Insanity vadba

fusia  

član od: 26.12.2005

sporočila: 8

21. mar 2013 11:15

Živjo punce,

prebrala sem malo tole vašo temo, vidim da ste zelo pridne :).

Jaz tudi razmišljam da bi začela z Insanity vadbo, ker drugače očitno nič ne bo... Izgubiti moram cca 15 kg, s prehrano se trudim, hodim na spinning in na body pump ampak se zadeva nikamor ne premakne. Nimam niti časa da bi hodila na vadbo vsak dan ampak večinoma 2x ali max 3x na teden.

Ali ve delate samo insanity ali še kaj drugega? Jaz sem namreč že plačala tele moje vadbe v fitnesu pa mi zdaj ni fora da tam neham. Pri insanity me tudi skrbi, ker ne bi imela časa drugače kot šele okoli 9h zvečer, šele takrat moja dva čmrla sigurno zaspita. Ali katera izvaja tako pozno? Skrbi me da se mi ne bi dalo :). Ali je pametno delat vedno ob istih urah?

Drugače pa .. vsem ki to delate želim velik uspeha :) bravo...

fusia

Jasna82  

član od: 26.11.2009

sporočila: 38

21. mar 2013 11:42

katkica99 je napisal/a:

Do konca imam še 5 dni. Ne morem verjeti, da mi je uspelo. No, en malo še manjka ;)

katkica99

Katkica99, bravo , uspelo ti je . Tudi meni bo kmalu, 3 vadbe so še pred mano in v nedeljo Fit test.  Sem si pa naredila plan za naslednjih 5 tednov, kombinacija Jillian Michaels (30 days shred ter 6 weeks six pack Abs), Insanity (Month 2) in tek. Se bom poskušala držat, kadar ne bo šlo, se tudi ne bom sekirala, rada bi le, da obdržim miganje 4x/teden. Verjetno pa še ponovim celoten Insanity, če ne prej, jeseni.

Katja_Katyka in Craazy... men je fit test zelo fajn delat, da vidim rezultate. Je pa ful hec, da ko sem sama in si sama pišem rezultate, vedno prej pogledam kolk sem prejšnjič zmogla in posledično kar neham tam nekje kot prejšnjič, se ne potrudim, da bi še več naredla. Mi je pa zadnjič moj dragi pisal in  mi ni hotel pokazat rezultatov do konca in sem uspela naredit velik več. Sem bila zelo presenečena na koncu kak velik napredek je možen v 14 dneh.

Fusia, dobrodošla! Jaz delam samo Insanity in pazim pri hrani. Ne vem kak je tvoj jedilnik, mogoče ga boš mogla malce priredit, da bo šlo kaj dol, glede na to, da pridno migaš. Kar se časa tiče, delam jaz vsak dan ob istem času. Med 19.30 in 20. začnem (takrat mi mali zaspi), edino ob sobotah kdaj naredim dopoldne ali pa zgodaj popoldan, da ostane zvečer kaj časa še za ostale "športne" aktivnosti .

XXS, kdaj začneš z Insanity? Joj, kaj bi dala, da bi mi trebuh v 2 tednih izginil

Meni je zdej že kar nekaj ljudi reklo, da se mi pozna, da sem shujšala. Komaj čakam, da se v nedeljo poslikam in vidim razlike. Po moje me bo sram, kakšna sem bila.

 

Pozdravček do naslednjič ;)

 

 

Jasna82

Jasna82  

član od: 26.11.2009

sporočila: 38

21. mar 2013 11:50

fusia je napisal/a:

Skrbi me da se mi ne bi dalo :)

fusia

Nič skrbet, sigurno se ti bo poznalo, je pa res, da naj bi pri uspehu v 80% pripomogla prehrana. Če to ni uštimano, lahko ti še ne vem kak delaš, pa ne bo šlo dol. Pa pri Insanity-ju se tudi zgodi, da se malce zrediš oziroma ne shujšaš toliko, ker se maščobe spremenijo v mišice in so težje kot maščobe. Glavno merilo so obleke in obseg (vsaj pri meni je tak).

 

Aja, pa še tole sem nekje prebrala, da rezultate, ki jih dosežemo sami vidimo v 4 tednih, družina/prijatelji v 8 tednih, ostali svet pa v 12.

 

 

Jasna82

fusia  

član od: 26.12.2005

sporočila: 8

21. mar 2013 12:28

Živjo punce,

prebrala sem malo tole vašo temo, vidim da ste zelo pridne :).

Jaz tudi razmišljam da bi začela z Insanity vadbo, ker drugače očitno nič ne bo... Izgubiti moram cca 15 kg, s prehrano se trudim, hodim na spinning in na body pump ampak se zadeva nikamor ne premakne. Nimam niti časa da bi hodila na vadbo vsak dan ampak večinoma 2x ali max 3x na teden.

Ali ve delate samo insanity ali še kaj drugega? Jaz sem namreč že plačala tele moje vadbe v fitnesu pa mi zdaj ni fora da tam neham. Pri insanity me tudi skrbi, ker ne bi imela časa drugače kot šele okoli 9h zvečer, šele takrat moja dva čmrla sigurno zaspita. Ali katera izvaja tako pozno? Skrbi me da se mi ne bi dalo :). Ali je pametno delat vedno ob istih urah?

Drugače pa .. vsem ki to delate želim velik uspeha :) bravo...

fusia

katkica99  

član od: 30.1.2013

sporočila: 14

21. mar 2013 13:49

Fusia, vse se da. Samo voljo moraš imeti. Delaš lahko katero koli uro hočeš. Če boš delala enkrat ob 9h zvečer in drugi dan ob 7h zjutraj ni ravno priporočljivo. Jaz vedno delam zjutraj, ker imam čas, edino v soboto naredim trening popoldne. Imam en urnik in točno vem kdaj je čas za vadbo, in kdaj za ostalo ;)

Sama delam samo insanity ker mislim, da je dovolj. Delajo vse mišične skupine in pomojem ni potrebe še po drugi vadbi.

Prvo rundo sem in nisem skrbela pri prehrani. Vem, da bi se lahko večkrat odrekla sladkemu. Pa vendar sem pojedla polovico manj sladkega kot drugače. Se mi pa vseeno zdi, da se je precej poznalo.

Zdej imam dva tedna pavze in ponovno. Vsaj enkrat bi še rada prišla skozi do poletja.

Manjka mi, res. Tako, da že komaj čakam drugo rundo.

katkica99

insanity  

član od: 21.3.2013

sporočila: 12

21. mar 2013 22:51

Cestitke vsem, vazno da smo notri, potem ze gre! :) Sama sem pravkar v koncu drugega tedna, pa me zanima od tistih ki koncujete.. Rezultati so vidni v centimertih, kaj pa v celulitu? ga je kaj manj? informacije bi bila res vesela, saj 2 meseca skakanja, verjetno dobro dene na videz povrsine nog? Potem mi res nebi zmanjkalo motivacije! :) hvala in vsem uspesno se naprej! 

insanity

insanity  

član od: 21.3.2013

sporočila: 12

21. mar 2013 23:05

Cestitke vsem, vazno da smo notri, potem ze gre! :) Sama sem pravkar v koncu drugega tedna, pa me zanima od tistih ki koncujete.. Rezultati so vidni v centimertih, kaj pa v celulitu? ga je kaj manj? informacije bi bila res vesela, saj 2 meseca skakanja, verjetno dobro dene na videz povrsine nog? Potem mi res nebi zmanjkalo motivacije! :) hvala in vsem uspesno se naprej! 

insanity

Katja_Katya  

član od: 14.8.2010

sporočila: 20

22. mar 2013 20:54

Jaz sem imela dva tedna prisilnega pocitka ker me je bolela noga sedaj pa sem spet na prvem tednu,jutri je ravno konec prvega tedna..Jaz pri sebi vidim veliko razliko,pa moram priznat da hrane nisem spremenila,edino kar sem je da zjutraj jem kar prej nisem nikoli pa malcek vec tekocine spijem,prej sem spila mogoce o.5l na dan..enostavno nisem zejna :)Celulait..Jaz ga imam ogromno,pa ko se pogledam v ogledalo vidim razliko kot povsod drugje na telesu..Je pa res da ko sem sedaj pricela po pavzi sem imela obvutek kot da nikoli nebi delala vadbe.A ima se katera ta problem ? :) Ja meni je fit test tudi super ker vidim dejanski napredek ki ga dosezem v 14 dneh..

Katja_Katya

insanity  

član od: 21.3.2013

sporočila: 12

23. mar 2013 0:44

Hvala za info Katja! Ja sklepi znajo biti kar problem, jaz imam preventivno kar ze zdaj kolencnike in zaenkrat se ni tezav, tezave pa sem imela pred leti ko sem zacela tect, a sem bolecine v kolenih popolnoma odpravila s pilatesom, kljub temu da sem se tekla.. uglavnem z krepitvijo vseh misic okoli kolena.

Lepo spodbudno, potem je se upanje da se da opravljat celulit! :) in insanity je res super ker te drzi da ga delas redno in ravno to pripelje rezultate. Srecno s koleni to rundo! In ce se nisi, poskusi z kolencniki in skaci po armofleksu. Ja verjetno je spet tezko, ampak je pa super ker si ze na lastni kozi ze dozivela rezultate, ki te lahko spodbujajo. :)

Kaj pa glede rezultata v obliki misic? Bojim se, da bi imela po 2 mesecih prevec nabite noge oziroma stegenske misice, ali so rezultati res primerljivi z podolgovatimi misicami zensk na videih? Ampak to je verjetno odvisno tudi od anatomije posameznika, zato me zanimajo vsaj vase izkusnje.

insanity

Craazy  

član od: 16.3.2013

sporočila: 10

23. mar 2013 23:48

glede mišic, noge mam vsak dan bolj mišičaste, špehec pa zginja,tko da mi je počas že vseeno kakšne bojo noge, sam da se js šlaufov znebim pa bom srečna :D je pa res odvisno od vsakega posameznika .. poznam še par ljudi k delajo insanity in pr vsakmu se je telo drugače odzvalo. Enim gre v roke,enim v trebuh,men v noge, drugi spet jamra da ni napredka.. važn d se miga :D

Craazy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti