najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

12. maj 2008 7:30

Dobro jutro! Komaj danes sem sestavila skupaj svoje kosti (hi,hi), od vseh dobrot, ki smo jih okusili na našem jubilejnem pikniku. Prav vsi ste se izkazali s svojimi dobrotami, družbo in organizacijo. Sicer pa.....je mogoče kdo dvomil, da piknik ne bi uspel? Lepo je bilo spet srečati stare znance in spoznati nove, katere sem doslej poznala le po "tipkanju" in prispevanih receptih. Upam, da bo teh piknikov še veliko......! Žal mi je "kitarista", ki se je zbal, da bo piknika kaj kmalu konec, ker sem se mu ponudila, da bom pela, če bo on igral....! Vsem še enkrat hvala! galja

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

12. maj 2008 7:44

katjushka - recept za rahlo skutino torto sem poslala v uredništvo, tako da bo v prihodnjih dneh objavljen. lp tanjaj

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

12. maj 2008 7:47

Jerneja USA, sem prepričana, da ti ga je kak KulSlo zastopnik prihranil. Tudi meni ga je , pa se samo priletela mimo

kobra 1

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

12. maj 2008 8:08

Dobro jutro! Zelo sem vesela, da sem prišla na piknik, spoznala sem veliko prijaznih kulinarikov. Od vsega sem jedla samo baklavo - jaz sem pojedla strehico in spodnji del, sredino pa s težkim srcem dala možu. No, pa pri rezanju torte sem s prstom polizala malo smetane in kreme. Več ne smem. Ni kaj, vse (vsi) se mojstri, Ežoj pa legenda. Lahko si mislite, kdo je bil najbolj zadovoljen: moj mož Bider po koroško (Oven), ker ste zmazali vse, kar sva prinesla. Užival je v rezanju salam, kruha, slanine, užival je v tem, da je lahko malo "popedenal". Hvala, ker se niste zmrdovali! Imam veliko prošnjo. Sedela sem pri mizi pred kočo in ko sem šla po torto, je nekdo pomotoma odnesel moj lonček z melisnicami, podlogo za miško in darilce od srečolova. Tudi to je bil lonček, mislim da od Lisičke. Morda je kdo mislil, da je pozabljeno in je vse skupaj pospravil? Lepo prosim, tako rada bi imela vsaj Jernejev piskerček! Skratka, imela sem se SUPER! Hvala organizatorju in vsem, ki ste se trudili. Midva sva pozabila kaj pofotkat, bom pa z veseljem velikokrat pregledovala vaše albume. Hvala vam in upam, da se še vidimo na kakšnem srečanju. Lepo se imejte! ovčka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. maj 2008 8:46

Ovčka, se zahvaljujemo tvojemu ovnu, ki mi je skoraj čez ramo vrgel v košaro, ko sem pospravljala, skoraj pol salame in četrtinko kruha z besedami, "da ne bom prazno nosila". Smo doma degustirali in je odlična salama!!! Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. maj 2008 9:29

Tako, zdaj ko smo se malo odpočili od sobote, je morda trenutek da se, dokler je spomin še živ, malo vprašamo, če bi bilo morda lahko drugič kaj drugače, bolje. Smo se iz izkušnje kaj naučili? Dobrodošle so vse konstruktivne kritike tistih, ki ste bili tam.

Kljub temu, da sem bil večino časa v pogonu, sva z Bojanom definitivno predolgo časa postavljala transparent.

Kot drugo pomanjkljivost sem opazil, da so bile sladke in slane jedi pomešane in da bi veljalo postaviti na eno klop slano, na drugo pa sladko.

Kot tretrje bi bilo treba aktivirati več pomočnikov pri rezanju torte in točenju šampanjca, ki ga je tako dobilo po mojem premalo ljudi.

Tudi za pribor, ki je ves čas zmanjoval, bi bilo morda bolje, če bi skrbela ena oseba, ki bi samo za to skrbela.

Kaj pa drugače, ste pogrešali igre za otroke, si želite več ali manj programa? Skratka, napišite, kaj vas je morda zmotilo, da bo lahko prihodnjič še bolje.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. maj 2008 9:42

jernej je napisal/a:

Kljub temu, da sem bil večino časa v pogonu, sva z Bojanom definitivno predolgo časa postavljala transparent.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ja, kako vama je pa to spet ratalo? Tokrat sta pa ja imela lepo podlago, ne pa takšno, kot v Peklu (kjer je bilo drevo).

Mi je res žal, da tokrat nisem mogla priti na srečanje, morda pa ne bi bilo tako slabo, če bi to zadevo ponovili...in seveda hkrati odpravili pomanjkljivosti original piknika .

Ker si ravno napisal tisto glede pribora: morda bi bilo še najbolj OK, da vsak prinese svoj pribor in počne z njim, kar ga je volja (po mojih izkušnjah se s "seboj prinešenim" priborom ne razmetava brez veze...

Ognjič

ronex  

član od: 21.5.2006

sporočila: 3

12. maj 2008 10:39

Zdravo, jaz sem še danes sit vseh dobrot, ki so se nakopičile na srečanju. Zato sem komaj danes uspel uredit slike v albumu. Tukaj pa še povezava: http://ronex.moj-album.com/album/12078504/ Zraven je še en manjši album od srečanja 2006. Res je bilo super. Hvala vsem, ki so pripravili dobrote in organizirali to lepo srečanje. Upam, da se kmalu spet vidimo. lp, ronex ronex

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. maj 2008 10:39

Ognjič, tvoj predlog glede pribora bu lahko razširili še na kozarce, krožnike....če si mislila jedilni pribor. če si mislila kar v kompletu, pa OK.

rimljanka - zasebno mnenje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

12. maj 2008 14:12

tanjaj je napisal/a:
katjushka - recept za rahlo skutino torto sem poslala v uredništvo, tako da bo v prihodnjih dneh objavljen. lp tanjaj
Super! Mi bo recept zelo prav prišel, saj bi rada naredila vtis na osebo, ki je navdušena nad sladicami iz skute in ta je bila fantastična. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti