Psički-kitajska restavracija

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

14. jan 2010 12:18

Če se je šalil, je to zelo neposrečena šala. Jaz gotovo ne bi stala križem rok. RadaJem

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

14. jan 2010 12:58

Ognjič je napisal/a:
Miši pa sicer tisti, ki bivamo na kmetih, večkrat srečamo jeseni, ko rinejo na toplo. In to vsekakor ni nič pretresljivega. Ognjič [zmaj][vrtnica][zmaj]
Seveda je na kmetih normalno srečevati miši. Tudi govedu je v nekaterih notranjih prostorih dovoljeno iztrebljati na tla, vseeno pa to ne pomeni, da je sprejemljivo, da pride v restavracijo in to opravi tam. Obstajajo strogi higienski predpisi in nazadnje, ko sem jih brala, niso omenjali nikakršnih miši, ščurkov ali drugih živali (razen tistih, ki jih jemo, pa še te morajo biti pod strogim nadzorom in ... brez znakov življenja). Brez zamere, Ognjič. RadaJem

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. jan 2010 13:06

Tudi meni so miške simpatične živali, vseeno pa praga omenjene restavracije nisem več prestopila. Kljub temu, da me kitajka poskušala podkupiti z steklenico vina. K

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

14. jan 2010 13:30

Tole je pa meni začelo smrdeti po nestrpnosti... Kje ste, moderatorji? borka7

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2010 13:32

Kot gre moja izkušnja, miši načeloma NIČ ne diskriminirajo, kar se tiče restavracij, ne glede na to, kakšen etični pridih naj bi le-te imele. Sem v našem lepem mestu že videla sivega glodalca, ki je tekel po dvorišču kar renomirane gostinske zadevščine (nek ruralni gastronomski šik s pridihom sredozemlja) na vznožju grajskega griča. Bi rekla, da jih je glodalcev v našem mestu več, kot na kmetih. Pa tudi, v kmečkih gostilnah imajo pri vsaki gostilni kakšno mačko, ki, če ne drugega, vsaj plaši glodalce. Pri nas pa mačke ali seksajo ali pa jedo shebo, glodalcev pa ne lovijo. Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. jan 2010 13:37

borka7 je napisal/a:
Tole je pa meni začelo smrdeti po nestrpnosti... Kje ste, moderatorji? borka7
Nestrpnost? Samo o tem pišemo kaj se lahko živemu zgodi! Jaz še vedno hodim h Kitajcem, samo k našemu lokalnemu ne! K

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. jan 2010 13:42

Če smo ravno pri filmih (iz sosednje teme), meni se je takoj začel prikazovati prizor, kako bi tipčka povabila na business, mu v X-files slogu zaprla trap-door v temno klet, kjer bi bilo po tleh raztresenih nekaj slabo obranih surovih kosti nejasnega izvora, in se zadrla skozi zaprta vrata "Takole smo jih hranili!", nato ga pa pustila, da se vsaj nekaj ur paca u vlastitom sosu... lp, proxima (*evil grin*)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. jan 2010 13:46

borka7 je napisal/a:
Tole je pa meni začelo smrdeti po nestrpnosti... Kje ste, moderatorji? borka7

Veš, vsako sekundo pa vsega le ne beremo, ker imamo VSI svoje službe, veš.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. jan 2010 13:47

KARMINA je napisal/a:
Sicer pa pri teh Kitajcih nikoli ne veš. Jaz sem nazadnje pri njih "srečala" miš, kar sredi restavracije se je sprehajala. Si pa upa! K

Še eno posploševanje in še kaj hujšega, lepo prosim. Se sliši nestrpno. Take reči, kot so miši v restavraciji, niso vezane na nacionalnost lastnikov, torej pazi, kaj pišeš.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. jan 2010 13:58

Dejmo eno po slovensko?! Svinjski vodomati. Da se vrnem k temi. Močno upam, da je bilo v zvezi z oddajo psičkov vse res eno ponesrečeno izživljanje (pa morda tudi vzbujanje sovražnosti do Kitajcev, kaj pa veš?) Mislim, da izsleditev e-mail pošiljatelja ni tako težka? (Sama sicer o tem pojma nimam.) japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti