Očarljiv ali ne?

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

25. jul 2009 1:01

Sean Connery

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

25. jul 2009 1:40

O, Anamarija, jaz bi pa lahko ob tejle pozni nočni uri (ko moj očarljivi dragi že spi) naštela kar za eno nogometno moštvo očarljivih tipčkov (mladci, ki znajo virtuozne vragolije z žogo so itak moja šibka točka - to ve že dosti naših kulinaričnih kolegic).

Od filmski igralcev pa Robert de Niro, Al Pacino (prizor iz filma "Vonj po ženski", kjer pleše tango .... brrr...kar dlage gredo pokonci), "nori doktor" Hugh Laurie, Oliver Dragojević, pa še kdo (naš Boris Cavazza, recimo, pa gospod Demeter Bitenc - tega sem z razliko od ostalih naštetih imela čast spoznati in je RES razred zase, kar se galantnosti in šarmantnosti tiče )... ja, no ti so vsi starejši in sem jih večinoma ocenila po zunanjem videzu.

Zdaj sem se že skoraj zgubila ... skratka, očarljivosti in šarmantnost je zame nekaj, kar je težko opisati. Kaj pa vem, človek to ima ali pa nima, kaže pa se v detajlih (kako je duhovit, kako zna pridržati vrata, kako zna opaziti tvojo novo frizuro) konec koncev bi lahko rekla, da je očarljiv moški zame tisti, ob katerem se počutim lepa in spoštovana. Evo - to je zame očarljivost!

 

Mojca

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8716

25. jul 2009 7:35

O-joj... tako težka tema za sobotnje jutro...

 

Pozdravček!

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

25. jul 2009 7:44

Ja sem pozabila napisat, da siv mora bit , da lahko rečemo da je moški šarmanten.Doma žal nimam tako "šarmantnega",ker nima sivih las, sem ga pa jaz prehitela, samo ženska s sivimi lasmi pa baje ni šarmantna....zato se pa barvamo. Hmmm, ni pa gršega kot siv pobarvan moški ki ima narastek bljak!! petardica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

25. jul 2009 7:45

šarmanten je lahko Bred Pit, ampak samo v zelo dobri filmski vlogi. Drugče je zame totalno neprivlačen, ampak npr. v Jesenski pripovedi, ali pa v Intervjuju z vampirjem in še v kerem filmu, je noro dober. Ravnotako tudi Tom Cruise, ki zame ni nič posebnega, je pa ful šarmanten v določenih filmih, ravno tako še veliko drugih tipčkov. OK, pa pustimo Holiwood. Da mi je moški ok, mora lepo dišati, imeti smisel za humor ( sem ne spada duhovičenje, ki je katastrofa), pravi smisel za humor z določeno mero, pa iskrica mora preskočit. drugače je pa lahko precej grd na pogleda, ma če preskoči iskrica, je zabaven in se zaštekava v debatah,... Je prav vseeno kakšen je.Navzven mislim. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

25. jul 2009 8:51

jasna1 je napisal/a:

Zame number1 - Clive Owen

jasna [sreca]
Zame tudi. lenka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8716

25. jul 2009 8:54

Anamaria, idi likat srajce..., pa ti ne bodo "traparije" hodile po glavi.  

 

Jaz pa moškega gledam v roke - lepo negovani nohti, malo bolj grobe roke (ne maram tistih prelepih, sluzastih, da ne reče "pederastih".

Opazim frizuro, da ni po vratu preveč zaraščen; vidim kako ima srajco zlikano..., da ni ovratnik nacufan, kako je srajca zložena v hlače... Če ima lep pas - to se mi dopade...

Posebna tema so čevlji pa nogavice... Če zagledam kontra barvo nogavic ali pa kakšne debele "štumfe"... mine me.

Pa še veliko tega je... nebi hodila prav v Holiwod, saj imamo tudi doma lepih moških...

Rada pogledam moškega s cigareto..., ne pa tistega, ki je ful zakajen, pa še smrdi po čikih, prste rumene... bljek...

 

Pozdravček!

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. jul 2009 9:11

Ampak moraš priznati, da mi hodijo po glavi lepe traparije...

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti