Kje kupiti modelček za piškote?

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

19. dec 2007 22:21

Janja512, preverila sem in našla tisti TW modelček, ki ga iščeš. Še nikoli ga nisem uporabila, ker je prevelik. Če ni prepozno, ti ga pošljem, ker ga res ne rabim. Javi na ZS, če še velja. LP! ovčka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. dec 2007 2:35

Ovčka, jaz ga tudi imam, uporabljam ga pa za išlerje, ki morajo biti te velikosti. katka

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

20. dec 2007 8:59

Katka, išlerje večkrat naredim. Uporabim mali modelček, da lahko potem tortico primeš s prsti in nimaš čokoladnih brkov skoraj do ušes. So tudi bolj "lični", je pa res veliko več dela.O, saj vem, kakšne velikosti bi morali biti. Bila sem na Dunaju in iz nekaterih slaščičarn me je mož skoraj za lase vlekel. Dunajske hrane skoraj nisem poskusila, same sladkarije od jutra do večera... Tortica Išler je zame že od otroštva kraljica vseh slaščic - kljub sladkorju, maslu... Samo zdaj delam male. Lepo ustvarjaj, tvojih slikic se vedno veselim. LP! ovčka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. dec 2007 9:02

Ja, saj ni problem, sem mislila, da morda ne veš, pa da bi vseeno uporabljala, da ti ne bi stalo...No, ravno zdaj spet dajem malo slike gor katka

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. dec 2007 9:05

TW-jev modelček je tisti ta pravi. Jaz ga imam, je v obliki rožic, hiške, medvedka in še kaj, se ne spomnim. Ko sta bila otroka manjša, sta z njimi rada izrezovala kekse.

Dobijo se še vedno, mogoče poznaš koga, ki se s tem bavi,če ne pa ti ovčka odstopi.

 

Kyara

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

20. dec 2007 10:10

Saj imam en kup teh plastičnih modelčkov (smrekice, medvedki, račke, gobe, zvezdice) in tudi kovinskih, le da tako velikega modelčka nisem nikjer uspela zasledit. Ovčkin modelček je prav tak, kot bi ga rada imela. Tako da mislim, da bova zadevo izpeljali (ona se bo znebila nepotrebne šare , jaz pa bom pridobila dolgo iskano zadevo). Vseeno hvala vsem, da ste mi dale ideje (katka, predvsem tvoja ideja je bila zelo izvirna, meni na kraj pameti ne bi padla... se vidi, da več pečete in da ste prave mojstrice improvizatorke!) in bile pripravljene pomagati. Hvala, res. Na vas se človek resnično lahko zanese... ko bi bilo več takih Želim vam prijetno vzdušje v prihajajočih praznikih!

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

22. jan 2008 15:16

Pozdravljene! Da ne odpiram nove teme... Kakšne vrste - oblike modelčkov se dobi v Pekarni Vrhnika na Brnčičevi? Namreč, zame je pravi linški piškot s tremi ali dvema luknjicama - princip ali pa presodek pač. Pa da ne bi hodila samo po en modelček... , saj bo itak šlo še kaj drugega z menoj. Lep dan vam želim! Moycaa

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

22. jan 2008 15:19

Moycaa, prav tak modelček za linški piškot - s tremi luknjicami, okrogel, nazobčan obod, sem kupila lani v Sparu Irena

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

22. jan 2008 16:29

Moycaa, v Pekarni Vrhnika ga nimajo, da ne boš zastonj hodila (no ja, imajo pa toliko drugih krasnih stvari) Ne vem s katerega konca si ampak imajo ga v Tušu pri BTC-ju. stana

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

23. jan 2008 21:13

Zadnjič sem videla en tak nazobčan modelček, kjer je sicer pisalo, da je za krofe, pa velikost je bila tudi "krofovska", ampak nisem prepričana kje, verjetno da kar pri sosedu ali pa v kaki reklami... Je bil velik in nazobčan, luknjice not pa lahko narediš s pokrovčkom od labele. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti