Kava, kavca, kavica, ...

jancka, se kar strinjam s tabo, to je ena taka zadeva, katero si privoščim, ko se od nekje vračam in se ustavimo na prvi wc pavzi.

Mene pa zanima tale vaša kava s cimetom,kako jo pripravite?A kar med kavo zmešate cimet al kako? Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Kje pa se kupi penilec mleka? femica
Vanilija, v kombinaciji kava s cimetom se cimeta ne da vmešati nikamor drugam, kot v kavo. Vendelina jr.
Vendelina jr. je napisal/a:
Vanilija, v kombinaciji kava s cimetom se cimeta ne da vmešati nikamor drugam, kot v kavo. Vendelina jr.
Ja no, cimet lahko zakuhaš v kavo, lahko pa ga potreseš po vrhu, sploh če ima kavica dodatek v obliki spenjenega mleka ali smetane. sara

In pač narediš prvo, drugo in oboje in se odločiš, katera kava ti je najbolj všeč. Morda pa ti nobena ne bo. Ni kaj drugega kompliciranega tu, pa tudi finančni del ne more biti problem.

rimljanka - zasebno mnenje
Bom poskusila,da vidim kako bo.Sem pa tudi iskala lešnikovo kavo in je tudi nisem nikjer dobila,izsledila. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Daj žlico malo segrete nutele in to zmešaj z žlico vode in žlico neskafeja in čez dolij vročo vodo in to je to..., mnogo boljše kot lešnikova kava. Ali pa doliješ v čisto navaden nes malo lešnikovega likerja.......Samo potem se ne pritožuj, da tvoji obiski nikoli nočejo domov, ker tako super kavo kuhaš Vendelina jr.
jaz včasih med kuhanjem kar v vodo dodam kocko čokolade (če se spomnim) sem pa v eni nemški reviji brala, da kavo večkrat premešaj s cimetovo palčko, ki jo lahko večkrat uporabiš za to (ni mus, da po prvi uporabi zavržeš) klavdija
Berny vsaka čast!Jaz umrem brez kave,pa ni važno katere. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti