Ljubezen gre skozi želodec

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. avg 2012 11:50

Poleg Vendeline sta Novakova tudi meni všeč, pa prav zato, ker sta naravna. Sicer pa to ni oddaja, ampak oglas za ribe, da bi jih vsaj enkrat na teden jedli. Ker zdaj ni Ežoja, mi onadva kar prav prideta, si rečem, ja pa res, ta teden še nismo jedli rib.

Kaj je za na televizijo in kaj ne, pa ni moja stvar. Imam 150 programov, pa pritiskam na gumb in nekje se že kaj najde tudi za moj okus.

Aja, gornji tekst je nadaljevanje debate, ki jo moderator zaklenil o Novakovih.

 

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

22. avg 2012 12:23

, naor, kako ni ežoja?! Je, pa ribe spet na veliko peče.

Oddaje  ne gledam, vzrok pa nikakor ni v izgovorjavi ali barvi glasu voditeljev.

lp

mzm

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

22. avg 2012 12:27

naor je napisal/a:

Kaj je za na televizijo in kaj ne, pa ni moja stvar.

O, pa je.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. avg 2012 13:51

Bo pa že znal vsak zase odločiti, kaj bo vzel za "svojo stvar" in kaj ne. In tudi je veliko načinov, kako lahko to pokaže. Če smo pa že pri tem - za moje pojme je veliko drugih ksihtov, ki se neprestano pojavljajo in se jih nikakor ne moremo znebiti s televizije, so pa veliko bolj nevzdržni in škodljivi od dveh kuharjev, pa kakršna koli že sta. 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. avg 2012 13:56

Ja, Miška, sem opazila, da je že nazaj. Imam tridnevni zamik, sem se tudi jaz potepala, ampak tam med vinogradi nimam drugega kot radio, en napol pokvarjen tv in mobi v zadnjih vzdihljajih!

 

naor

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

22. avg 2012 14:05

Meni sta super. Pozitivna, nasmejana, zajebantska, skratka
Vaša nova tema za ribe, pa me je totalno spodnesla in tako sva z očetom končala v LeClercu, in 2 finih velikih ŠARENKAH. Hvala BOGU za mojega papana, kateri pa je res PROFIČ z ribami in je naredil takšno HRUSTLJAVO KOŽICO, da jo takoj menjam za katerokoli odojkovo. MATER, riba je kar razpadala pod kožo. Kosti so vse ostale kjer morajo, samo potegnil sem zadrgo iz ribe, ostale male kostike pa so se kar pojedle, saj so bile mehke kot guma. Glava je bila tako fajn zapečena a od znotraj kuhana, da sem jo komot pojedel CELO. Z vsemi kostmi vred?!!!?? NEVIĐENO!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

22. avg 2012 14:11

limnol je napisal/a:

Bo pa že znal vsak zase odločiti, kaj bo vzel za "svojo stvar" in kaj ne. In tudi je veliko načinov, kako lahko to pokaže.

Želel sem reči samo tole: komur je kaj do a) slovenščine kot normiranega knjižnega standarda (pustimo zdaj, kakšen točno - govorimo samo o tem, da je enoten, normiran, predpisan) in/ali b) do splošne ravni kulture/vzgoje, si ne more privoščiti reči, da "ni njegova stvar, kaj je na televiziji". Ali mu je ali pa mu ni mar za oboje hkrati - ne more pa mu biti vseeno samo za eno od tega dvojega.

Upam, da je odveč poudariti, da Novakova nista niti na ovitku tele Pandorine skrinjice.

 

limnol je napisal/a:
Če smo pa že pri tem - za moje pojme je veliko drugih ksihtov, ki se neprestano pojavljajo in se jih nikakor ne moremo znebiti s televizije, so pa veliko bolj nevzdržni in škodljivi od dveh kuharjev, pa kakršna koli že sta.

S tem se pa tako močno strinjam, da že kar boli.

ajčka  

član od: 29.1.2010

sporočila: 29

22. avg 2012 14:36

Zakaj ju potem gledate, če vam nista všeč oz. če vam celotni koncept oddaje ni všeč? Saj vas nihče ne sili v to. Oddajo sem si ogledala enkrat in ker mi je bila pod sprejemljivim nivojem je pač ne gledam in to je to. Jima je pa treba priznati, da imata definitivno dobro poslovno žilico.

ajčka

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

22. avg 2012 14:49

ajčka je napisal/a:

Zakaj ju potem gledate, če vam nista všeč oz. če vam celotni koncept oddaje ni všeč? Saj vas nihče ne sili v to.

Naj si dovolim parafrazirati: "Zakaj potem bereš tole temo in v njej sodeluješ, če se ne strinjaš z njo? Saj te nihče ne sili."

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. avg 2012 15:11

Jojmene, 666, razumevanje družbenih odnosov pa očitno ni tvoj forte. Kako si pa predstavljaš diskusijo, v kateri se vsi strinjajo?

Drugače je pa tako, da mora biti eno svojevrstno avto-sado-mazo doživetje prostovoljno gledati nekaj, kar ti povrroča estetsko trpljenje. In verjetno je treba to trpljenje objaviti na forumu, ker potem bolj velja. Matr, kaj sem žleht.

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti