Vejice, prosim na pomoč

tema je zaklenjena

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. okt 2009 19:36

Dear lady frend, evo: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , pa vstavi po potrebi ( zakaj so pa prijatelji ). Lejla, cel popoldan tuhtam, pa se še ničesar nisem spomnil. Pa mora bit kaj........

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. okt 2009 22:02

Je, smisel za prijazno komunikacijo.

F r i n a

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. okt 2009 22:25

ežoj je napisal/a:

Dear lady frend, evo: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , pa vstavi po potrebi ( zakaj so pa prijatelji ). Lejla, cel popoldan tuhtam, pa se še ničesar nisem spomnil. Pa mora bit kaj........

ežoj

 

Mal lažeš, ker si lep del popoldneva kleptal z eno, ki ni opazila, da bi ti kaj tuhtal vmes......................

rimljanka - zasebno mnenje

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

8. okt 2009 22:32

Tale Ežoj je pravi kampeljc - mislim, da se zaradi vaših komentarjev pošteno zabava. Mu iz srca privoščim. karlinka

branka171

sporočila: 218

8. okt 2009 22:42

ežoj je napisal/a:

Lejla, pri najboljši volji se ničesar nisem spomnil, pa " ziher " je kaj, ko se spomnem te obvestim.

ežoj
Da te spomnim. Zadnjič si rekel, da ne znaš štrikat, si bil mogoče na šnel kursu (srečanje pletilj) branka171

kozamurnik

sporočila: 2311

9. okt 2009 5:53

Jaz vem, kaj Vendelini ne gre. Fotografiranje! Jaz sem grozno slab fotograf, ampak lady Vendy je pa še slabša! Zato je pa za svoje, sicer zelo izvirne recepte, "najela" stano.r., ki med drugim tudi lepo slika. Kdor zna, pa zna! kozamurnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 09.okt 2009 05:57

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2009 7:07

Jao, dobila si me Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. okt 2009 7:21

Evo lejla, sem vedel, da mora bit nekaj, branka se je spomnila. Torej: za štrikanje pa res nisem vrhunski strokovnjak.

ežoj

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

9. okt 2009 11:40

No fajn, nasmejal smo se, vsaj jaz, zdaj pa mi Vendi prosim povej, kako bi ti oblikovala ta stavek. Napisala si namreč, da priredje "vse je le nekaj minut, pridobimo pa lahko več" ni najbolj bleščeče. 

Ežoj, ne se sekirat, ti bom pa jaz za Božička en šal naštrikala.

Lejla13

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2009 12:09

@lejla13, kaj pa tole? V nekaj minutah lahko pridobimo ogromno. Včasih je najbolj enostavno, da kakšen predolg stavek poenostavimo, pa gre. Lektorsko gledano je tudi kontrast izgubimo:pridobimo....malo neroden. Če se tekst uporablja za trženjske akcije, ni najbolj pametno nagovarjati kogarkoli, da naj najprej nekaj izgubi, ker bo potem ogromno pridobil (razen, če nagovarajmo publiko, ki želi shujšati). Na duhovnem področju je kontrast izgubiti:dobiti na trhlih temeljih. Če nečesa ne dobimo, še vedno dobimo spoznanje, zakaj tega nismo dobili, mar ne? Kar pomeni, da popolne izgube v spoznavnem procesu ni. Dualizem Izgubiti:dobiti je primeren, če govorimo o kakšni športni prireditvi, vojnih situacijah, tekmovanju v čem drugem, če pa želiš koga motivirati, se pa temu dualizmu raje izogni, Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 09.okt 2009 12:14

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti