Zaposlitev v šolstvu

Se opravičujem, ker odpiram nekulinarično temo, ampak ker ste pomagali že mnogim, upam, da boste tudi meni.

Zanima me, če se je možno zaposliti na dveh ali več šolah (osnovnih ali srednjih)

za nedoločen čas? Vem, da je možna zaposlitev na več šolah za samo določen čas, vendar si potem v negotovosti, kaj boš počel naslednje šolsko leto.

Že vnaprej sam vam zahvaljujem za odgovore!

Črna mamba

Moja sestra je tako delala, a kot si že omenila, za določen čas. Zakaj pa ne pokličeš na SVIZ in se pozanimaš?

Loni Makaroni

Po moje ne. Ker se običajno razpisuje delovno mesto, kar je pa čez okvire normativov za posameznega učitelja v tekočem šolskem letu (pa ni nujno, da bo tudi v prihodnjih letih) se lahko pokriva z zaposlitvijo za določen čas.

Morda je drugače na šolskih centrih, kjer je najbrž zaposlitvena strategija stvar celotenega centra, pa morda izgleda, da učiš na več šolah, če si v različnih enotah centra (ki so v nekaterih ozirih samostojne enote).

Ne morem si prestavljati, da bi šola razpisala 25% obremenitev za nedoločen čas. Nisem za tak primer še nikoli slišala.

Bi pa take reči morali vedeti na zavodh za zaposlovanje.

mi smo imeli učiteljico oziroma pomočnico letos v prvem razredu za 50% ker bi si potem morala iskati službo za 4 ure drugje,smo za pomoč prosili občino in jo je le ta potem plačevala še ostalih 50% je pa gospa potem prevzela dopolnilni pouk in jutranje varstvo,vendar je bilo vse na eni šoli,ne na dveh,samo stroške so si razdelile občina in šola anaeva
Tudi jaz poznam primer, ko je neki učiteljici del (2 šolski uri) plačevala občina. Upam, da se bo že kaj našlo. Hvala za odgovore! Črna mamba

oj

Ker je tu odprta tema glede zaposlitev v šolstvu spada tudi vrtec seveda v javnem sektorju,me nekaj zanima glede prehrane v vrtcu za polovični delovni čas.

Ali je res da se za polovični delovni čas (4ure) ne dobi za prehrano.Veliko sem že brala na netu pa so odgovori zelo različni,zato sprašujem če kdo dela v vrtcu za polovični čas in mi s prve roke napiše kaj je s to prehrano.

hvala in lp

-pika

Zakaj delaš 4 ure? Če uveljavljaš tiste 4 ure zaradi uveljavljanja starševskega varstva, bolniške ali delne upokojitve, ti nadomestilo za prehrano 100% pripada. Drugače ne. 

Sweetness Bakery

Za 4 ure se dobi, za manj pa ne.

s0ncek*

No ravno to me bega spet dobila dva različna odgovora.

Delala bom za 4 ure ker je bil tak razpis ,da rabijo delavko za polovični delovni čas in to je vrtec v javnem sektorju.Seveda nisem pa na razgovoru vprašala,ker ko začneš vprašanja o denarju jih ne zanimaš več,saj tak  občutek  sem imela ,da bolje da sem tiho,vendar sem potem zasledila ,da pač malica ne pripada na polovični delovni čas  in sem se obrnila na vas,če katera v javnem sektorju dela po 4 ure.

lp

-pika

preberi 4. točko. Upam, da navedeno še drži. http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=6535/Regres

lp

cervus

http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=6806/Regres

Preberi razlago ministrstva. ZUJF je prinesel marsikatero spremembo.

Fora

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti