Počitniško delo- celje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. jul 2008 16:10

vanjatajnsek, za tako nezahtevno delo se to meni pač ne zdi slabo plačilo. 28€ in malica za vsak delovni dan. Sem prepričana, da marsikateri redno zaposleni niti slučajno nima takega denvnega zaslužka. in vse bolj zahtevno, normirano delo....

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

8. jul 2008 15:27

No, meni se je zdelo malo - v primerjavi z drugimi prijatelji, ki tudi delajo preko študenta - od "natakarjev, do pomagačev pri polaganju knauf plošč,...." in imajo vsi po 5€ na uro. Ravno danes je zopet prišla ena punca na novo, tako, da če misliš resno se pač javi v Vivi. Lahko se kar zjutraj oglasiš - okrog 8.00 - moja je lahko takoj začela z delom, pa je potem prinesla potrebne papirje. lp, vanjatajnsek

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

8. jul 2008 17:16

vanjatanjsek ravno zato je 3,5€ na uro dosti...pomisli da bi tvoja punca za 3,5€ polagala ploščice (kar ni ravno lahko delo) ali nosila 8ur dnevno polne pladnje hrane okoli...mislim, da je normalna razlika v plačilu...pa tudi nekega visokega znanja z zlaganjem pisal ne pokaže tak da je dobro plačana...v Kopru administrativna dela na ZZZS so plačana 3,5€ in tam moraš pa pokazat kar precej računovodskega znanja. ycrna

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

8. jul 2008 18:44

moja streže v hotelu - vedno v popoldanskih in nočnih urah, pa dobi 3€ na uro. tako da je za takšno delo in takšen termin dela, tvoja dobro plačana. klavdija

neznan uporabnik

8. jul 2008 22:52

vanjatajnsek nekaj me še zanima...slišala sem, da če ne opraviš šteivlke, ki jo moraš na dan narediti, da si potem na neplačani normi? a je hči kaj seznanjena z tem? če sem vas prav razumela je hči šla kar sama od sebe na vivo uprašati in je takoj dobila delo? sama tudi razmišljam v tej smeri če je temu tako... lovebeyba Sporočilo je spremenil(a) lovebeyba dne 09. jul 2008 14:50:05

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

9. jul 2008 19:40

lovebeyba počitnic bo kmalu konec, zato se kar podvizaj vzami telefon v roke in pokliči naokrog. Delo boš sigurno dobila če boš le pripravljena delat. Za začetek tudi ne misli samo koliko boš plačana za delo, spoznala boš nove prijatelje in po novih vezah dobila mogoče drugo , bolje plačano delo. Vsak začetek je težak, a ko boš imela v roki svoj prislužen denar... Sama delam veliko s študenti, ja govora je samo o denarju, a o delu, ki ga imajo za naredit pa... Pa brez panike, anitram1

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

9. jul 2008 21:17

Jaz sem delala v Vivi kakšne 5 let nazaj. Mi je blo fajn. Sem pa mela 700 sit/h, nočne pa 900 sit/h. Nezahtevno delo in plačano v roku. Sam šefa se ne vstrašit, če je to še g. Arčan. :) Se pa tudi deloma strinjam z Anitram1.., večinoma pridemo do tega spoznanja ko je čas za to, jaz sem vedno gledala na denar, a sem bila hkrati tudi pridna in vestna..vendar pa, konec koncev, vsi delamo za denar, sploh pa ko gre za delo, od katerega ne odneseš ne vem kako veliko (vsekakor ena izkušnja več, tudi poznanstva), če ne kaže na prihodnjo zaposlitev ali željo po takšnem delu pa je to zgolj le prehodno obdobje in prilika priti do denarja na pošten način..saj se zavedamo da je tega vedno manj, pa vzori v javnosti teptajo starševsko vzgojo..če se me razume...:) V glavnem, konec koncev delamo za denar, je pa treba delati prdno, vestno, najboljši način za napredovanje oz. dokazovanje pa je vsekakor zanesljivost! Pa pridni bodite! Majuscka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

9. jul 2008 21:21

lovebeyba - a, se ti ne zdi, da že malo pretiravaš - pojdi tja in se zmeni sicer bo res kmalu konec počitnic. Moja hči si je delo našla sama in to pri 15-ih! Je pa še bolj zvita - izgleda, da bo že napredovala - njen moto - ne šparaj jezika ( no, včasih bi ga že morala ) lp, vanjatajnsek

neznan uporabnik

9. jul 2008 22:06

vanjatajnsek je napisal/a:
lovebeyba - a, se ti ne zdi, da že malo pretiravaš - pojdi tja in se zmeni sicer bo res kmalu konec počitnic. Moja hči si je delo našla sama in to pri 15-ih! Je pa še bolj zvita - izgleda, da bo že napredovala - njen moto - ne šparaj jezika ( no, včasih bi ga že morala ) lp, vanjatajnsek
mogoče pa nismo vsi tako zviti kot vaša hči lovebeyba

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

9. jul 2008 22:53

lovebeyba, zdaj pa že pretiravaš, dobivam že občutek, da ti ni ravno za delo, ampak samo za denar brez dela. A se motim?! anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti