Voščilo direktorju za rojstni dan

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. jul 2009 15:57

Za dobrega direktorja niso potrebni nobeni namigi, kaj zapisati.

Se pa spominjam, kako so lansko leto proslavljali Abrahama enega znanega slovenskega direktorja. Posipalu so cvetne liste rdečih vrtnic na poti v njegovo pisarno.

V začetku je bil samo dober namen za voščilo .....

F r i n a

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

24. jul 2009 17:10

Če že pišeš direktorju čestitko, potem jo napiši kratko in enostavno, enako kot bi napisala sodelavcu. Jaz jo mojemu ne bi napisala. LP Migla

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

24. jul 2009 18:15

Ne vem, zakaj ljudje mislijo, da so te rime oh in sploh in da so kar vsem všeč. Meni so grozne in verjamem, da nas je takih veliko. Mogoče tudi ta direktor spada vmes. korenckova

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

24. jul 2009 18:34

Jaz kar pege dobim, če vidim kakšno veleumno rimo na čestitki. Smo pred kratkim prijateljici za r.d. poleg darila dali čestitko in so bili vsi oh in sploh navdušeni nad verzom, preplonkanim iz neta. Skozi zobe sem se nanjo podpisala. Ceneno in neosebno. Če nimaš domišljija napiši samo vse najboljše. Ali pa kakšen lep verz in jasno zraven avtorja.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti