Kje kupiti?

žižula: hvala za pomoč, vendar ne razumem nemščine

mali kuhar

spet vlecem temo iz naftalina, zanima pa me, kje se se dobi cistilo Ajax Professional Limescale & Bacteria. Najraje bi ga nasla v Lj in bliznji okolici, ampak tudi kam drugam se zapeljem po letno zalogo  V nasih lokalnih trgovinah ga ze nekaj casa ni. Se slika:

"Stressed is desserts spelled backwards!"

V tušu v Mengšu so ga imeli še par dni nazaj.

nxyz

Imam enega doma in na njem piše, da je uvoznik Colgate Palmolive Adria iz Lubljane, telefon 563 42 90. Tam bodo vedeli, kje se ga najde - če se ga še najde.

 

Sonja

Glede na to, da je tema pod "ostalimi" in ne kulinariki si drznem vprašati... če je katera kje videla pulice s kratkimi rokavi (pred leti so bile zelo modne in jih je imela vsaka trgovina, sedaj pa jih ni in ni in ni, prečesala SOliverja, StreetOne, H&M, Sportino, Promod,...), meni pa je to za zimo najljubše oblačilo...  Pa malo boljše kvalitete (ne pa HOHOHO cenovni razred).

 

Desanka

C&A, videla včeraj v Mb. Saj misliš pulije, kajne? 

mamamia

 Hvala MamaMia, pokukam, pošljem poljubček, če najdem v našem CEendAju 

Desanka

Pulije s kratkimi rokavi ima pogosto tudi Two way.

listek

In New Yorker...

 

Desanka, ce se ni prepozno - ravno prejsnji teden sem tudi sama iskala taksen puli in ga kupila v Modiani. Krasen, bel iz cistega bombaza od SOliverja za slabih €12.- Prodajalka mi je prijazno iz reklamnega letaka na prodajnem pultu  izrezala se kuponcek za 20% popust tako da sem ga dobila res ugodno.

Upam da bo v pomoc, sele zdaj sem opazila tvoj post.

svenska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti