Tina turner

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. okt 2008 10:38

No, če bi meni en koncert pomenil toliko, bi se zanesljivo odrekla čemu drugemu. Recimo obleki, kosilom v lokalih, kaj jaz vem, čemu pač, kar ni nujno potrebno. Seveda odrekla sebi, ne drugim.

In, ribica, nisi prebrala, to je cena za dve vstopnici. kar pa je žće precej druga pesem, a ne? Pot v lastni režiji pač ne stane tako zelo veliko....

rimljanka - zasebno mnenje

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. okt 2008 10:53

Ibiza, če je res taka velika želja....uresniči jo, vendar meni se zdi pretirano drago za urco poslušanja.

Jaz bi recimo raje šla v toplicah ( pa še ceneje je ) in si nabavla slušalke pa radio z glazbo "TineTarner"( mi ni kaj preveč) in uživala v vodici.

 

P.s Ja, jaz se popolnoma strinjam z Ribico.

Lep dan!

Anamarija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. okt 2008 11:08

Gnar mora krožit. Valjda ne služimo zato, da ga bomo meli na banki, ampak da ga porabimo za svoje potrebe in uresničevanje želja. tumpika

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. okt 2008 11:14

Mislim, da to ni le cena koncerta oz. vstopnice, ampak celotni "aranžma" v povezavi s koncertom za dve osebi. Sicer ne vem, kje se bo koncert odvijal, verjetno pa je ibiza v strošek vštel tudi pot, morebitno prenočevanje, kaj za pojest itd...Potem za eno osebo niti ne pride tako veliko. Recimo za koncert Madonne v ČG so ljudje po osebi dajali okoli 200€, tako da je to realno. Pojdi, to je enkratno doživetje. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 19. okt 2008 11:14:43

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. okt 2008 0:30

Ja, eni bolj uživajo v toplicah, eni pa pač na koncertih:) (midva sva v 2. kategoriji;) Mislim, da bi se Ibica z veseljem odpovedal marsičemu na račun tega koncerta... Tako da po moje sam denar ne igra vloge (če ga pač fizično imaš toliko, da si to lahko privoščiš). Ibica in njegova ljubica pač letos ne bosta šla v toplice, pa je. Jaz sem lubija peljala na presenečenje - koncert njegovega ljubega Boba Dylana v Varaždin (sploh ni vedel, da je v Evropi - Bob, ne Varaždin;). In mu je bilo to eno najlepših doživetij... Sicer res niso bile tako drage vstopnice kot tu (mislim, da so bile cca 43 E za enega - 85 za dva), pa ne bi nikoli pomišljala, da ne bi šla! Se mi še vedno zahvaljuje, hehe. Nimaš kaj razmišljat, odmisli, koliko je to denarja in samo uživaj;) PS: ribica, to je praktično pol moje plače, pa se mi vseeno zdi vredno, če si to tako želi, ne gre za eno urco muzike, ampak za nepozabno doživetje, ker ga pač on tako doživlja. Navsezadnje Tina vendarle ne bo več nastopala že 20 let, da bi lahko imel to priliko kadarkoli... Toplice bojo pa stale še vsaj naslednjih 100 let;)

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. okt 2008 8:14

Nobenega premišljanja, kupi aranžma in pojdita. Pa podvizaj se, ker take zadeve so že dolgo vnaprej razprodane.

 

 

 

Loni Makaroni

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. okt 2008 8:15

Jaz bi vsekakor šla. Tina je samo ena in edina. Še dobro, da se je sploh odločila, da še bo nastopala (imaš srečo).

Ceno vstopnice pač skompenziraš s katero izmed drugih potreb (razen hrane ).

Pač se odločita: npr. letos pač ne bova šla Silvestrovat v Portorož... ali pa: letos pa bo Božiček prinesel eno čokoladko (tudi v tem lahko uživata dva), parfum Valentino pa pač za rojstni dan...

 

 

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. okt 2008 8:24

Go for it. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. okt 2008 8:54

ibiza, seveda pojdita. Saj si se odločil, nas pa malce povprašal zgolj za moralno podporo, glede na ceno, kajne?

V življenju so stvari, ki nimajo cene. Koncerta se bosta spominjala celo življenje, če ne bosta šla vama bo pa nenehno žal, ker bo denar šel za nekaj drugega, česar si toliko ne želita in za vaju tudi nima kake posebne vrednosti. In ga na koncu tako ali tako ne bo.

 

Tako da klikni na Yes, potrdi pot in užuvajta. To so stvari, ki nenehno ostanejo v spominu. Koncer Joea Cockerja v pulski areni se sicer s temTinim ne more primerjat, a že tisti je bil nepozaben, kaj šele legenda Tina...

 

No, Vendy je to na krtko povedala -pojdita!

 

Mamamia

mamamia

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

20. okt 2008 9:23

.....pa kakšno slikico Tine nam prilepita. Mejta se skrajno lepo, lp Vlado

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti