Kje ste člani kulinarike...

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

2. nov 2007 18:20

Jaz pa pogrešam Ligojno. Včasih se je večkrat oglasila na forumu. marelica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. nov 2007 18:39

 

Mogoče za tole debato, o prizadetosti, misel nobelovca Gabriela Garcie Marqueza: Nihče si ne zasluži tvojih solz. Tisti pa, ki si jih zasluži, te nikdar ne bo spravil v jok.

Hm, lahko reči, težko pa čisto tako vedno ravnati. Ker vedno, ko pomisliš, da nižje ne gre, se prepričaš, da gre...

 

Jade, ti pa res take "kvasiš", da te človek ne bi bral ,hm, ne uporabljam tistega gumba za preskakovanje.... AMpak tole, da te ežoj imenuje za carico, mi je sumljivo....bom zelo pozorna na naslednjem srečanju, kod neki se bo smukal...

 

Ma taka lepa jesen je, nam sicer malo žalostna, ampak vseeno je lepa. Mamamia

mamamia

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

2. nov 2007 19:22

Jaz pa sem opazila, da se Marjetka cvetka že zelo dolgo ni oglasila. Torej Marjetka cvetka kje si??? LP! fakin712

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. nov 2007 6:58

.................. pa tudi tinca ( se mi zdi ), ki je ponujala kastrolce smeha, se nič ne oglasi. ežoj

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. nov 2007 7:18

Strinam se z vami, predvsem pa z Jernejem.

Moj moto je: Živi in pusti živeti! Hitro mi do živega nič ne pride in zame je kulinarika še vedno najboljša.

Me pa zelo veseli, da sem uspela v "živo " spoznati nekatere člane. Vsi so super! Tako lahko rečem, da imam sedaj Prijatelje po celi naši deželi razsejane.

Ko me prme, pa tudi kaj napišem, žaljivo vsebino pa  preberem in če me kaj zagrabi, tudi malo pokomentiram, č ne, pa grem dalje.

Zaradi takih malenkosti se ne splača razburjati in vznemirjati. Kot pravi pregovor: Sto ljudi, sto čudi!

Me pa vedno pritegnejo recepti, ki mi polepšajo dan in popestrijo jedilnik, predvsem takrat, ko mi mozek ne dela in ne vem, kaj naj kuham ali spečem.

Pa lepo se imejte še naprej !

Kyara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. nov 2007 9:04

Bravo Jernej , se popolnoma strinjam s teboj.

ežoj, ne se štulit, jade je poročena, njen mož pa obvlada one "na g...c finte" . Aha, ko jaz vidim, kaj je ona napisala, ne odrolam gumbka. Pa tud ne odrolam gumbka, ko vidim, da je ežoj kaj napisal.

Sicer pa je meni tale kul slo predvsem zabava in sprostitev, spoznala sem veliko zanimivih ljudi, nekaterih bolj, drugih  meni manj všečnih.  Kar je v takšni množici tudi čisto normalno. Kam bi pa prišli, če bi bili vsi vsem všeč! Kot so tudi v takšni množici čisto samoumevne zakulisne spletke . Mene to ne prizadene in se pravzaprav kar malo zabavam ob vsem tem. Mi pa ne bo nikdar jasno, kako je lahko kdo užaljen, če mu "nek brezosebni nick od tam nekje" nekaj napiše. 

Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. nov 2007 9:13

Hejjjjjjjjjjjjjjjjjj ogči kako pa ti veš kakšne finte obvlada moj mož  Zdaj ga grem pa zaslišat kakšne on to finte deli okrog...

 Da nisi ti to zvečer kaj mimo našega okna letela, ko je bil glih praznik?

Prmejduš sem mu rekla, da je treba roleto dol dat.

jade

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. nov 2007 9:33

Bogi, pa bo moral spet na koruzi klečat Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. nov 2007 9:37

To glih ne, bo imel pa riž za kosilo. jade

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. nov 2007 10:16

Ognjič je napisal/a:

Bravo Jernej , se popolnoma strinjam s teboj.

ežoj, ne se štulit, jade je poročena, njen mož pa obvlada one "na g...c finte" . Aha, ko jaz vidim, kaj je ona napisala, ne odrolam gumbka. Pa tud ne odrolam gumbka, ko vidim, da je ežoj kaj napisal.

Sicer pa je meni tale kul slo predvsem zabava in sprostitev, spoznala sem veliko zanimivih ljudi, nekaterih bolj, drugih meni manj všečnih. Kar je v takšni množici tudi čisto normalno. Kam bi pa prišli, če bi bili vsi vsem všeč! Kot so tudi v takšni množici čisto samoumevne zakulisne spletke . Mene to ne prizadene in se pravzaprav kar malo zabavam ob vsem tem. Mi pa ne bo nikdar jasno, kako je lahko kdo užaljen, če mu "nek brezosebni nick od tam nekje" nekaj napiše.

Ognjič
Ne reci mi, da ti je vseeno, če te nekdo krivično napada pa čeprav ne veš kdo se skriva pod tistim imenom, Meni ni, ker nisem navajena napadati ljudi, edino če sem prisiljena, verjami, da mi je zelo, zelo težko pri srcu biti nesramna, čeprav si tista oseba zasluži nesramnega odogovora. Pa kje si ti, veš kako sem te pogrešala, premalo pišeš Post= stradanje( moj slovar) Sem še enkrat prebrala Jernejv blog, joj, kako si lepo napisal, že dve uri jočem Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti