Ne ve če me ima še rad

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

23. dec 2010 20:03

Bravo punca, držim pesti zate!

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. dec 2010 20:12

Elča, pogumna punca si!!!

Ravno danes sem razmišljala, naj se oglasim tule ali ne... dolgo nazaj sem bila v podobnem položaju in kaj bi dala, da bi takrat dobila toliko pametnih nasvetov oz. modrih besed, kot so ti jih natrosili tu! Vprašanje, če bi jim bila pri tistih letih sposobna prisluhniti... vsekakor pa sem se takrat naučila, da z jokom spoštovanje izgubiš, pridobiš pa ničesar.

 

Želim ti tople praznike v krogu tistih, ki te imajo resnično radi!

tulka

damas  

član od: 24.8.2006

sporočila: 14

23. dec 2010 20:21

vsaka čast Elča :) lana

lilijana.stefancic  

član od: 25.5.2009

sporočila: 27

23. dec 2010 21:46

Tudi jaz ti čestitam, prav si naredila. Moram ti povedat, da je bila moja hči v razmerju s fantom štiri leta. Po šestih mesecih sta že živela skupaj. Vendar pa je prišlo do istega konca kot pri vaju, le da je moja hči zapuščala fanta. Zgodba pa je drugače bila enaka. Spakirala je in prišla domov. Fant je tudi točil solze, čez nekaj mesecev mu je dala še eno možnost, vendar se ni obneslo. Jamrala je da enostavno ne more dihat, kar naprej ji je delil nasvete in ukazoval. Sedaj ima mir, je samska in žurira, bo že prišel pravi ko bo čas. Vsaj jaz tako mislim. Tudi zate Elča . Fant pač ni vreden solza. Uživaj, saj si še mlada. lilijana.stefancic

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

23. dec 2010 23:22

Draga Elča!

Že nekaj dni spremljam tvojo temo in danes sem se odločila, da se oglasim tudi jaz.

Pred sedmimi leti sem bila na enakem položaju kot ti, le da sem se takrat poslavljala od hrčkov in ne od ptiča . Ko sem se vozila v avtu, sem jokala kot dež, ampak filing je bil, kot da bi se skala odvalila od  mene. Ne bom ti pisala, da ti ne bo hudo, tudi jaz sem prebolevala nekaj mesecev, sam sem na koncu pogruntala, da me je najbolj prizadelo to, da sem sama sebi pustila trpeti in da sem sebe postavila na drugo mesto, ko sem bila z njim. NAPAKA!

V teh sedmih letih se mi je zgodilo toliko lepega. Šla sem študirat (če bi bila še z bivšim, bi bila verjetno gospodinja), dobila sem študentski dom, kjer sem dobila toliko prijateljev in to najboljše, ki jih ne morem niti na prste seštet.

Po petih letih sem si celo dopustila čutiti (vmes je bilo kar nekaj fantov, ko pa se je izkazalo, da hoče kaj resnega, sem hitro odpeketala) in se zaljubila in zdaj živiva skupaj že pol leta. In kar je najbolj zanimivo, da je zdajšnji fant pravo nasprotje od bivšega (včasih se vprašam, kaj zaboga sem vidla na njemu), zdaj vem, bila sem mlada in slepo zaljubljena.

Zdaj, ko sem dala toliko izkušenj čez, pa ta ni bila edina, ki je bila slaba, si mislim, vsaka šola nekaj stane. Vse dobro se vrne, res pa je, da je potreben čas, tako, da ti zdaj svetujem, da si vzemi čas za sebe in raje oživi sebe in spoznala boš, da mogoče še sebe ne poznaš tako dobro.

Pa lepe praznike ti želim....

LP,

Tina

Brina  

član od: 10.10.2001

sporočila: 39

24. dec 2010 9:32

Ja pa punca, saj ti pogrešaš psa in ne fanta. Ajpe, pojdi po psa, pa domov k staršem! Brina

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. dec 2010 12:07

Brina, še enkrat preberi!

naor

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

24. dec 2010 17:42

Elča,vse bo še dobro,glavo pokonci.

SINEJA

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

24. dec 2010 18:43

Tako kot sem bila v prvi pošti, bom tudi sedaj: BRAVO!!

mejačka

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

24. dec 2010 20:36

Elča,tako, kot so ti napisali pred menoj, glavo pokonci in po samostojni poti.Po svoje te ima rad ni pa ljubezni ni kemije. Verjetno se je trudil, da bi te vzljubil, da bi pred drugimi pokazal, da ima zvezo in ko je prišel do zaključka, da te nima dovolj rad ti je povedal in to je edino pravilno, da ni trajalo predolgo, da si odšla,da boš zaživela in boš najdla sebi drugega partnerja. Pa ne kuhaj zamere, ker ti je priznal ,ampak poskušaj razmišljat, da je mogoče tako prav,ker ga boš čez čas spet nekje srečala pa verjetno ne z partnerko ampak z partnerjem. Med napisanim sem dojela,da se dogaja vse skupaj bolj v to smer.Pa veliko sreče v nadaljnjem življenju. zaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti