Sanjati o osebi, ki je ne poznaš

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

5. okt 2008 13:16

Iwana saj so podatki na spletu že objavljeni...v imeniku. ycrna

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

5. okt 2008 14:15

Res je, da so podatki javno objavljeni, ampak do njih prideš samo, če iščeš točno določeno osebo. Ne pa, da so javno prilemani nekjer ,kjer v eni minuti 100 ljudi odpre neko temo in se takoj vidi točno določena oseba. To je tako, kot bi tvoje podatke nekje nalepili javno mesto, kjer se mimo sprehajajo ljudje, npr. v trgovini. Bi vam bilo to všeč? Ali pa bi ljudje morali brati imenik kot knjigo in to veliko ljudi, in ta oseba bi morala imeti podatke objavljene po celotni strani, da bi tako izstopala kot izstopa tu. Samo predatavljajte si, kako bi se ve počutile, če bi na tem mestu bili objavljeni vaši podatki. Neglede nato, da so objavleni v telefonskem imeniku. To še ne pomeni, da jih lahko ljudje objavljajo na javnih mestih. Trezno razmislite. Iwana

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

5. okt 2008 14:26

Se strinjam z Iwano, podatke bi bilo potrebno izbrisati. RadaJem

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. okt 2008 15:17

Jaz večkrat sanajm dogodke, ki se potem res zgodijo.

missmony  

član od: 13.2.2008

sporočila: 20

5. okt 2008 16:00

joj punce, če bi vedla da boste nekatere imele "probleme" s tem, pol bi blo bolš da ne bi nč napisala. mene ne zanima (v primeru da ta oseba ki sem jo snjala res obstaja), kje živi in njena telefonska itd... če bi me to zanimalo bi jo sama šla iskat in bi potem tudi tukaj na forumu spraševala, če kdo pozna kakšno Tino Kodre in če ve kdo kje stanuje, kakšna je njena tel. mene vse to ne zanima, vse kar me je zanimalo je to, če mi zna kdo razložit te sanje? in nič drugega! po svoje se mi zdijo zelo zanimive sanje, zato sem jih tudi tukaj opisala. drugače pa hvala vsem, ki ste izrazil svoje mnenje in mi na nek način mogoče tudi pomagal razumet te sanje! :) LP, Mony missmony Sporočilo je spremenil(a) missmony dne 05. okt 2008 16:05:10

missmony  

član od: 13.2.2008

sporočila: 20

5. okt 2008 16:03

TEKA, mogoče imaš pa prav. ravnokar razmišljam, glede na to da je TA tina kodre novinarka, da je mogoče bila bolj aktivna v času volitev in se je kje javljala s terena po televiziji in da jo "poznam" od tam. sicer nimam v spominu ničesar o tem, niti se ne spomnem nobenega imena od novinarjev, ki jih včasih tudi večkrat vidim po tv, ampak vse je mogoče a ne? ;) missmony

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

5. okt 2008 16:23

Še moja prigoda iz sanj, ki sem jih sanjala to noč. Ponavadi se spomnim sanj, lahko so zelo pestre. Vendar se že delj časa, ne spomnim več, kaj sem sanjala. Danes zjutraj pa, ko sem se zbudila, sem se spomnila sanj. Sanjala sem o službi in o novem sodelavcu. Tudi jaz sem si zapomnila priimek. A je bilo kaj v zraku oz. je imela to noč luna svoj vpliv? Da pa sem sanjala službo, mi je jasno. Dva tedna sem bila doma in jutri ponovno na delo. sončni pozdrav

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. okt 2008 16:37

Podatke sem že prej zgodaj popoldan zbrisala, takoj, ko sem jih opazila. Se mi zdi pa res povsem neprimerno, da jih neka tretja oseba lepi sem. Niti slučajno se mi to ne zdi enkao kot objava v telefonskem imeniku.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

irenapena  

član od: 4.11.2004

sporočila: 28

5. okt 2008 17:47

OOOO sanje, vsaki dan sanjam tako živo in tako hudo, da se zbudim zelo izmučeno. Sanjam pa od netopirjev s hudičevo glavo, veliko kač, obešencev, norcev,... Človek bi rekel, da imam burno življenje... Ma nič od tega. Večkrat me je strah zaspat, da ne bi kaj takega sanjala. Ko se zbudim si rečem " Še dobro, da so bile samo sanje". Kakšen krat se mi moj fant, ki spi zraven prav smili, ko v sanjah kaj kričim ali maham z rokami, pa se prestraši. Se vam kdaj zgodi, da imate eno obdobje podobne sanje? Npr. prejšnji mesec sem večkrat sanjala medvede, da me lovijo a nikoli ne ulovijo. Ta teden pa skoraj vsaki dan sanjam arabske dežele, piramide, pesek, kupovanje na bazarjih. Pozdravček iz Portoroža irenapena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti