
Svaljki v curry omaki z ohrovtom
Lucijana, kupim kar te naše - običajne v prahu, pa neke v ampulah, ne vem od katere firme.
Ne, niso vse torte s temi barvami, večinoma uporabljam tubice, za druge odtenke pa potem kupim te velikonočne. Edino rdeča je fajn, ker je bolj intenizvna v prahu. Pa te ampule - vijolična, temno zelena, oranžna...Se pa splača, ker je cenovno ugodno. So brez okusa, itak pa pri nas tičine noben ne je
.
Pujsa pepa, joj ne se zmotit...Tista škatlica, ko je rjava, niso barve, ampak pisala. So dvojne tubice, barve in pisala, no to malo popazi in poglej. S pisali se ne da barvat. No, z rjavo, ki je pisalo, lahko delaš obrise, ampak meni je težko s tem pisat - lažje je s čopičem. Tudi prej sprobaj.
Ja, barve v prahu zmešam z malo vode (ne preveč, raje malo manj, pa potem dodajaš do željene gostote). Potem daš par kapljic tekočine (kot tudi tisto barvo iz ampul in iz tubic) na vrh hlebčka tičine in začneš z gnetenjem. Potem dodajaš na isti način po kapljicah in gneteš, dokler nimaš take barve, kot želiš. No, tako delam jaz, po svojem lastnem občutku.
Ja, samo rjava je pisalo in ne barva, to hočem povedat
. Ni tekoča...No, poskusi prej, pa boš videla.
Si mogoče kupila barve namesto pisal, pa z barvami skušala pisati? Potem res ni šlo, ker sta to dve stvari, kot sem že napisala.
to so pisala:
https://www.lila-se-shop.de/website/incl/show_
to so pa barve:
https://www.lila-se-shop.de/website/incl/show_
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Svaljki v curry omaki z ohrovtom

Hrustljava piščančja cezarjeva solata s polento