El clásico...in to štirikrat

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. maj 2011 9:02

Gracias amiga...

Začetnica

liberica  

član od: 13.2.2007

sporočila: 57

4. maj 2011 15:17

Evo v miru doma pogledala tekmo, sem bila zadovoljna..bravo Barca...sedaj pa pripravljam prtljago in jutri grem na Madeiro. Glede na izjave mamemie bom verjetno bolj rože fotografirala.

liberica

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:36

Ja,rože so pa res na Madeiri lepe. To kr v grmih vse cveti. Skratka, če samo to vidiš, je več kot dovolj.

Lepo se imej. Poročaj.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:39

ZAČETNICA, mučo protestiram. Ono od Spagon je blo namenjeno meni. Lepo je napisala,da je za Multija in ostale kolege.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:59

Kot da jst ne morem uživat ob pogledu na te prelepe dekline, a?

A smo al nismo enakopravni??!! (sicer preferiram bjonde KVAK)

 

 

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:06

Ja lahko. Od kod pa ti veš kaj sem jaz gledal? Saj je javno prilepila za Multija in ostale. Je dala ogromno izbire za vsakogar. Vsi drugačni - vsi enakopravni. (multipress)

 

 

Multivitamin

 

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:10

Nč drugačni in enakopravni, pa kje ti živiš, Multivitamin??!! Če drugje ne, jih v kapitali dobiš po , če hočeš bit preveč enakopraven. haha....te parole pridejo v poštev na vsake kvatre, ve se zakaj....

 

(če veš kaj je kvatra KVAK......)

 

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:17

Jao,majke mila. Dosadna si ko prolj.. danas. Pa ravno name treščiš. KWAK in PUSA v kapitalo na kvatre.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:20

S tabo se je prav lušno pregovarjat. naslednjič ko prideš v najlepše mesto na svetu, se najavi

japaja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. maj 2011 17:20

Multi ti si kar napasi očke... Jaz sem samo happy, da Ramosove izbranke ni vmes, sicer pa kjer ni faušije ja za vse dost.

Besos por todos.

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti