najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

11. maj 2008 13:04

A je kdo pogrešal glasbo??? Saj so ptički peli...

rimljanka - zasebno mnenje

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. maj 2008 13:49

Ma kakšna glasba neki. Smo bili preveč zaposljeni s spoznavanjem in prehrano E.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. maj 2008 14:13

No, naj se pohvalim. Tudi jaz sem pridno delala in vam vreme naštimala, hehe

Vidim, da ste se imeli krasno. Ampak naj vam povem, da ste tokrat zadnjič žurali brez mene. Drugič pridem, pa čeprav bo treskalo in lilo, jaz pa v postelji. Me bodo že kako zvlekli na srečanje.

 

Kyara

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

11. maj 2008 14:25

ribaracarak je napisal/a:

 

Midva sva tudi doma....bilo je lepo in hvala vsem skupaj za prijetno druženje

 

Sem pa med vožnjo proti domu ugotovila, da sem še bolj "čorava" kot sem mislila - zato bo ena prvih poti v prihodnjih dneh obisk pri okulistu

rrr

No, pa tudi elaphus in lisicka sta hitr dojeli, da nujno potrebujem okulista (onidve že vesta zakaj) in se v bistvu obema opravičujem

rrr

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

11. maj 2008 14:34

Hahaha...... rrr, tisto tvojo izjavo jemljem kot kompliment Tudi mi trije smo se imeli fino..... le na poti nazaj smo še malo "lutali" po Kopitniku.... a smo uspeli najti Dol, hahaha....... mogoče bi pa okulist tudi meni prav prišel................ zvitorepka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

11. maj 2008 14:41

lisicka, a te je za r...zamenjala tale naša rrr?

rimljanka - zasebno mnenje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

11. maj 2008 15:16

Ja ni kaj, tudi take se dogajajo

rrr

Bojan121  

član od: 17.8.2007

sporočila: 29

11. maj 2008 15:24

Najlepša hvala organizatorjem za organizacijo res lepega dogodka. Pohvala vsem za trud in dobrote, ki ste jih prinesli s seboj. Hvala tudi za prijetno presenečenje: spominsko skodelico in podlogo za miško ter melisnice (njami). Srečali smo znane obraze, spoznali smo prijetne ljudi in poskušali dobrote. Prostor za izvedbo piknika je fenomenalen. Želimo si še več takih dogodkov. Žal mi je, da smo morali predčasno zapustiti piknik, vendar smo bili povabljeni še na dva konca in ni šlo drugače. Upam, da se bomo kmalu spet srečali. Lp Bojan121

Bojan121

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

11. maj 2008 15:38

Sem jaz danes tudi ful zmatrana, ker sem vam vceraj vreme rihtala. Za zahvalo smo imeli tudi mi vceraj sonce, danes pa spet dezuje kot iz skafa.

Hvala za objavljene slikice!

 

PS Tisti loncek je pa tudi meni vsec, pa torta je tudi zelo lepa!

Jerneja USA

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. maj 2008 16:44

Končno sem se malo izpregla, da lahko tudi jaz napišem svoje vtise. Hvala vsem za čudovit piknik z odlično hrano, družbo,...itd. Vse kar sva poizkusila je bilo odlično, seveda se pa nič ne more primerjati s ežojevimi baklavami, na katere sem tudi čakala. Spoznala sem nove ljudi, ene bolj, druge manj. Hvala Minji in njenemu partnerju za družbo in za vse te dobrote. Pa recept za tisti kruh z olivami in mandljevo torto bi tudi imela. Smo v kontaktu! Hvala za dobrote tudi ostalim. Moj se je najedel in ni mogel prehvaliti suhe salame in namaze od ovčke pa divjega prašiča,... Jerneju hvala za vsa darila in organizacijo, ves trud,... pa oprosti, ker sem bila najprej malo zaspana pri deljenju naše revije oziroma darilc. Potem ko me je malo zeblo, je bilo boljše. Hvala tudi rimljanki, da je mirila Jerneja,... za organizacijo,...itd. Vprašala bi, če se lonček lahko pere v pomivalcu in če se ga lahko da v mikrovalovno. Danes sem pila že kavico iz njega in sem ga raje kar na roke oprala. Jaz ga šparala v sefu ne bom, ker upam, da bom čez par let dobila novega. Če ne drugače, čez 10 let. . Isto priporočam tudi ostalim, ker če ga boste šparali, ne boste dobili drugega. Sem bila zelo zelo vesela, ker me je pozdravila mamamia, ki sem jo zelo želela spoznati in sem bila zelo počaščena, ko si me ustavila, pa presenečena tudi, kar se je verjetno videlo, ker res nisem pričakovala. . Na splošno ste vsi zelo fejst ljudje, kar sem v bistvu tudi pričakovala, da boste. Hvala mali Evi (od morske medvedke) za rožice, ki jih imam še vedno v žepu. Upam, da je našla kakšno ovčko že. Faca mala luštna. Škoda le, da nisem spoznala jade, samo moj je hotel že prej domov. Upam, da naslednjič ne boš manjkala, ker bi te res rada spoznala. Upam, da te je ežoj spoznal, kajto to je bila verjetno njegova življenska želja. Še to: vsi , ki ste nabirali čemaž. V Dober tek reviji, ki ste jo dobili od nas je članek o njem, če še kdo ne ve. Hvala še enkrat vsem. Super ste!!! Jelenckova Sporočilo je spremenil(a) Jelenckova dne 11. maj 2008 17:26:40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti