Veselice vseh vrst

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 7. jun 2008 13:34 | ogledi: 1.843 | odgovori: 5

Oj!

Ker ste tukaj z vseh koncev in krajev,vas sprašujem kje in kdaj bodo kaj veselice v lj -okolica in drugje.In ,če lahko še datume zraven.

Že za danes me zanima,če bo kje?

Že v naprej najlepša hvala

nejcanja

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. jun 2008 14:43

ta vikend v brdih,kjr so češnje,.. naslednji pa smo zagotovo v Cerknem na smučišču,imajo dan radia ODMEV in veliko fešto,brezplačni prevozzi na smušišče,lepi pohodi,... aja pa rojstni dan radia 94 je tudi sedaj enkrat,malo pobrskaj po netu,ker datumov pa res ne vem,.. anaeva

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

7. jun 2008 16:12

Folklorni festival, ki se vedno ob večerih razvije tudi v veselico: http://www.jurjevanje.si/sl/programme Ps.: A veste zakaj se veselici reče veselica? Ker se na njej zbirajo ljudje veselih lic. Tako da ta naša kulinarika je prava veselica magnolija

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

7. jun 2008 17:41

danes v bevkah pri vrhniki bo veselica! pa v verdu pri vrhniki tudi danes... lp tanjaj

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. jun 2008 17:59

Magnolija, tam se pa vidimo!!! Če vidim Gregorja, ga bom prosila, da naju predstavi (če boš tam v soboto zvečer). En teden prej, torej 14. junija, pa pridite k nam: Velike Poljane (iz Lj proti Ribnici). Imeli bomo: kmečke igre, konjske dirke, spretnostno jahanje, razstava konj pasme posavec, pa ziher sem še kaj pozabila. Sledi veselica z ansamblom Zdomarji. Več na http://www.velikepoljane.si/ (samo meni danes noče odpreti, moram moža pobarati, kako je s tem). Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 07. jun 2008 18:00:27

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

10. jun 2008 16:51

Ups, sem šele sedaj videla. Skoraj zagotovo bom v soboto zvečer tam in se že veselim snidenja. Upam, da bo misijia uspela - lani je bila namreč zvečer zelo velika gneča. No če nama rata častim špricer:))) Lep pozdrav na drugo stran Kočevskega Roga Petra magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti