Pre-fall, oblačilni report za novo sezono

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. avg 2009 8:38

Jp, sem nekaj tem nazaj razlagala isto. Če v glavi ni poštimano, se tudi na ven vidi. Ravno tako kot tistim 30 letnicam, ki izgledajo kot 50 letnice... "Mama" ima pa partnerja za to, da hodi z njim "na kofe". Hčerka ali bognedaj sin ni nadomestek za pozornost in potrjevanje same sebe. Nikakor. lidka [sonce]

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

19. avg 2009 10:46

Hej, vem, da služba trpi, ampak tole sem morala prebrat v šusu. In moje mnenje je tako: - kul slo je zakon zaradi Jerneja, ki je postavil to stran - kul slo je zakon zaradi Rimljanke, ki zna udariti po mizi, kadar je treba - kul slo je zakon zaradi vse čudovitih ljudi, ki pošiljajo gor take recepte, da preprosto NE MOREŠ, da ne bi vsaj enkrat na dan skočil gor - kul slo je zakon zato, ker tule na forumih zveš vse, česar pa ne najdeš, pač vprašaš - in nenazadnje, je kul slo zakon zaradi nekaj posameznikov, ki s svojo prijaznostjo in pripravljenostjo deliti svoje znanje in izkušnje, marsikomu med nami olajšajo in polepšajo življenje in prihranijo kako težavo. - in seveda, kul slo je zakon tudi zaradi avtorice oblačilnih reportov, ker je pri svojem pisanju vedno malo bolj inovativna, včasih provokativna, tu in tam malo zajedljiva, a vedno zelo suverena v svojem prepričanju. In kar tudi ni zanemarljivo, z bistveno bogatejšim besednim zakladom in bolj prefinjenim izražanjem kot večina tako zvanih "slo trač reporterjev", ki bi se lahko od Vandeline marsikaj naučili. Skratka, Vandelina človeka nikoli ne pusti hladnega; ali se z njo strinjamo ali ne, ja naša stvar, jo je pa v vsakem primeru vredno prebrati. Včasih že zato, da se cel dan režiš... Veny, go for it! In zdaj tudi jaz čakam na report za tiste, ki smo višje od 172 in težje od---- (no, reče se, ki imamo konfekcijsko številko od 48 pa na gor). Ker sem v takem življenskem obdobju, da čistim stare stvari. In mečem iz garderobe vse, kar ni šlo na rit dve ali več let. In ker so sredstva omejena, bo nasvet nekoga, ki se spozna, še kako prav prišel. Sončen poznopoletni pozdrav, helenag

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. avg 2009 10:53

Helou helenag, prav lepo si to napisala... Mi pa ne da miru, da te ne opozorim, da je VEndelina jr. in ne VAndelina jr.. Verjamem, da ti to nisi nalašč napisala, kot tudi verjamem, da jih kar nekaj njen nick napačno iz čiste zlobe napiše. In res še enkrat za tako prijazen zapis. Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. avg 2009 11:27

Punce, hvala, a veste, da paše. Sem v popoldnevih totalno v XXL šopingu (imam XXL junaka in upam, da bom kaj pametnega zložila v roku enega tedna. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. avg 2009 11:30

Joj kak je pa men fajn, da mi ni treba več v šoping za xxl junake. Začetnica

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

19. avg 2009 11:36

Saj ne da bi smetila, ampak kateri XXl pa imate v mislih. Poznamo - XXL in več (basketaš); - XXL (debelušček) in - XXL (D.Beckam v reklami za Armanijeve boksarce ) Drugače pa Vendelina, to so nasveti, ki res vsaki prav pridejo. Ne tiste pavšalne v smislu modra ne gre z zeleno, ampak konkretni, uporabni nasveti. Odlično. Košuta

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. avg 2009 11:56

moj xxl je bil 1. opcija, torej basketaš, o 3. opciji pa se ne govori na glas haha Začetnica

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

19. avg 2009 13:17

Poleg tega so za točko 3 ziher kaj v gate dodali

Zakaj bi si samo ženske v modrčke basale,hehe.

jasna

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. avg 2009 13:20

jasna1 je napisal/a:

Poleg tega so za točko 3 ziher kaj v gate dodali

jasna

 

To itak.  

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. avg 2009 14:34

Saj se mi je zdelo, da boste na koncu pri kugelsacku pristale.... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti