Oblačilni report pomlad poletje?

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

8. mar 2012 11:39

Model mrežna pečenka torej

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. mar 2012 12:07

jernej boste morali nehati objavljati recepte ki vsebujejo več kot žlico sladkorja ali slučajno s kakšno belo moko. zelenjavo in sadje samo ;)

www.mojalbum.com/naredilaana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. mar 2012 13:02

Etka, ne, to ni model mrežna pečenka, če želiš mrežno pečenko priporočam ta model:

 

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. mar 2012 13:03

naor je napisal/a:

Jernej, nisem vedela, da si tako navihan, je pa zato toliko lepše presenečenje. Mi je všeč, ker bi rad imel svoje kulinaričarke tako seksi! Jaz sem se odločila za prvi model in prepasane sandalce, pa kile gor al dol. 

 



naor

 

Vsekakor nisem navihan, samo vem kaj je ženska moda. To je to, da bodo druge punce zavistne, ko vas bodo gledale in da boste moškim všeč.  

Naor, odločitev je super, se že veselim foto albuma ;-) 

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. mar 2012 13:38

zdaj mi je jasno zakaj taki smeški

Živi s srcem, ne z glavo.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2012 13:39

Khm

No, jaz sem izbrala rdečo oblekco, rdeča je moja barva, pa izrezana je na pravih mestih za mojo postavo

Se pa strinjam z dvema predhodnicama o čudnih oblekah po trgovinah.... meni ni skoraj nič všeč. Ampak to se mi dogaja že dlje časa. Tudi pri čevljih. Se sprijaznim z najboljšo varianto, včasih doma še popravim, če se da in to je to. Čevlji so zdaj kar v redu, ampak kakšnih 5-10 let nazaj so imeli vsi obupne podplate oblačila se mi pa zdijo preveč pusta in enobarvna in enolična, ali pa ravno nasprotno - čisto preveč kičasta.

JJ

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2012 13:42

Brusketka, hm... meni se zdi, da imajo v C&A in Takku na miljarde takih oblačil, kot jih ti hočeš - preprostih

JJ

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. mar 2012 13:44

JanisJoplin: Zato pa pravim, sandalce ali natikače z 2 trakcema si kupi, pa te ne more nikjer žiliti razen pri teh 2 trakcih ;-)

Če še katera potrebuje oblačilni nasvet, ga rade volje podarim danes za 8. marec ;-) 

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

8. mar 2012 13:55

Etka, je zelo zanimivo, da sva na istem. Rada imam lepe stvari in preproste(pod preprosto pa ne mislim bombažno majčko na T).

 

s čevlji je enako. Letošnjo zimo si nisem kupila novih škornjev pa si jih usako leto privoščim...letos ne...enostavno jih nisem našla.

Hlače na korenček so za moje pojme sprejemljive samo za na škorne, da ni potrebe po tlačenju hlač v čevelj. Jopice za stare mame so pa totlen poraz...

Imam postavo peščene ure tko, da me te cunje enostavno ne gredo...sploh korenčki...đizss...aja pa enako pravi moja sestrična...nič ji ni všeč<!!!

brusketka

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

8. mar 2012 14:06

Jp, jp tudi jaz sem bolj peščena ura :) No imam kar močne noge in nič kaj lepo ne zgledam v korenčkih. Imam le ene, pa še te oblečem zelo redko. So pa črne barve, tako da noge ne izstopajo toliko. Kaj bi bilo, da navlečem nase rumene ipd.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti