13. sep 2012 11:08

Sta se sprehajala nekega večera Janša in Urška po Ljubljani in opazovala izložbe. Čisto zaprepadena nad cenami sta ugotavljala, da si en povprečen državljan pa vendar ne more ničesar več privoščiti in popade ju takšna žalost, da jima kar solze pritečejo. Mimo pride policist in ko ju zagleda vsa žalostna, potrta in solzna ju vpraša, kaj se jima je zgodilo. Pa mu povesta. Malo ju potolaži in odidejo vsak po svoje. Pa stopi do policista delavec, ki je dogodek opazoval izza vogala in ga vpraša, zakaj sta pa Janša in žena tako žalostna? Policist izvleče pendrek in začne tolči po njem: zaradi tebe, zaradi tebe!

Vic je star, verjetno vsem poznan, se mi pa zdi, da paše v tole temo. Takole za zaključek teme, mogoče.

 

 

 

zeta

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

13. sep 2012 12:49

zeta,

lp

mzm

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

13. sep 2012 13:38

Daj no, Vendy, show some class. Tistega, o katerem tako rada predavaš drugim. Je pa verjetno to iz točke "me, myself and I" kar težko.

Pa ne bova več smetili, če se strinjaš?

strelka

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

13. sep 2012 15:29

te.jcika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. sep 2012 16:00

Maxi, pozdravljena,

evo, ravno končal kosilo, poslal slikico na forum, pa se mi ne ljubi pospravljat, saj veš, vse sem porinil na levo stran mize, da se ne vidi na sliki. Morda si videla, slivove cmoke sem delal, rad jih imam ( ma, jaz vse imam rad ), sedaj nimam nobene pametne pijače za po cmokih, imam le pivo in vino, pasal bi kakšn sok, no, kaj pa čem, tudi voda bo dobra.

Sem se spomnil, da ti napišem par besed zaradi one teme, o podražitvah, vse se nam je sfižilo, nič ni izpadlo kot sva planirala. Mislili smo, da mal predramimo in potipamo tale naš kulinarični sociedad, da vidimo kakšno je razpoloženje, pa da vidimo, kako bi lahko prišli na oblast, to itak vemo, da ni problem, treba ja sam obljubit vrnitev pokradenega, zapor za tajkune in voilla, si že na oblasti. Jaz sem se najbolj bal, da se bojo pojavili kakšni s terorističnimi nagnjenji, ali kakšni nestrpneži, ki bi hoteli revolucijo takoj. ampak sem računal, da je dobro, da jih odkrijemo. No in vidi kaj je ratalo, samo eno kreganje. Saj si videla, jaz sem poskusil spravit vse v neke normalne tirnice, kot veš s Vendy sva vrgla une filozofe, sem računal sedaj se bojo revolucionarji ( no bolj revolucionarke ) izjasnile in bomo vedli s kom lahko računamo na teoretični ravni ( tisto ti je bilo dobro, ko si se delal da nič ne veš in si vprašala, zakaj se to meša, ampak tudi to ni nucalo, nobeden ni zagrizel ). Saj veš, ko sva se zmenila, da zmagamo na predsedniških volitvah, jaz sem navrgel tisto " proximo za predsednico " ( resda je nisem prej vprašal, vendar bi žih pristala, saj je fejst punca ), sem mislil, sedaj bo euforija..........no pa nič ni zaleglo.

Ja kaj pa čmo, sedaj bodimo tiho, da se ne zve kaj sva načrtovala, če kdo kaj posumi samo vse zanikaj, nič priznat.

Bodi lepo pozdravljena

pa oprosti, da te tako nadlegijem na ZS

čaw

ežoj

Mygrace

sporočila: 6506

13. sep 2012 16:07

No evo, to je to. Do Proxime za predsednico se je še nekako lepo odvijalo vse skupaj, pol se je pa ena uštulla

(pa ne govori tega naprej, da se ne bojo spet kregal)

Mygrace

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. sep 2012 16:46

Kdo se je pa uštull? Kolikor vem predsedniško mesto proxime niti za trenutek ni (in ne bo) vprašljivo, vsaj o tem smo si tu edini.

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. sep 2012 16:56

Uf, uf, uf............ kako se je moje ZS našlo tukaj? pa to ni namenjeno za objavo! Tole je nekaj narobe ali s mojim računalnikom ali s celim portalom. Kako je možno, da  ZS pride na forum? Bo treba šefa obvestit, tole je nekaj res neprijetnega, pa za mene ni problem, tudi drugi so vpleteni, to je pa nerodno.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti