Velana ljubljana

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 15. jan 2008 16:27 | ogledi: 2.819 | odgovori: 18

odločila sem se da grem v ljubljano v velanino trgovino po zavese. Sedaj pa rabim pomoč tistih, ki Ljubljano malo bolj poznajo.

Iz avtoceste bom šla na odcepu za "industrijsko cono Moste". Menda je tam najbližja pot do Velane, vendar točne poti ne poznam. Mi lahko kdo pomaga s čim bolj natančnimi navodili, saj nisem še nikoli sama vozila po Ljubljani.

hvala za vso pomoč

ariella

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

15. jan 2008 16:37

Nisem iz Ljubljane in ti ne znam pomagati s točnimi podatki. Imaš pa na Najdi.si opcijo zemljevid, napišeš želeno destinacijo in voila. vanya

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

15. jan 2008 16:52

Iz katerga konca pa prideš v Ljubljano? elba

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. jan 2008 16:54

Odvisno, od kod prihajaš - če greš z avtoceste greš na izvozu "Nove Jarše", se pelješ samo naravnost proti centru po Šmartinski in padeš v Velanino trgovino (na levi strani za prvim križiščem za Petrolom na desni - vogalna stavba, pred njo je parkirišče in par dreves, nasproti pa velika s kamnom obložena poslovna zgradba, mislim, da je v njej neko ministrtsto ali davčna uprava ali nekaj takega). Lep pozdrav Sonja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jan 2008 16:57

Torej, jaz točno ne vem. Če bi se mogla peljat, bi se kamot pripeljala. Ko prideš iz avtoceste v Mostah, greš naravnost, dokler ne prideš do križišča kjer je Hofer in tam zaviješ na desno. Tam je tudi blizu BTC oziroma Bauhaus pa Harvey Norman,..torej ko zaviješ na desno pri Hoferju (ki se nahaja na desni strani), se pelješ naravnost dokler ne prideš do Šmartinske ceste. Tu zaviješ na levo in kar kmalu bi morala biti Velana, če že ni kar pri tem križišču. Je pa na levi strani ceste, če gledaš iz Šmartinske ceste. Drugače pa piše Velana prodajalna. Upam, da bo kdo drug bolj natančen. Jelenckova

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. jan 2008 17:18

Torej, popolnoma natančno; z obvoznice pojdi na izvozu "Nove Jarše - BTC" in si na Šmartinski cesti, pelji po njej naravnost. 1. semafor - na levi City Park 2. semafor - na levi BTC; hala A in poslovna stavba BTC (steklena stolpnica) 3. semafor - na levi rdeča stolpnica Emona 4. semafor - z njega vidiš malce naprej na desni Petrolovo črpalko 5. semafor - na desni Summit motors in Carina, na levi VELANA. Opisala sem ti semaforje, da se boš znala orientirati, da nisi še predaleč - peti semafor (VELANA) je namreč kakšen kilometer od izvoza. Upam, da ti kaj pomaga. Issi Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 15. jan 2008 17:19:13

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. jan 2008 18:11

No, pa še majčken popravek ker sem se ravnokar peljala mimo; od izvoza z obvozninece do Velane je (če moj števec v avtu ne laže) natanko 1600m. Issi

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. jan 2008 18:16

ker ne vem iz kje točno boš prišla ti bom svetovala iz J .Ko greš mimo glavne avtobusne postaje ali želežnice(to poznajo menda vsi) se pelji mimo Veletekstila in kar naravnost(ne zavij proti KC),potem pot vodi pod želežniški most in v križišču zaviješ desno proti Kolinski.Voziš se mimo Kolinske proti BTC.Ker ne vem točnega naslova je to bolj približno vendar osnovno in tako tja pridem jaz,.... anaeva

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. jan 2008 18:28

ariella_3 je napisal/a:
o. Iz avtoceste bom šla na odcepu za "industrijsko cono Moste". ariella
Pa saj je napisala, da bo prišla z obvoznice... Issi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. jan 2008 18:35

Issi, samo mala pripomba, od Petrola sta dva semaforja, prvi je za k žalam, takoj za njim je na desni Carina (v zelenkast kamen oblečena stavba), sledi semafor in ZA njim je na LEVI Velana.

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=ljubljana+z

 

Stavba takoj za Flajšmanovo pod Šmartinsko je Velana. Mimogrede, v bližini je tudi industrijska trgovina Droga Kolinska.

rimljanka

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. jan 2008 18:44

z obvoznice pojdi na izvozu "Nove Jarše - BTC" in si na Šmartinski cesti, pelji po njej naravnost. 1. semafor - na levi City Park 2. semafor - na levi BTC; hala A in poslovna stavba BTC (steklena stolpnica) 3. semafor - na levi rdeča stolpnica Emona 4. semafor - z njega vidiš malce naprej na desni Petrolovo črpalko 5. semafor - na desni Summit motors 6. semafor - na desni Carina (zelena stavba) na levi VELANA Popravljeno Hvala Rimljanka. Če dovoliš pa; Velana je točno nasproti Carine, ne semafor ZA Carino. Na spodnjem linku poščica kaže Velano, stavba čez cesto (od koder gre puščica) pa je Carina. Tista stavba pred zadnjim semaforjem je Summit. http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=velana&tab= Issi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti