Ne ve če me ima še rad

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. dec 2010 18:58

ežoj: !!!! Če bi prej vedela ta vic, bi ga jaz napisala, hihihi..... Sonja

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. dec 2010 20:05

z vsemi predhodnicami in predhodniki. Kateri smo te stvari že skozi dali, pač vemo.... Ežoj, . Sem ga sicer že slišala pa se ga nisem spomnila! K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 22.dec 2010 20:06

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

22. dec 2010 20:53

Tudi v vicih je nekaj resnice (ne samo v vinu)....

anitram1

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

23. dec 2010 8:33

Še moja zgodba, ki ti bo mogoče pomagala. Leta nazaj sem se noro zaljubila v mojih očeh popolnega moškega. Jaz sem bila stara 20, on 25. Bil je prvi, v bližini katerega sem se vsa tresla od te energije in izgubljala tla pod nogami. Eno leto je bilo popolno. Potem pa se je začel zapirati vase. 2 meseca sem samo jokala, skoraj nič jedla in bila v nekem čudnem stanju. Vprašati ga nisem želela kaj je narobe, ker sem se bala odgovora. Ker več nisem mogla tako živeti, sem mu napisala sms in dobila odgovor, da vse skupaj postaja preveč resno, on tega noče, bla bla bla. Ko je bil v mojih letih je bil z eno, ki ga je dvakrat prevarala in se sedaj boji vezati. Nakladanje. Rad bi, da sva samo prijatelja, ker sem super oseba, s katero se lahko pogovarja, ki ji zaupa in ve, da lahko računa na njo. V upanju, da si premisli sem pristala na to igro. Medtem sem spoznala soseda, ki mi je predstavil drug pogled na življenje. Ugotovila sem, da me moj popoln fant pod pretvezo, da sem super oseba samo izkorišča (delala sem mu spletno trgovino in to zastonj!!!). Zbrala sem pogum, napisala mail in ga za vedno izbrisala iz življenja. Ko sem ravno počela to, sem naredila isto s še nekaj "prijatelji". V trenutku sem se počutila bolje. Kot da spet lahko živim, sem svobodna itd. Sedaj mineva tretje leto, odkar živim s "sosedom". Ne pustim se izkoriščati, znam se postaviti zase in ne nasedam na "samo prijatelja". Vem, da ni popolno, vendar je blizu ;) Glede nasvetov zate, se podpišem pod zgornje. Elča, bodi močna. Za vsakim dežjem posije sonce. P.s.: pozneje sem izvedela, da me je ta fant, ki se je bal biti prevaran, varal. Toliko na to temo.. P.s.2: @Vanja_v_ZDA tudi film z istim imenom obstaja - "He's just not that into you" http://www.imdb.com/title/tt1001508/ http://ajrina.blogspot.si/ Sporočilo je spremenil(a) Leyla_ dne 23.dec 2010 08:35

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

23. dec 2010 9:18

No Elča, pa imaš še en dokaz, od Leyle, da si ne zatiskaj oči s tistim svojim stavkov, češ da veš, da te ne bi nikoli prevaral, ker sam ve kako je biti prevaran in kako to hudo boli.... Larifari.... Elča ti pa le pogumno naprej. Svetujem ti, da prideš čimprej do konca tej stvari, in naj se zjasni, kaj ga "muči", saj zdaj trpiš ti najbolj v tej zvezi. Za vsakim dežjem posije sonce, boš videla, pa naj se ti bo na koncu zdelo, še tako vse brezizhodno in brez rešitve. lp bisagolf

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

23. dec 2010 9:44

If you love something, let it free. If it comes back to you it is yours, if not, it was never meant to be. Mislim, da morata za nekaj časa narazen, ker se z distance stvari drugače vidijo in potem iskristalizirajo. Nič ne obupuj. Morda pa je konec ene sreče začetek neke nove, še lepše in večje. Sweetie

neznan uporabnik

23. dec 2010 10:38

Če nekaj ne obstaja, o tem ne govoriš.

Če ne poznaš varanja, o tem ne govoriš.

Meni se ušesa podaljšajo takoj, ko slišim, "da nekdo pa ne bi nikoli varal". Zakaj je potrebno to sploh izpostavljati? V večini primerov zaradi "zavaravanja neprijatelja".

Evo, tole govorim iz prve roke. Sem imela čast spoznati nekega lepega a butastega (in ja, bil je tudi blond in plave učke in visok in z lepim nasmehom) tipa. Prodajal se je za nekaj, kar ni bil. In 2 zakona sta šla v maloro, ker sta bili bivši ženi "preveč ljubosumni# in ga "nista razumeli", on si je pa želel imeti "topel dom".

Skratka, izkoristila sem prijateljico in mu nastavila skušnjavo. Valjda je podlegel.

Lagal približno dva dni in pol (samo priznati ne smeš, a ne? in če nimaš dokazov in flagranti in unga kaj je že? corpus delicti.. potem se nekaj ni zgodilo). No, jaz sem dotični korpus imela in sem bila v hipu ozdravljena. Ojoj, kje je že to!

Tko da...kakor hitro nekdo naklada o svojih kvalitetah..jaz a priori ne verjamem. Bodi tiho, obnašaj se, jaz sama bom pa po tvojih dejanjih ocenila, ali si v igri ali ne.

Kako že gre tista: ne poslušaj, kaj nekdo govori, opazuj, kaj (in kako) dela (deluje)?!

 

 

japaja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. dec 2010 12:45

Elči, daj se malo poglobi vase. A se ti ne zdi, da ti zelo dobro veš, če imaš nekoga rada ali ne? Menda da veš. In ve tudi on. In če te nima več rad, te pač nima več rad. Saj to ne pomeni, da je slab človek, take stvari se pač v življenju dogajajo. Čisto verjetno je, da se boš čez leta vajine zveze z veseljem in nasmehom spominjala, četudi zdaj boli. To spada zraven. Tiste gubice, ki dajejo ženski zrelost, pač ne zrastejo same od sebe. Drži se! Kmalu bo bolje. Sonja

damas  

član od: 24.8.2006

sporočila: 14

23. dec 2010 16:45

Se strinjam z japajo, ta rek ti pove vse. Ne poslušaj, kaj nekdo govori, opazuj, kaj (in kako) dela (deluje). Ne poslušaj fanta, ko ti reče ljubim te, naj ti to pokaže. Toliko krat rečemo te besede, a kolikokrat to res pokažemo. Bivši mi je večkrat to rekel, a na koncu sem spoznala, da to ni res. Sedajšnji fant pa mi tega ne govori, lahko pa povem, da mi to vsak dan pokaže. Drži se! In verjemi v sebe, bodi močna oseba, ki ne potrebuje moškega, da bi bila srečna. Le ko ljubiš sebe, lahko ljubiš druge. lana Sporočilo je spremenil(a) damas dne 23.dec 2010 16:46

Elča  

član od: 4.10.2010

sporočila: 19

23. dec 2010 19:06

Vrjetno vas zanima nadaljevanje situacije...danes sem šla od njega, spet sem pri starših...res je bilo ogromno pakiranja, sploh si nisem mislila da imam tolko stvari tam... Dan sem si popolnoma zaposlila, bila sem še tolko fer, da sem mu vse počistla in potem komaj šla. Edino, za katero stvarjo mi je bilo danes hudo je najin ptiček Šnofi...ko sem vidla kak me je žalostno pogledal, sem zlezla v sebe, kot neki ježek pred nevarnostjo. Zdaj trenutno ni solz in planiram tudi izhod :D! Kar bo pač bo... Elča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti