Izdelki "luna"

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. maj 2008 14:01

Sasenka je napisal/a:
Proizvajalec je Orka
Orka who? Mislim naslov, kontakt, kaka oseba, ki stoji za tem, katere teste so naredili na svojih izdelkih, zakaj lahko trdijo, da so zdelki "bolj naravni", katere sestavine poleg "naravnih" še vsebujejo ti izdelki, ipd. ... o tem pa nič? Ne vem, jaz takim bleščavim reklamam na prvo žogo ne zaupam preveč. Atina

sladkorček1  

član od: 18.11.2007

sporočila: 6

2. maj 2008 19:17

Mislim, da je to samo neka marketinška poteza, veliko reklame in vonja. Polnijo pri nas uvažajo pa bog ve od kod. Bom poskusila in hitro ugotovila kaj je, bomo pa tudi videli koliko časa bo stvar ostala v trendu in koliko daleč bo seglo. Recimo Jar je kvaliteta in tudi reklama. Odkar sem kupila Jar ne kupujem drugega detergenta za posodo. Dajmo času čas. Če je pa katera kaj posebnega ugotovila na izdelkih luna razen cene in vonja naj pa javi. Hvala in lep pozdrav! sladkorček1 Sporočilo je spremenil(a) sladkorček1 dne 02. maj 2008 19:17:43

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

2. maj 2008 19:34

Vonj me sploh ni premamil - ko sem v trgovini odprla plastenko z mehčalcem Luna, ki naj bi dišal po vaniliji in mandeljnih, je bil vonj precej agresiven ... ne vem, no ... brrrrrr - res samo marketinška poteza z zelo vabljivo embalažo, ker embalaža je pa res zanimiva! Marna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. maj 2008 19:38

He, he kakšno reklamo smo jim naredili...

jade

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

2. maj 2008 20:43

Joj, meni so pa oglasi za to Luno tako zoprni, da me nikakor ne bodo spravili k nakupu. glede mehčalca sem pa tudi jaz pred kratkim dobila mail, da lahko uporabim kar navadni alkoholni kis 8se pravi za vlaganje). Nisem še probala, ampak zagotovo bom. Če sem že tako mahnjena na ločeno zbiranje odpadkov, ugašanje luči in drugih el. naprav, bom pa ja še malo poskrbela za okolje in omejila porabo praškov ;)

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

2. maj 2008 21:06

jaz pa sedaj uporabljam drugo zadevo, mehčalec in prašek (skoraj ves) sta zame preteklost http://mbaura.en.ec21.com/product_detail.jsp?group_id=G no, če je zadeva zelo umazana malo dodam sredstva za madeže oz. praška tejča Sporočilo je spremenil(a) tejča dne 02. maj 2008 21:07:52

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. maj 2008 21:44

Za barvasto perilo uporabljam pralne oreške, za belo bio prašek od Alme, za madeže pa galseife od DM (ta me je od vseh odstranjevalcev za madeže najbolj prepričal tako po učinkovitosti kot po ceni) in sem z vsem kar precej zadovoljna kljub trem nadebudnežem mošega spola, ki verjemite, da "proizvedejo" kar precej madežev. Da mi perilo diši pa sem rešila tako, da na manjšo krpico kapnem nekaj kapljic eteričnega olja in jo dam sušit skupaj s perilom v sušilca. Za čiščenje uporabljam čistila od frosha, le domestos občasno predvsem za wc školjko (okolju prijazna čistila na žalost nimajo funkcije dezinfekcije), pa še tukaj sem si naročila parni čistilec, tako da bo tudi tukaj odpadlo nekaj kemije. katjushka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. maj 2008 23:32

jade je napisal/a:

He, he kakšno reklamo smo jim naredili...

[zloba] jade
To pa res, Jade Atina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. maj 2008 23:34

katjushka je napisal/a:
pa še tukaj sem si naročila parni čistilec, tako da bo tudi tukaj odpadlo nekaj kemije. katjushka
Hihi, Katjushka, nekaj kemije pa tudi pri tej metodi ostane (no ja, večinoma je pa fizika) Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti