Barvanje las

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

6. avg 2009 13:11

Oh, ja, mašnice. Lep spomin. Mašnice za vsako priliko in za k vsaki oblekci. Z mašnicami sem zasedla en cel predal. In take mašnice kot sem imela jaz, so imele tudi moje punčke.

barbara9

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. avg 2009 16:33

To so bile mašne za na vrh glave. Pripele so s špango na lase na temenu. In padale dol, če je bilo las premalo.

Nosile so se okrog leta 1962.

Je pa bilo teka najlona tako malo, da smo imele eno samo.

F r i n a

pikalonca  

član od: 6.8.2009

sporočila: 9

6. avg 2009 17:44

čav jz sm glih nova pa sm vidla temo na barvanje las pa bi neki napisala jz osebno sm bla kr veliko let redečelaska vse mogoče barve sem imela tko da sem se jih počasi naveličala pa seveda kratke lase kot fant.Od kar pomnim se vedno barvam sama samo 1krat sem se barvala pri frizerki pa nisem bila zadovolnja.Največkrat sem up.PolyColor rdeče odtenke saj sem zagotovo preveč posivela in bilo je le nekaj časa cca.2tedna dobro da se mi ni spralo dol ker sem res veliko siva naravno .Tako da sem skoraj že bankrotirala z rdečo barvo saj sem se v mescu barvala tudi 2-3:No in sedaj sem prišla z dopzsta sem se odločila da se po novem pobarvam v siv odtenek moram reči da mi ni prijel vsepovsod kot sem želela saj sem si morala najprej razbelit lase in probavat barvo.Kupila pa sem Subrinacolor z nasvetom trgovke v DM in je kar je skratka mi je všeč,Tako sedaj upam da bo dovol le vsak drugi mesec barvanja,zato kar pogumno se barvajte svoje laske doma jaz se jih kar pomnim pa sem bila tudi že črna pri svojih 20 letih mladosti pikalonca

pikalonca  

član od: 6.8.2009

sporočila: 9

6. avg 2009 17:47

ja za sive po narastku bo dovolj od 10_15minut,katera barva vam paše po okusu oz.občutku pikalonca

pikalonca  

član od: 6.8.2009

sporočila: 9

6. avg 2009 17:47

kana smrdi prov ogabna je jz sm se 1krat pa nč od nč pikalonca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. avg 2009 18:06

a lohk kle en mau ločil pa kkšna velka črka čist tko iz fore? Vendelina jr.

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. avg 2009 18:19

Jaz se že 3 leta barvam na rdeče,3x sem se pri frizerki pa se mi je tista rdeča v 3 tednih sprala.Zdaj se barvam doma,s Subrino saten,zgoraj koralno rdeča,spodaj pa po navdihu: kostanj,borovnica,čokolada...pač nekaj temnejšega.Barvam se na 2 meseca,čeprav je zdaj čez poletje barva malo bolj "obšlesana" Je pa tako,da me mika,da bi si spodaj pobarvala na črno.Mami pravi,da bom imela kasneje probleme,če se bom hotela svetlit...a ima katera izkušnje?Rdeče-črna kombinacija? Roncolino

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

6. avg 2009 20:04

Vendelina jr. je napisal/a:
a lohk kle en mau ločil pa kkšna velka črka čist tko iz fore? Vendelina jr.
Jest prov trpim pa moje oči tud če morm brat kej takga pa ne da sem tečna ampak čist zares no korenckova

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. avg 2009 20:14

korenckova je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
a lohk kle en mau ločil pa kkšna velka črka čist tko iz fore?Vendelina jr.
Jest prov trpim pa moje oči tud če morm brat kej takga pa ne da sem tečna ampak čist zares nokorenckova

 

 

Vanja

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. avg 2009 20:47

Jz sem pa že vzga navajena ,tk da ni plema...ti kr piš,kao što govoriš....

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti