Model za torto: srček

Kje bi dalo kupil model za torto v obliki srčka?

rolada

Jaz sem dobla fajni komplet tortnih modelov pri Neckermanu, priporočam. Vsebuje dva okrogla in enega v obliki srčka, pa še cena je ugodna. ponudba je bla pa v tistih malih katalogih.

V Disneylandu/Gardalandu članic tega foruma (PV na Brnčičevi v Lj....)

Vendelina jr.
Morda ne najbolj poceni, a baje kakovostno, tukaj: Deisgn ETC kafetarca Sovica Oka
Vandelina, sem bila v Črnučah ( ali kakor praviš v Disneylandu) vendar ga nisem dobila, na žalost. Vsaj takega ki ga iščem - ne. Kafetarica, hvala za link. To bo to. LP rolada

Vendelina jr. je napisal/a:

V Disneylandu/Gardalandu članic tega foruma (PV na Brnčičevi v Lj....)



Vendelina jr.

 

Vendelina, PV je seveda Atlantis/Le Giant des beaux arts.

 

 

 

nola
boljši je tak s snemljivim obodom, saj lahko torto sestavljaš nazaj v njem... EvaLuna
rolada je napisal/a:
... Kafetarica. To bo to.
Eeee, superca! Jaz se tudi z enim tortastim rekvizitom spogledujem, še zbiram pogum podstavek za torte kafetarca Sovica Oka

zelo zelo poceni je trenutno v kik textildiskontu. mini in malo večji

www.mojalbum.com/naredilaana

Pred kratkim sem kupila model v obliki srčka za kolače v Rutarju (ne vem sicer, če iščeš takega); zdel se mi je kar drag - 30 EUR. Končni izdelek je prelep, tako da malce poplača visoko ceno. Za Valentinovo sem tako v tem modelu na veliko pekla marmorne kolače. Res so bili zelo lepi.

Običajne modele v obliki srčka s snemljivim robom sem videla v Mercatorju. Cena mi je ušla. Če se ti ne mudi, počakaj na Hoferjevo akcijo, tam sem kupila moj silikonski srček.

Anja
jaz mam podobnega kot ta na sliki, le da je mogoče malenksot nižji, in z drugačnim vzorčkom okoli, je pa silikonski. stala je pa 6e. ( je velik) ampak nisem lih tolko navdušena nad njim, ker pride v poštev bolj za kake biskvite, oz šarklje, marmorne kolače,...ker, če se dela torto, ko se prereže, kaj oblije, okrasi, se vzorčka ne vidi več. Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti