Verz za abrahamovko

Kajka  

član od: 20.9.2007

sporočila: 6

tema odprta - 14. jan 2008 9:46 | ogledi: 9.099 | odgovori: 8

Pozdravček

Zanima me kaj napisat v čestitko za 50 let. Jaz bi rada nekaj lepega in kratkega,ker nas je veliko in se moramo še podpisat.Hvala vsem za predloge.

Kajka

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

14. jan 2008 9:50

O tem je nekaj že bilo napisano samo jaz nimam pluskota,druge članice kulinarike ti bojo pomagale.LP. golubić

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2008 10:03

Za 50. rojstni dan se človeku želi zelo podobno kot se mu želi za 19., 37., 49., 62., n-ti rojstni dan. Želijo se mu zdravje, sončni dnevni tudi ko dežuje in moč, da tudi negativne izkušnje spremeni v kvalitetna spoznanja. Skratka, to se želi vsakemu dragemu nam človeku in to vedno in vsak dan. Got it? In če te želje ne zmorete zložiti v en užiten stavek....se je pa za zamisliti. Vendelina jr.

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

14. jan 2008 10:13

V 50 - tih letih se marsikaj zgodi, dosti lepih in nmekaj manjlepih stvari. Da bi se ti v naslednjih 50-tih dogajale le lepe stvari, da bi spoznavala le dobre ljudi, bila obkrožena z lepimi stvarmi in ostala to kar si ti iz srca zbrana družba želi! Neki podobnega sem spesnala za naša dva ko sta praznovala abrahama. maserka

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

14. jan 2008 12:51

Vendelina, nismo vsi tako nadarjeni oz. mogoče malo težje vse svoje želje izlijemo na papir tako kot želimo, da bi naj izpadlo, zato pa vprašamo ljudi, za katere smatramo, da to obvladajo. To pa še ne pomeni, da je z nami karkoli narobe. Običajno se s tvojimi odgovori in mnenji strinjam, ampak s takim, kot je zgoraj (in jih je bilo že kar nekaj), pa se ne morem. dvojčica

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

14. jan 2008 12:55

Mogoče bi pa Vendelina napisala kaj v angleščini, ker jo tako rada uporablja. stara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2008 13:07

Jaz preprosto ne verjamem, da človek ne ve, kaj bi lepega želel osebi, ki jo ima rad. To ravno nima velike zveze z izobrazbo. Verjamem pa, da je marsikoga ob tem, ko se mu nekje v mislih pojavijo ubesedene lepe želje, preprosto strah/sram, da bodo njegovi stavki zveneli preveč pocukrano....in kaj si bodo pa zdaj ljudje o tem mislili. In namesto tega, da bi prelil svoje misli v čestitko (ker jim ne zaupa - to je catch - če ne zaupaš svojim najbolj iskrenim mislim, kako si pa lahko sPLOH zaupaš?), išče plonkceglce okoli in okoli. Kar je vedno slabša varianta. In tudi, tisti, ki mu je čestitka namenjena, ta bo vedno (pa spet nima čisto nobene zveze z izobrazbo) instinktivno vedel, ali je tekst v čestitki pristen ali pa je od nekod prepisan. Jaz navijam za iskrene misli. Morda bodo prvič malo robate, morda se, hvala bogu, ne bodo rimale, ampak potem, ko je enkrat led prebit, gre drugič, pa tretjič, pa n-tič precej lažje. In zdaj, ladies, ki ste tako občutljive na eksplicinte izražene misli (in bolj malo, kadar vam kdo tule naroči, da mu kaj skopirate, pošljete ipd, pa še besede "prosim" ni v naročilu), malo razmislite, katera varianta čestitke je boljša. Pristna ali prepisana? Vendelina jr.

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

14. jan 2008 13:42

Punce, ne se kregat..... Če kateri kaj ni všeč, pač naj preskoči citirano oz naj se s podrobnostmi ne ukvarja, niti obremenjuje preveč..... Nasmejte se, svet je tako lep.......

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti